Jezevcova buggy

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět
Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Jezevcova buggy

Příspěvek od Jezevec »

Zdravím Vás všechny. Jsem rad za registraci na tomto foru a chci poděkovat za přijetí a rady od lidí co uz jsem dostal. Abych rekl neco o sobě. Vzdycky jsem snil o nejakem veteranovi no a kdyz jsem prisel na vw buggy bylo jasno a zaval jsem hledat a pátrat. No a nyní jsem hrdym majitelem take jedné buggy. Motorum obecne moc nerozumim tak doufam ze mi nekdo poradi nebo pomůže do začátku. Přes tuhle zimu bych chtěl udelat nejdůležitější veci jako je pretesnit a dat dohromady motor brzdy a ostatni dulezite věci abych mohl poprve vyjet a udelat buggy nejaky hezky kabát abych mohl na nejaky sraz za Vámi. No a postupně kupoval a vylepsoval asi jako kazdy z Vás, ale co mi finance dovolí takze pomalu. Tady přikládám fotky meho noveho pokladu :lol: :lol:
Přílohy
20180908_141905.jpg
20180908_141859.jpg
20180908_141933.jpg
20180908_141917.jpg
20180908_141949.jpg
20180908_141941.jpg

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od Jezevec »

Jeste jedna
Přílohy
20180831_172718.jpg

Uživatelský avatar
liba
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 srp 2010
Bydliště: Black Village u Vodňan

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od liba »

Krásnej základ blahopřání

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od Jezevec »

Jeste ty tvoje kola potrebuju :lol:

Uživatelský avatar
liba
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 srp 2010
Bydliště: Black Village u Vodňan

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od liba »

Není problém

Uživatelský avatar
Olan47
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 721
Registrován: 16 říj 2016
Bydliště: Praha východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od Olan47 »

Tož vítej, základ vypadá velice dobře......držím palce. Co to má za motor? (kod, objem, karburace a tak ;-))
Olan47
#brouk#beetle#1971#1302#
#bus#T2b#westfalia#1977

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od Jezevec »

Motor 1300ccm karburator solex 31 PIC1 a jinak muzu rict ze motor běží na prvni skrtnuti a kod motoru ti tedko taky nereknu a ani nezjistim protoze auto mam na chate nez vyřeším prodej favorita me zeny aby se mi uvolnila garáž u me doma :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
elvis
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1226
Registrován: 28 bře 2006
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od elvis »

Gratulace a vítej.
[smilie=elvis.gif]
... do killa !

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od Jezevec »

Tak demontazni prace začali a přikládám par fotek jak postupne mizí dil za dilem z auta :lol: pokracovani zase příště :lol:
Přílohy
20180916_114854.jpg
20180916_143949.jpg
20180916_144027.jpg

jirik1919
Příspěvky: 31
Registrován: 31 črc 2018

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od jirik1919 »

Se podívej na nádrž jsem tam měl tuhle hrůzu Obrázek o zadní nápravě ani nemluvě Jirka.

Uživatelský avatar
Milan NM
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 736
Registrován: 25 pro 2015
Bydliště: SK-Nove Mesto nad Vahom

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od Milan NM »

To su tie vychytavky made in Sweden od toho isteho predajcu.Tie buginy spojazdnovali na vrakovisku za ucelom zisku.Ale drzim palce.

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od Jezevec »

Jj k tomu se dostanu zase az o víkendu asi....jo mame taky švedky s Jirkou ale podle me je v cr 90% sweden takze tim asi proslo hodne z nas ale s laskou se to da udelat prece nebo ne ? Ja myslim ze s jirkou zaciname nastejno tak uvidime jake informace vam sem budeme davat ale podle me z toho mame oba velkou radost at je to jak je to....co jirko?

jirik1919
Příspěvky: 31
Registrován: 31 črc 2018

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od jirik1919 »

No já nevím žena konstatovala 4 auta už je moc , máme vw crafta, dacii logan kombi a nového peugeota 301 v naftě a s navigací a parkovací kamerou a teď tuhle hujdu, když to viděla rozebraný tak konstatovala že se to nedá dát dohromady, takový vrak. Tak uvidím jak to půjde dál, ale ty seš plný optimizmu to ti závidím Jirka.

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od Milosak_1 »

Další pěknej kajak, vítej =D>
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13940
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od Herbie »

jojo, švédský speciality :)

Náhodou, nádrž vtipná :)
... a vůbec !

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od Jezevec »

Diky za uvítání....ja jsem zvědav co ja budu mit za nádrž.....zeptam se....hoši když zbrousim stary lak tak nevim jestli davat novej lak nebo dat auto do te autofolie....bojim ze ze bude lak praskat jak to vidite vy ?

Uživatelský avatar
liba
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 srp 2010
Bydliště: Black Village u Vodňan

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od liba »

Máš to teď popraskaný?

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od Jezevec »

liba píše:Máš to teď popraskaný?
No ted je to prave na pár mistech popraskany takove slunicka jakoby....uvidim az se zbrousi ten nanos co tam nekdo nakydal. Co si o tom myslis ? Bojim se ze vyplaznu prachy za novej lak a po par mesicich to popraska.

jirik1919
Příspěvky: 31
Registrován: 31 črc 2018

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od jirik1919 »

Laminát máš v pořádku ty praskliny dělá plnič který se dává pod lak aby se srovnaly nerovnosti pak se vybrousí a lakuje, když se špatně namíchá plnič tak popraská nebo se dá lak který s plničem nefunguje , zeptej se nějakýho lakýrníka ten ti to potvrdí jsem to auto viděl ale je to určitě tak , už jsem viděl takhle zprasený laky na autech. Jirka.

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Jezevcova buggy

Příspěvek od Jezevec »

jirik1919 píše:Laminát máš v pořádku ty praskliny dělá plnič který se dává pod lak aby se srovnaly nerovnosti pak se vybrousí a lakuje, když se špatně namíchá plnič tak popraská nebo se dá lak který s plničem nefunguje , zeptej se nějakýho lakýrníka ten ti to potvrdí jsem to auto viděl ale je to určitě tak , už jsem viděl takhle zprasený laky na autech. Jirka.
Super diky za odpoved vazim si toho. Ty si to budes strikat sam nebo to nechas udelat?....to vis pro me jako pro tesaře je vsechno nove :lol:

Odpovědět