Peťašimiho flexík

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Peťašimiho flexík

Příspěvek od Petasimi »

Tak tady je můj novej brouk, po čtyřech letech končím projekt krysák, kterej je na prodej a zahajuji projekt flexík. Jméno flexík má proto, protože je to kabrio řezanka. To ale vůbec nesnižuje super zážitek z jízdy bez střechy, takže zatím po ujetí cca 250 km spokojenost. Dovezl jsem ho z Březnice, počasí přálo, takže z přepravy domů byl zároveň super výlet. Kastle je na tom velmi dobře, před cca dvěma lety byl dělanej, podlahy nový, žádný vyvařování. Vadnej je jen PZ blatník, kvůli ťukanci začal hnít. Stejně všechny blatníky půjdou pryč, protože mají zadělaný díry pro nárazníky. Takže plány: vyměnit blatníky, dát nárazníky s hrazdičkama, vyhodit šílenou dřevěnou polici, od které mám odřenou holeń, místo ní bambusová polička. Osud muziky ještě zvážím, nelíbí se mě tam, ale dobře hraje :oops: . Pár fotek z výletu a první fotky doma včetně přidání kufru na nosič připojuji.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Majka
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 417
Registrován: 18 čer 2009
Bydliště: u Kladna
Kontaktovat uživatele:

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Majka »

pěkný =D>
jsem zabroukovaná

Uživatelský avatar
Luke-Jeep
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1322
Registrován: 06 čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Luke-Jeep »

Na řezanku slušnej rám předního okna... ;-)
Debilní nick ale teréňáka u mě už nehledejte... teď už jen Porscheho vozítka... Brouček Speedster, T2 přechoďák Westy a winterwagen Porsche 944 II
dragbug.com team

Uživatelský avatar
biker666
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 961
Registrován: 09 říj 2007
Bydliště: Radkov Dubova

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od biker666 »

ten byl v zimě na aukru s vice vw myslim celkem 8 kousku za 150tis.nebo tak nějak =D>

Uživatelský avatar
čáryfuk
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1586
Registrován: 15 srp 2006

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od čáryfuk »

sledoval jsem to na aukru .... gratuluji ke koupi =D>

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Vendelin »

Blbej dotaz - Má to střechu? To je schovaný pod těma lajsničkama?

Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Petasimi »

Zas tak blbej dotaz to není, jasně má střechu a je pod těma lajsničkama. Montáž spočívá v nasazení dvou oblouků do otvorů (oblouky jsou dvoudílné skládací) a natažení střechy. Trvá to cca 2 minuty, a dá se s ní jezdit. Bez střechy vypadá o poznání líp než s ní :D

Uživatelský avatar
aircooled
aircooled kecálek
Příspěvky: 706
Registrován: 19 říj 2010

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od aircooled »

Si si to nekúpil , aby si chodil so strechou ne... :D
ExBruno

Uživatelský avatar
Luke-Jeep
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1322
Registrován: 06 čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Luke-Jeep »

aircooled píše:Si si to nekúpil , aby si chodil so strechou ne... :D
amen
Debilní nick ale teréňáka u mě už nehledejte... teď už jen Porscheho vozítka... Brouček Speedster, T2 přechoďák Westy a winterwagen Porsche 944 II
dragbug.com team

Uživatelský avatar
firestorm69
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1090
Registrován: 21 bře 2009
Bydliště: Bratislava

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od firestorm69 »

Pekná kára, príma farba... Jaký to je ročník? Vyzerá na malookno :shock: Pokrájať takéto auto, to musel byť silný dôvod, alebo velké ego majiteľa? Daj niečo z histórie.
carpe diem

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Herbie »

oceňuju provedeni ramu predniho okna

zbytek je strasnej :)


P.S. v prvni rade by to chtelo vyhodit vetracky a dat jednodilna okna
... a vůbec !

lope
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1278
Registrován: 08 zář 2009

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od lope »

firestorm69 píše:Pekná kára, príma farba... Jaký to je ročník? Vyzerá na malookno :shock: Pokrájať takéto auto, to musel byť silný dôvod, alebo velké ego majiteľa? Daj niečo z histórie.
Těžko se u toho odhadují proporce, ale mně připadá, že přední sklo je už velké (od 1964). Dveře jsou samozřejmě z malookna (kolmá hrana vyklápěcího okénka). Asi ještě větší hybrid, než bychom čekali.

dawe82
Příspěvky: 139
Registrován: 10 dub 2010

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od dawe82 »

udelat taboracek a tam nahazet vsechny ty truhlarsky blbosti a zesik hodit pod sedacku nebo dozadu .... nahodit nejakou normalni barvu ... kola a narazniky a nebude to spatny .. na rezanku to nevypada proporcne divne jak to tak bejva... navic to vypada slusne provedeny i u ukonceni dveri ... muze z toho bejt peknej kousek ...
"I never fucked anybody over in my life didn't have it coming to them. You got that? All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one."

