Superka - pošudlání :-)

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět
Uživatelský avatar
Janek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 269
Registrován: 26 dub 2013

Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od Janek »

Tak jsme se přes zimu rozhodli lehce pošudlat čerstvě pořízený stroj, který bude na běžné ježdění. Pro hodně z Vás tohle není brouk, ale popravdě do běžného provozu mi to přijde jako vhodné vozidlo.

Chci tak malinko ukázat, jak to dopadne, když dovezete domů vůz, který je "pošudlat a drandit" :D :D :D :D
Pravda je, že by se asi dalo jezdit, ale nebyl by to ten správný pocit, že nic neupadne a hlavně, že nebude prudit orgán při případné silniční kontrole:-)

Nejsem pisatel, tak lehce obrázkově:

Pořízené vypadalo pěkně:
Obrázek

Obrázek

Rozhodl jsem se opravit pár puchýřků a dolakovat.

Tak se lehce opravily bolavá místečka:
Obrázek

Obrázek

No a jak se tak pošudlávalo a pošudlávalo, dopadlo to takhle prozatím :
Obrázek

Obrázek

Další kapitolou je motor. Cesta bude obdobná.... pošudlání :D :D :D
brouk - brouk - brouk a busík :lol: :lol:

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od martin_100 »

Teda já vim že fotky matou ale ten stav ze kterýho si vycházel bych osobně hodnotil jako velmi dobrej tudíž netřeba se v tom vrtat :)
Každej má na uspokojivej stav auta jinej názor =D> A nebude ti pak líto s tim jezdit v režimu dailycar?

Uživatelský avatar
Giovanni
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 303
Registrován: 15 bře 2014
Bydliště: Plzeň

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od Giovanni »

Je fakt, že se v broucích vůbec nevyznám, ale tohle mi připadá jako brouk, v čem je problém? :lol:
Stará láska možná rezaví, ale na to to nejezdí :heart:

Uživatelský avatar
Janek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 269
Registrován: 26 dub 2013

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od Janek »

martin_100 píše:Teda já vim že fotky matou ale ten stav ze kterýho si vycházel bych osobně hodnotil jako velmi dobrej tudíž netřeba se v tom vrtat :)
Každej má na uspokojivej stav auta jinej názor =D> A nebude ti pak líto s tim jezdit v režimu dailycar?

No já jsem si to při koupi myslel taky. Pak jsem si to prohlédl blíž a zjistil, že by se asi dalo rok dva užívat a jezdit, ale právě protože to bude jak jsi napsal dailycar, tak by asi šlo rychle do kopru.
A líto mi to nebude. Proto ho tak stavím, aby se s ním dalo denně jezdit a užívat ho. Na schovávanou si myslím jsou jiný ročníky, než je tenhle. A vlastně musí být spokojený i auto, protože k tomu bylo stvořené :-) :D :D

Jinak jsem chtěl spíš poukázat právě na to co jsi popsal... na fotkách a nejen na nich to při koupi vypadá pěkně... pak přijde realita.. a to jsem chtěl aby si lidi mohli prohlídnout a počítali s tím, než se rozhodnou:-)
brouk - brouk - brouk a busík :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Janek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 269
Registrován: 26 dub 2013

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od Janek »

Giovanni píše:Je fakt, že se v broucích vůbec nevyznám, ale tohle mi připadá jako brouk, v čem je problém? :lol:

I mě, ale nesmí se to tu říkat nahlas... 1302 a 1303 prý není brouk... :lol: :lol: :lol: :lol:
brouk - brouk - brouk a busík :lol: :lol:

evinsen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1518
Registrován: 01 pro 2010

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od evinsen »

tohle je brouk,new beetle není,to je převlečená fabie.

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od SO 545 »

ak to ma byt spravne tak to je preoblecena OCTAVIA :wink:
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
Janek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 269
Registrován: 26 dub 2013

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od Janek »

Tak jsem po strašlivých problémech došel k rozhodnutí, že auto došudlám a na letošní sezónu postavím do provozu.

Takhle se dovezlo, kdo zapomněl:

Obrázek

Obrázek

Tohle už je skoro připravené na odvozu k lakýrníkovi. (bohužel nejhorší rozhodnutí v posledních 10 letech zpět) :oops: :evil:
Obrázek

A takhle se došudlalo:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Na auto jsem dal kromě tapecu střechy všechno staré. Není to 100%, ale není to na vyhození a po porovnání s novými díly bylo jasně rozhodnuto. Zpíval jsem si u toho písničku od Svěráka, "Neopouštěj staré věci pro nové" :D :D :D

Co se barvy týká, na dálku to vypadá dobře, ale zblízka je poznat, že to lakovalo prase a tímto bych nikomu nedoporučil lakýrníka, který to dělal. Všichni moji známí už vědí a po skončení soudu rád uvedu i sem kontakt na toho podvodníka.

