1302 kabrio

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

1302 kabrio

Příspěvek od krakonosh »

Zatím jsem ji moc nepoznal a tak vím jen tolik, že dneska dojela tahle trochu zbastlená 1302 po ose ke mě do garáže.
jestli ji někdo znáte, o čemž nepochybuju, tak šup sem s nějakou informací, ať se něco dovím i já coby nový majitel :D
Přílohy
cabrio1.jpg
cabrio1.jpg (81.5 KiB) Zobrazeno 12179 x
Naposledy upravil(a) krakonosh dne 03 lis 2012, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: teď bydlí u mě

Příspěvek od Herbie »

aaa, další kousek od Končickýho :)
... a vůbec !

krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

Re: teď bydlí u mě

Příspěvek od krakonosh »

on ho tam měl v komisi od někoho z Prahy, dost dlouho, nakonec mi za ty peníze přišel celkem slušnej a hlavně jezdící... teda aspoň dneska

Uživatelský avatar
Majka
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 417
Registrován: 18 čer 2009
Bydliště: u Kladna
Kontaktovat uživatele:

Re: teď bydlí u mě

Příspěvek od Majka »

tak vítej a ať pořád prima jezdí
:D
jsem zabroukovaná

krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

Re: teď bydlí u mě

Příspěvek od krakonosh »

děkuju pěkně
snad o výkendu nafotím pár fotek a dám je sem, jen se mi nechce věřit že to auto nikdo nezná ... docela bych rád věděl jestli to dělal někdo tady případně jestli to tady někdo servisoval a tak :D
je vidět že je to celý dělaný, ale teď to asi léta jen tak žilo a žádná přehnaná péče neproběhla, ale možná se jen pletu :wink:

Uživatelský avatar
vwul
Příspěvky: 46
Registrován: 30 pro 2005
Bydliště: Chlumetz
Kontaktovat uživatele:

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od vwul »

Zdravím krakonoshe, píšu sem tak jednou za rok, ale tentokrát jsem se musel ozvat.
Koukám, že po trabantech se smirkovým lakem, prokyslým fiatu, módním doplňku - cabriu z anglie a omylovém brouku si na starý kolena, co sis také pořídil dalšího potomka, prozřel a napodobil si někoho kdo už kdysi věděl co je správné. Bohužel však tento Vochomůrka nebude asi opět tím správným krokem a až ho budeš chtít po nějaké krátké době tradičně prodat, tak to bude nejspíš jako s lahví vodky od likérky drak, kterou taky nikdo nechce, ba co hůř ještě se mu z ní dělá špatně. Takže přeju hodně trpělivosti při krátkém a levném dolaďování detailů. Omlouvám se za upřímnost, ale jsem už takový. Pokud mi to budeš chtít vysvětlit, tak se někdy stav u mě v práci když jezdíš okolo.
Tvůj věrný přítel vwul
Majitel VWraku

krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od krakonosh »

nazdar vwole z polabí :D
počkej jak budeš nasštvanej až tu krásu uvidíš. sice to není fest okyslej ovál ale taky to má svoje kouzlo :D
a vysvětlit Ti to asi přijedu... :D

Uživatelský avatar
vwul
Příspěvky: 46
Registrován: 30 pro 2005
Bydliště: Chlumetz
Kontaktovat uživatele:

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od vwul »

povídali, že mu hráli,
kastli flexou montovali,
místo chromu jenom lak,
liťáky jak bavorák,
to nejlepší uvnitř vozu,
nejde to dát do provozu.

Tak ať žije Vochomůrka a těším se na shledání :D

vwul z roviny narovinu
Majitel VWraku

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od loufes »

vwul píše:povídali, že mu hráli,
kastli flexou montovali,
místo chromu jenom lak,
liťáky jak bavorák,
to nejlepší uvnitř vozu,
nejde to dát do provozu.

Tak ať žije Vochomůrka a těším se na shledání :D

vwul z roviny narovinu
=D> Dost dobrý vwole...
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od krakonosh »

Ty vwoe pepo, po tomhle se mi vážně stejská. už ani nepamatuju kdy jsem to tvoje umění četl naposled ale kukám že je to tam pořád :D
voni tady zřejmě většina netušej jak jsme se u tvejch básní řezali smíchy na ganzích všeho druhu, možná by to tady spoustu lidí moc bavilo pročítat před spaním - včetně mě :D
co se auta týká tak já sám čekám jestli se nějaká jobovka objeví, nemysli, ale zatím se mi zdá, že to nebyl vyloženě vyhozenej peníz. včera jsem mluvil s původním majitelem (končický to měl v komisi a nic moc o tom nevěděl - teda aspoň to říkal) a ten maník mi říkal, že auto je přivezený z německa poté co tam po jejich renovaci hořelo. pak to prý přivezl on sem a opravil to a prej do toho nasypal strašný peníze a bla bla bla. zřejmě to nebyla žádná tragedie, protože to není nikde vidět ani cejtit #-o . motor by údajně měl být z auta se vstřikováním z roku 97 předělanej na karbec a měl by bejt v moc dobrým stavu. je na tom autě znát, že je vařený, ale asi posazený na hodně pěknou podlahu, protože tam jsem zatím stopy po sváření nenašel. kola jsou fakt hnusný a strašně široký a jsou pod nima ještě podložky, ale to není nic co by nemělo řešení. střecha je naopak zánovní, ne-li nová. je to zkrátka takový auto na kterým je práce, ale taková co se dá dělat za běhu...
až něco pofotím tak to sem mrsknu, a počkám co na to budou říkat místní zasvěcenci :) zkrátka mě to za těch 115 přišlo celkem slušný a teď budu doufat že jsem se moc nespletl [-o<

Uživatelský avatar
vwul
Příspěvky: 46
Registrován: 30 pro 2005
Bydliště: Chlumetz
Kontaktovat uživatele:

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od vwul »

Dobrá, nyní už mám dostatek informací a tak měním přezdívku z Vochomůrky na Popelku.
Ale jinak si mi dal vlastně za pravdu.

