Můj auťák BROUK!

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martinkaaa
Příspěvky: 13
Registrován: 10 led 2014

Můj auťák BROUK!

Příspěvek od Martinkaaa »

Zdravím všechny uživatele i uživatelky fóra,
tak jsem se konečně po dlouhé době dokopala a zaregistrovala na tomto foru. Již od útlé doby jsem si přála vysněné autíčko BROUKA a letos jsem se konečne dočkala. Daroval mi ho přítel. Podle papírů by se mělo jednat o brouka z roku 1962, ale podle toho co jsme časem zjistili bude nejspíš mladší. Brouka jsem dostala v květnu. Přes léto jsme si s ním pořádně zabroukali po republice. Chystali jsme se asi jako vetšina z Vás na VW Attack. Tuto akci nám však zkomplikovali příslušníci policie ČR. Když jsem si to broukala takhle u nás v Liberci po městě, celá nadšená novým autíčkem a najednou spatřím policejní vůz. Náhle si uvědomím, že nemám zapnutý bezpečnostní pás jelikož jsem se ho nestačila naučit zapínat (nejde to zrovna moc dobře). Tím ovšem teprve problémy začínají. Když mě policie vyzvala, abych vypla automobil nastal další problém. Otočila jsem klíčkem v zapalování, vytáhla klíč a brouk stále běží. Za žádnou cenu nešel zdechnout, dokonce se o to i pokoušeli policisté, avšak marně. Brouk si to pořád broukal. Další problémy nastali při kontrole povinné výbavy, která byla velice rychlá. Neměla jsem totiž nic. :) Celé to završila kontrola známky s technickou kontrolou, která byla ovšem prošlá. A co na to policajti? Byli maximálně v pohodě. Očividně jsem je pobavila a vyvázla jen s pokutou 500Kč. Nechtěla jsem ovšem riskovat, že příště nebudu mít takové štěstí a tudíž jsme se nezúčastnili VW Attacku, na který jsme se tak tešili.
Přidávám pár fotek,aby jste viděli o kom je řeč. Brouk je v takovém stavu jak se k nám zatoulal. Samozřejmě jsou v plánu nějaké úpravy. K Vánocům jsem od Ježíška dostala nové poklice a bílé lemy na kola. V plánu jsou i nové nárazníky, které mi leží v garáži a čekají na nový chrom. Když už jsme u toho, nemáte někdo tip na kvalitní chromovnu?
Brouka bych ráda měla co nejvíc v původním stavu, proto Vás prosím o Vaše reakce, co na něho patří či nikoli. O jaký rok se jedná atd.
Přílohy
Tak to je on...
Tak to je on...
DSC_0246x.jpg
DSC_0239xx.jpg

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Můj auťák BROUK!

Příspěvek od Pětišroub »

Hehe ty jsi strelec:) vítek na fóru. Ohledně původnosti myslím že na tohle první auto si užij tak jak je a delej si radost a časem třeba vymenis za nějakého puvodnejsiho.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Můj auťák BROUK!

Příspěvek od Andy »

Presne. Ten ma k puvodnosti daleko a vratit ho do puvodniho stavu jsou vyhozeny prachy, cas a nervy. Ale to nemeni nic na tom ze si ho uzivat udela hodne radosti. Idealni kara pro broukare zacatecnika. Z globalniho pohledu vypada dobre.

Uživatelský avatar
stratilek
Příspěvky: 139
Registrován: 12 lis 2011
Bydliště: Pardubice

Re: Můj auťák BROUK!

Příspěvek od stratilek »

Ahoj vitej mezi nami modra je dobra tak hlavně spoustu štastnych kilometru a spoustu zažitku :D

Uživatelský avatar
Capario
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 632
Registrován: 02 črc 2006
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj auťák BROUK!

Příspěvek od Capario »

Vítej tu na foru. Mslím, že předělat ho do původna by stálu kupu peněz. Užij s ním mnoho štastných kilometrů tak jak je. Třeba nárazníky by to, pravda, sneslo. Škoda těch překytovaných děr pro všechny okrasné lišty, ty dělají brouka :-) Jinak vypadá moc hezky.
Better smoke and fly then drink and drive

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj auťák BROUK!

Příspěvek od maxmax »

Hezká kára, užívej si, jezdi a až dospěješ do stádia potřeby jiného auta, pořídíš si busíka :D
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Re: Můj auťák BROUK!

Příspěvek od beetle66 »

Capario píše:Vítej tu na foru. Mslím, že předělat ho do původna by stálu kupu peněz. Užij s ním mnoho štastných kilometrů tak jak je. Třeba nárazníky by to, pravda, sneslo. Škoda těch překytovaných děr pro všechny okrasné lišty, ty dělají brouka :-) Jinak vypadá moc hezky.
To mi chceš jako říct, že kdo má socku bez lišt, není to brouk jo, pěkný :D . Vítej na fóru a myslím si, že než do dávat do originálu, bylo by fajn to dotáhnout třeba do pěknýho Cal looku, viz: http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 455&start=" onclick="window.open(this.href);return false;
1966

Uživatelský avatar
machyss8
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 288
Registrován: 18 lis 2013
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj auťák BROUK!

Příspěvek od machyss8 »

Krásnej brouk:) Jsem z Turnova a o pořádný firmě co chromuje v okolí nevím. Avšak v Jablonci niklují (magfiniš)a vypadá to taky slušně.

Uživatelský avatar
Martinkaaa
Příspěvky: 13
Registrován: 10 led 2014

Re: Můj auťák BROUK!

Příspěvek od Martinkaaa »

machyss8 píše:Krásnej brouk:) Jsem z Turnova a o pořádný firmě co chromuje v okolí nevím. Avšak v Jablonci niklují (magfiniš)a vypadá to taky slušně.
Ahoj, děkuju,
to nemusí být z okolí, může to být z celé republiky.. Tak jestli náhodou víš o nečem dál, dej prosím ještě jednou vědět. Díky M.

Uživatelský avatar
Martinkaaa
Příspěvky: 13
Registrován: 10 led 2014

Re: Můj auťák BROUK!

Příspěvek od Martinkaaa »

maxmax píše:Hezká kára, užívej si, jezdi a až dospěješ do stádia potřeby jiného auta, pořídíš si busíka :D
:) na tranďákovi jsem se učila řídit a pár let jsem s ním jezdila (sice na tom novym a taky to pár let už je).. takže to je moje. Na busy taky koukám, ale toho si budu moc dovolit až budu mít miliony

Uživatelský avatar
Martinkaaa
Příspěvky: 13
Registrován: 10 led 2014

Re: Můj auťák BROUK!

Příspěvek od Martinkaaa »

Dobré ranko všem,
děkuji za hezké přivítání a za ty někajé rady od některých z Vás..

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj auťák BROUK!

Příspěvek od maxmax »

Dobrá galvanovna je v Běchovicích (Praha) Chromujou hodně na veterány, ale i tvrdochrom, třeba na hřídele :D
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Odpovědět