Tak je konečně doma

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

Re: Tak je konečně doma

Příspěvek od krakonosh »

já jsem se do toho pustil s chutí usilovnou takže je to teď dost rozebraný, tak trochu sundaný z podlahy a chci to dát do kupy komplet, abych se k tomu nemusel vracet. Teď jsem si ještě šmiknul takovej meziprojekt - šlapací moskvič pro dceru - ale to už se teď chýlí ke konci, tak se zase kousnu do brouka. uvidím jak to půjde rychle, rád bych příští rok vyjel :roll:

Uživatelský avatar
dav.hruska
Příspěvky: 125
Registrován: 27 říj 2011
Bydliště: Liberec

Re: Tak je konečně doma

Příspěvek od dav.hruska »

krakonosh píše:já jsem se do toho pustil s chutí usilovnou takže je to teď dost rozebraný, tak trochu sundaný z podlahy a chci to dát do kupy komplet, abych se k tomu nemusel vracet. Teď jsem si ještě šmiknul takovej meziprojekt - šlapací moskvič pro dceru - ale to už se teď chýlí ke konci, tak se zase kousnu do brouka. uvidím jak to půjde rychle, rád bych příští rok vyjel :roll:
Tak to přeju hodně času a nervů... to mě všechno ,,jednou´´ čeká, ale je fakt že každej dědek si to prostě zaslouží... jo a ty gumy - já v pneumax.cz
David LBC Brouk 69

Uživatelský avatar
dav.hruska
Příspěvky: 125
Registrován: 27 říj 2011
Bydliště: Liberec

Re: Tak je konečně doma

Příspěvek od dav.hruska »

dav.hruska píše:
krakonosh píše:já jsem se do toho pustil s chutí usilovnou takže je to teď dost rozebraný, tak trochu sundaný z podlahy a chci to dát do kupy komplet, abych se k tomu nemusel vracet. Teď jsem si ještě šmiknul takovej meziprojekt - šlapací moskvič pro dceru - ale to už se teď chýlí ke konci, tak se zase kousnu do brouka. uvidím jak to půjde rychle, rád bych příští rok vyjel :roll:
Tak to přeju hodně času a nervů... to mě všechno ,,jednou´´ čeká, ale je fakt že každej dědek si to prostě zaslouží... jo a ty gumy - já v pneumax.cz
P.S. Už teď po dědkovi taky pokoukávám :-)
David LBC Brouk 69

krakonosh
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2011
Bydliště: Trutnov

Re: Tak je konečně doma

Příspěvek od krakonosh »

to je správný, dědka na sobotu, ovála na neděli, ponorku na dovolenou, dopla na práci no a třeba buginu když bude vedro :D tomu se říká vzduchem chlazený ráj :D

Uživatelský avatar
dav.hruska
Příspěvky: 125
Registrován: 27 říj 2011
Bydliště: Liberec

Po zimě poprvé venku... :-)

Příspěvek od dav.hruska »

Tak teď už jen čistit a čistit, nechat ,,udělat brzdy´´ a dozlegalizovat......už se těším na silnice..

P.S. díky Sambo za tapecy......
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
David LBC Brouk 69

Uživatelský avatar
dav.hruska
Příspěvky: 125
Registrován: 27 říj 2011
Bydliště: Liberec

Re: Po zimě poprvé venku... :-)

Příspěvek od dav.hruska »

dav.hruska píše:Tak teď už jen čistit a čistit, nechat ,,udělat brzdy´´ a dozlegalizovat......už se těším na silnice..

P.S. díky Sambo za tapecy......
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

no ten papír do kufru, nevím nevím..
David LBC Brouk 69

Uživatelský avatar
dav.hruska
Příspěvky: 125
Registrován: 27 říj 2011
Bydliště: Liberec

Re: Tak je konečně doma

Příspěvek od dav.hruska »

Tak snad ne poslední podzimní vyjížďka... :D
Přílohy
aaa.JPG
aaa.JPG (171.65 KiB) Zobrazeno 5984 x
David LBC Brouk 69

kratatom
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 288
Registrován: 20 lis 2005

Re: Tak je konečně doma

Příspěvek od kratatom »

Mas to moc pekne! Skoda, ze sezona uz konci, ze? :-)

Co ty Atlasy na pneumatikach? Odiraji ti gumu na bocich? Je tady na to samostatny topic, mnoho lidi vcetne me s tim nema dobrou zkusenost, a me moc zajima, jestli to zere i ty Vredesteiny ...

Uživatelský avatar
dav.hruska
Příspěvky: 125
Registrován: 27 říj 2011
Bydliště: Liberec

Re: Tak je konečně doma

Příspěvek od dav.hruska »

kratatom píše:Mas to moc pekne! Skoda, ze sezona uz konci, ze? :-)

Co ty Atlasy na pneumatikach? Odiraji ti gumu na bocich? Je tady na to samostatny topic, mnoho lidi vcetne me s tim nema dobrou zkusenost, a me moc zajima, jestli to zere i ty Vredesteiny ...
Ahoj, předně děkuji.. a Atlasy ještě okouknu,ale vím že v létě to bylo OK, je pravda, že jsem toho letos moc nenajezdil.... :(
David LBC Brouk 69

Uživatelský avatar
Pejsok
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 333
Registrován: 20 úno 2013
Bydliště: Teplice hudcov

Re: Tak je konečně doma

Příspěvek od Pejsok »

Velka gratulace je hezky
Už chci byt mezi vama

Odpovědět