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od maxmax »

Volant nepal, hodil by se do člunu! :D
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Petasimi »

Oheldně dotazu na historii, měl by to být rok 1966, ale pár dílů z jinýho roku asi trochu z jeho rodokmenu dělá guláš. Předchozí majitel jej koupil jako hezké auto, ale bez jakéhokoliv vztahu k broukům, a tím pádem ho brzo přestal bavit. Ten, co mu to prodal, tak nadšení nepostrádal, ale výsledek svého snažení nebyl schopnej přihlásit, což se zas povedlo tomu přede mnou a zařídí testaci i mě. Po zevrubném zkoumání na zvedáku jsme zjistili, že spodek je udělanej nedávno z nových dílů, je v super stavu, jen ale stříknutej základem, takže musím špricnout gunosfaltem. Přezul jsem nový gumy, vykuchal šílenou dřevěnou poličku, o kterou jsem si cestou odřel nohu, a dal bambusku. Místo rezavejch píšťal jsme nasadili příčnej výfuk. Další změny budou až v zimě, teď si ještě budu užívat sluníčka a vwětru vwe vwlasech :D

http://www.flat4.org/gal/albums/userpic ... C00234.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.flat4.org/gal/albums/userpic ... C00235.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od SO 545 »

nemam rad laminat a drevo je moj druhy konicek ale tu by som si vedel predstavit vsetko len to drevo je akosi moooc.

Auto ujde ale to drevo bije strasne do oci. Len moj nazor.

Uzivaj v stasti a v pohode.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Petasimi »

Neříkám, že se mě tam to dřevo nějak extrémně líbí, al etak nějak mi tam nevadí, a nebude vadit do té doby, než vymyslím, co místo něj :D. A pro maxmaxe - volant není dřevěnej, je náhodou moc hezky potaženej kůží.

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od maxmax »

:roll:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

ROBIN.LONDONTAXI
Příspěvky: 97
Registrován: 07 bře 2008
Bydliště: čechova35,šlapanice

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od ROBIN.LONDONTAXI »

Petasimi píše:Oheldně dotazu na historii, měl by to být rok 1966, ale pár dílů z jinýho roku asi trochu z jeho rodokmenu dělá guláš. Předchozí majitel jej koupil jako hezké auto, ale bez jakéhokoliv vztahu k broukům, a tím pádem ho brzo přestal bavit. Ten, co mu to prodal, tak nadšení nepostrádal, ale výsledek svého snažení nebyl schopnej přihlásit, což se zas povedlo tomu přede mnou a zařídí testaci i mě. Po zevrubném zkoumání na zvedáku jsme zjistili, že spodek je udělanej nedávno z nových dílů, je v super stavu, jen ale stříknutej základem, takže musím špricnout gunosfaltem. Přezul jsem nový gumy, vykuchal šílenou dřevěnou poličku, o kterou jsem si cestou odřel nohu, a dal bambusku. Místo rezavejch píšťal jsme nasadili příčnej výfuk. Další změny budou až v zimě, teď si ještě budu užívat sluníčka a vwětru vwe vwlasech :D

http://www.flat4.org/gal/albums/userpic ... C00234.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.flat4.org/gal/albums/userpic ... C00235.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
ten vwítr vwe tvwých vwlasech bych chtěl někdy v živwotě vwidět :-({|=
robin londontaxi

Uživatelský avatar
MISA
Příspěvky: 102
Registrován: 08 dub 2010
Bydliště: Praha 5

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od MISA »

Čau Peťane a Flexíku. Přeji Vám hodně hezkých společných chvil a modré nebe nad hlavou. Postupně se Flexík vyloupne a bude to.

Odpovědět