Howg
Majitel VWraku

krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od krakonosh »

tady jsou fotky...
Přílohy
cabrio 001.jpg
cabrio 001.jpg (41.1 KiB) Zobrazeno 11034 x
cabrio 003.jpg
cabrio 003.jpg (41.98 KiB) Zobrazeno 11034 x
cabrio 010.jpg
cabrio 010.jpg (63.09 KiB) Zobrazeno 11034 x

krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od krakonosh »

a ještě nějaký...
Přílohy
cabrio 013.jpg
cabrio 013.jpg (56.59 KiB) Zobrazeno 11034 x
cabrio 014.jpg
cabrio 014.jpg (59.87 KiB) Zobrazeno 11034 x
cabrio 016.jpg
cabrio 016.jpg (53.25 KiB) Zobrazeno 11034 x

krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od krakonosh »

ještě pár
Přílohy
cabrio 018.jpg
cabrio 018.jpg (54.96 KiB) Zobrazeno 11026 x
cabrio 030.jpg
cabrio 030.jpg (62.23 KiB) Zobrazeno 11026 x
cabrio 040.jpg
cabrio 040.jpg (64.15 KiB) Zobrazeno 11026 x
cabrio 046.jpg
cabrio 046.jpg (39.45 KiB) Zobrazeno 11026 x

krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od krakonosh »

a ještě
Přílohy
cabrio 054.jpg
cabrio 054.jpg (29.26 KiB) Zobrazeno 11020 x
cabrio 056.jpg
cabrio 056.jpg (39.82 KiB) Zobrazeno 11020 x
cabrio 059.jpg
cabrio 059.jpg (46.63 KiB) Zobrazeno 11020 x
cabrio 061.jpg
cabrio 061.jpg (31.22 KiB) Zobrazeno 11020 x

krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od krakonosh »

včera jsem po dlouhé době vyjel abych vyzkoušel jestli to auto bude jezdit a zdá se že jo :D
sice jsem zrovna vyzkoušel i těsnost střechy, ale po asi 20km se moc začínám těšit na jaký to bude krásný v létě. Trochu to cuká při nízkých otáčkách, když se vypne sytič, ale jinak je to naprosto krásá jízda. tady je pár fotek na kterých je trochu vidět proměna hlavně přední části. Chromovaný nárazník samo půjde i dozadu, to je jasná věc, zatím jsem jen odpáral fešné bílé koženkové potahy ve dvou vrstvách a pod nimi objevil to co se mi mi už vcelku líbí :D taky má nové čepy řízení, svíčky, filtr atd. krásný nový nárazník vpředu, nové zadní gumy a hlavně blinkry na místě kam myslím patří. Ještě se chystám přivrtat boční lišty, ale to až se budu cítit na to vrtat tolik děr :D[/attachment][attachment=3]brouk.jpg
Přílohy
brouk.jpg
brouk 1.jpg
brouk 2.jpg
brouk 3.jpg

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od VW181 »

Auto hezký, ale ty kola...... #-o
Snad nejsou nafocený i na testaci?
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od Herbie »

tyjo, to ma sesle z golfa, aj ty zadní :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od yahoďák »

stál Tě víc než dost,
tak musí dělat radost!
zahoď tyhle kola,
pruděj nejen vwola :)

Přeju jen samá příjemná překvapení jako s těma sedačkama, to je klika.
Obrázek

krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

Re: 1302 kabrio

Příspěvek od krakonosh »

To je tak, kola tam teď budou než se to přihlásí, protože jsou zapsaný v německým TP, pak to budu řešit ale ještě nevím přesně jak, ve hře jsou buď nějaký stylovější hliníkáče, nebo spíš plecháče s poklicema, ale ty budou muset být převařený... sice taky nic originálního, ale zase to vypadá moc hezky, což mám díky rišmenovi vyzkoušený a taky to s ním případně i dořeším.
sedačky tam sice nepatří, ale jsou celkem hezký, zadní je tak trochu lidová tvořivost - opěrák je z brouka a sedák asi z golfa, ale ten byl moc vysokej, tak jsem tu pěnu seříznul asi o 10 cm aby se na tom dalo sedět.
Jestli jsem za to da víc než dost nevím, ale já už jsem prostě takovej. popravdě není moc s čím srovnávat, protože kabrií není na trhu tolik, v době kdy jsem to kupoval tak byl na prodej ještě červenej 1303 asi za 90 ale myslím že na tom byl mnohem hůř než ten můj a třeba jen střecha by asi byla za dost peněz. Navíc s tímhle budu moct letos už jezdit a protože mám času fakt strašně málo tak jsem si nemohl dovolit kupovat něco co by dopadlo stejně jako můj dědek. A na výrazně lepší kabrio bych zase neměl dost oběživa... a co si budeme povídat, o tolik levněji, aby to mělo smysl se tím zabývat bych to nekoupil asi nikde - ale i tak by mě yahoďáku zajímalo kolik myslíš že je ta správná cena ... ale rýmuje se ti to stejně pěkně jako vwolovi, to zase jo =D>

Odpovědět