VW 1500, automatic, prostě Bubla

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět
Uživatelský avatar
PanMisa
Příspěvky: 3
Registrován: 24 lis 2022
Bydliště: Střední Čechy

VW 1500, automatic, prostě Bubla

Příspěvek od PanMisa »

Ahoj,
hlásím jeden přírůstek na českých silnicích. Je to rok 1968, motor 1500ccm a k tomu poloautomat. 10-20 let to stálo někde v garáži, myši jsou vystěhované a pomalu měním všechny okousané věci. :D Pěkné sedačky od Samby, se vyčištěné suší u kamen a já zatím čistím a leštím.
Originál barva je vidět uvnitř, z venku byl bohužel v minulosti "přemodřen" a následně zadek "načerněn".
Práce na něm bude kupa, ale když Bubla (díky Sambovi, který ho dostal na silnici) jezdí a počasí přeje, tak práce počká a my si s dětmi užíváme nového člena rodiny.:-) Jen manželka se trochu bojí, že už nebude na prvním místě. :D

Brouka jsem nikdy neměl, ale teď už vím, co mi celý život chybělo ke štěstí. Poprvé jsem se svezl minulý týden od Samby domů a je to nádhera.:)
Budu rád za vaše názory a "Rady do života".
Fajn den.

PS: Díky moc Sambo za veškerou péči a trpělivost se mnou. (té trpělivosti bude ještě hodně potřeba. :lol: )
Přílohy
Bubla01.jpg
Bubla02.jpg
Bubla03.jpg
Bubla04.jpg
Bubla05.jpg

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: VW 1500, automatic, prostě Bubla

Příspěvek od udeeska »

Tak tady máš první negativní názor ode mě.
Jak známo děti rostou a manželky z osmdesáti procent kynou a přibývají na váze, tudíž je potřeba okamžitě přejít na velkokapacitního Busa T2a/b 🤔 🤭
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
Zbyňa
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 273
Registrován: 28 říj 2017
Bydliště: Brno

Re: VW 1500, automatic, prostě Bubla

Příspěvek od Zbyňa »

Ahoj, mě zatím nejvíce zaujal ten "napjatý" plastový palivový filtr na tlakové části vedení paliva .. až trubička na něm (na)praskne, tak se z něj stane velmi efektivní rozprašovač benzínu a z motorového prostoru pojízdná spalovací komora.. :? pro klid duše bych ho zrušil .. a pak se těšil na další dobrodružné kilometry které brouk nabízí :-) Tož, vítej v klubu ,-)
VW 1200 84´Ostermann speedster
VW Buggy 68´
VW 1500 67´ Dědek
VW 1200 65´ Dědek- zraje na dvorku
VW 1200 56´ Oválek - finishing

Uživatelský avatar
PanMisa
Příspěvky: 3
Registrován: 24 lis 2022
Bydliště: Střední Čechy

Re: VW 1500, automatic, prostě Bubla

Příspěvek od PanMisa »

udeeska píše:
04 bře 2023
Tak tady máš první negativní názor ode mě.
Jak známo děti rostou a manželky z osmdesáti procent kynou a přibývají na váze, tudíž je potřeba okamžitě přejít na velkokapacitního Busa T2a/b 🤔 🤭
Bus je moc pěkné vozítko, to je pravda, naštěstí manželka je z těch zbývajících dvaceti procent. :-D Ale třeba jednou...

Uživatelský avatar
PanMisa
Příspěvky: 3
Registrován: 24 lis 2022
Bydliště: Střední Čechy

Re: VW 1500, automatic, prostě Bubla

Příspěvek od PanMisa »

Zbyňa píše:
05 bře 2023
Ahoj, mě zatím nejvíce zaujal ten "napjatý" plastový palivový filtr na tlakové části vedení paliva .. až trubička na něm (na)praskne, tak se z něj stane velmi efektivní rozprašovač benzínu a z motorového prostoru pojízdná spalovací komora.. :? pro klid duše bych ho zrušil .. a pak se těšil na další dobrodružné kilometry které brouk nabízí :-) Tož, vítej v klubu ,-)
Ahoj Zbyňo, děkuji za uvítání a upozornění. Už jsem si to zkusil, hadička za jízdy vylítla, benzín lil proudem, naštěstí to nebaflo. [-o< Pro začátek je tam lepší filtr, na kterém jdou alespoň pořádně dotáhnout spony na hadicích a jak se dostanu do města pro hadičku, předělám to jak píšeš.

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW 1500, automatic, prostě Bubla

Příspěvek od martin_100 »

Filtr někam k nádrži. A nebo kamkoli před pumpu.

Odpovědět