Nenechám si tím kazit druhou sezónu a těším se na užívání brouka byť s vadami.... ale nikdo a nic není dokonalé, tak co :wink:

Motor samozřejmě pošudlán také... ke vší spokojenosti... což znamená - těš se Kosťo :lol: :lol: :lol:
brouk - brouk - brouk a busík :lol: :lol:

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od SO 545 »

Co stala lakovacka ak smieme vediet ?
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
Janek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 269
Registrován: 26 dub 2013

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od Janek »

No to je právě věc sporu a ročních dohadů. Domluva byla na 40 tis. a dva měsíce trvání lakování s přípravou.
Nakonec to trvalo měsíců 6 a to jsem už vcelku tlačil na dokončení. Lakýrník, pokud ho tak můžu nazvat, si vzal v květnu 20 tis. zálohu bez dokladu, že si věříme přece ne?? (moje chyba že jsem věřil). No a při předání po urgencích mi sdělil, že chce za lakování 73 tis a zálohu samozřejmě zapřel. Už vím bohužel, že to je jeho specialita. Bohužel pozdě. Takže pokud to sečtu, je to lak za 93 tic. A to je na měl vad, že to není vůbec pěkné. Moře nedolakovaných míst, nedobroušených kytů pod barvou, místa bez laku a ma mnoha místech je to nalakovaný přímo na rezavý plech, který už nyní po necelém roce vylézá. Takže soudní znalec dílo ohodnotil na výši 25 tis a já pevně věřím, že to z toho podvodníka vysoudím.
Omlouvám se za výrazy, ale jak si vzpomenu, hned jsem vytočenej.
brouk - brouk - brouk a busík :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Kosťa
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 472
Registrován: 08 črc 2012
Bydliště: S wallym Praha 9 "skorovenkov"

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od Kosťa »

Tak tohle je ten krasavec, co mi natrhne prdel :D tak to abych začala trénovat :)
mom little devil.... :twisted: ....vybzuk a počmáraná holčička

Uživatelský avatar
Janek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 269
Registrován: 26 dub 2013

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od Janek »

Si piš...a má ještě bráchu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
brouk - brouk - brouk a busík :lol: :lol:

Uživatelský avatar
čáryfuk
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1586
Registrován: 15 srp 2006

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od čáryfuk »

kdo to dělal Honzo ??

Uživatelský avatar
Janek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 269
Registrován: 26 dub 2013

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od Janek »

Autoopravna Svoboda tady ve Skoronicích to Honzo dělala. Dělá krásnou reklamu Auto Kelly, co má po celém baráku. Jako tedy jen lak dělal. Ostatní jsem svěřil předtím jiným a poctivým... tam naprostá spokojenost. No a kompletoval jsem to sám za spolupráce manželky :-)

Když to začalo skřípat, začal jsem shánět informace a je to jeho běžný postup u všeho. Udělám to za stovku a když si přijdeš pro auto, stojí to tři a ber nebo tu auto nech... klasickej podvodník. Měl bys slyšet jeho bývalé zaměstnance, co za praktiky používá. Každopádně nedoporučuju nikomu a to nejen broukařům..
brouk - brouk - brouk a busík :lol: :lol:

Uživatelský avatar
marena1989
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 271
Registrován: 04 led 2009
Bydliště: Nový Bor - (Liberec)

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od marena1989 »

Zdravím tě a samozřejmě gratuluji k dotažení ke zdárnému konci velké etapy ... ;-) =D> =D> Na fotkách vypadá moc pěkně i odstín laku ... :-) Bohužel podobnou peripetií ohledně lakování a lidí na které není spolehnutí si prošel snad každý i já to mám za sebou ... :-( To by člověk musel být všeuměl což dokáže málo kdo ... ;-) A za ty peníze jak popisuješ by to měl být profi - lak jak vyšitej ... :-) Hodně bezstarostných vzduchem chlazených kilometrů přeji ... ;-)
VW Brouk 1200 Mexico 1982, Edice Special Bug ... :wink:

Uživatelský avatar
Janek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 269
Registrován: 26 dub 2013

Re: Superka - pošudlání :-)

Příspěvek od Janek »

Díky za přání. Už jezdíme, dávám dohromady drobnosti a plánuju si auto užít bez ohledu na prasácké provedení laku.
Nakonec na ten to nejezdí a tak to snad půjde :-)
brouk - brouk - brouk a busík :lol: :lol:

Odpovědět