Karmann Ghia 1972

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Uživatelský avatar
wally
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2294
Registrován: 20 říj 2010
Bydliště: Praha 9 skorovenkov..:o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Karmann Ghia 1972

Příspěvek od wally »

pata píše:Ahoj kluci,trochu se mezi vaší debatu o cinovani vložím, cinovat spoje a sváry dílů v autorizovaném servisu VW,škoda a Audi je povoleno už dlouho ,ale s používáním pozinkovaných karoserií je problém s přítomností olova v cinu.proto koncern povolil používání dvousložkového tmelu od Terosonu 5010.je dražší ale odpadá nahřívání plechů a možnost tvorby oxidace. Pro zajímavost Porsche přímo zakázalo cinovani a je možno použít pouze Teroson . pracuji jako karosář Porsche ....A návic se sním pracuje podstatně jednodušeji ....Jinak gratuluji k KG.peknej kousek.tak opravit to nejnutnější a jezdit.hodně štěstí a mnoho kilometrů. =D> =D> =D>

Jinka jsme Teroson vyzkoušel a pěkný..chce teda teplo na vytvrdnutí, ale lehce se patlá, dávkuje a brousí.. ideální.. jeno ta cena je mazec :wink:
Myslíme to vwážně...;o)
First Czech EBI-Racer on Weber carbs :D
------------------------------
Wally T2b doka 1976 - 2276ccm /brutal doka :)
Florián malookno 1963 - 1584 ccm
Karel KG 1963 - WBX / Typ5 / ???? ccm
Blue T2a 1970 Deluxe / 1679ccm / C25 /1x DRLA40 / CSP Python
------------------------------

Uživatelský avatar
pata
Příspěvky: 81
Registrován: 19 kvě 2013

Re: Karmann Ghia 1972

Příspěvek od pata »

Ahoj Wally.hlavně si dávej pozor na přípravu podkladu. To znamena dukladně obrousit na holý plech ideál je nylonový kotouč, ,a zjemnit plech bruskou a P250 šmirgl,odmastit a hlavně pokud používáš směšovací trysku tak prvních 10 cm směsi nepoužívat. Neni dukladně promichaná a nesmí se michat jako karosářský kyt ručně kvuli vzniku vzduchových bublin [-X . hlavně ideální doba tvrdnutí je 12-24 hodin. A výsledek stoji za to =D> tak práci zdar a ať se daří čus Bus Paťa

Uživatelský avatar
ToSvo
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 333
Registrován: 11 lis 2016

Re: Karmann Ghia 1972

Příspěvek od ToSvo »

VW Brouk 1971 1.3L, pastel white/dogtooth blue
https://tosvobuba.wordpress.com

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: Karmann Ghia 1972

Příspěvek od Laco »

Jejda, byl jsem se na něj podívat, auto pěkné a pán vypadal odhodlaně.... škoda. :(
:lol: no já mám co říkat....nikam jsem se neposunul, mé KG stále kvoká v podzemní garáži po celolaku. Ale jak řekl Sam...barva potřebuje čas aby uzrála. Tak mu dáme ještě chvíli.
p.s. prodávat se ho nechystám.

Odpovědět