Peťašimiho flexík

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
máchal
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 457
Registrován: 11 led 2008

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od máchal »

Čeče, to jsou teda fofry!!! :lol:
Kola Flexíkovi sluší, moooc!!!! Na střechu se vyprdni, na to to nejezdí, beztak ji budeš mít pořád sundanou. To je prokletí řezanek, málokdy se podaří udělat fešná střecha.
Hlavně ať Ti brouk dělá radost a kola ještě větší :P

Uživatelský avatar
čáryfuk
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1586
Registrován: 15 srp 2006

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od čáryfuk »

Máš to pěkný Peťo . Hlavně že jsi spokojený Ty

Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Petasimi »

Co se týká střechy, než odsoudíte jejího autora, mrkněte na fotky se střechou původní - byla ještě strašnější, navíc byla hrozně nízko, takže když nevyšlo počasí, ležela mi při jízdě na hlavě. Tu novou jsme udělali pomocí zvýšení středního rámu vyšší, takže se konečně nemusím v autě krčit. Co se týká řemeslné části práce, je udělaná perfektně, špatně řešenej je systém, ale to je chyba původního úpravce auta, ne čalouníka. Navíc má pravdu Máchal, který dodal slušivá kola, že budu jezdit bez střechy.

Až budu mít čas se trochu projet se sundanou střechou, udělám další fotky - ten rám jsme udělali z nerezu, a dřevěný obložení jsem nechal potáhnout černou kůží, takže Flexík už nevypadá jak motorovej člun :)

Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Petasimi »

Přidávám další slíbená fota - bez střechy celkovou a detail

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od maxmax »

:( zasejc nevidím obrázci
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od loufes »

Já taky nic nevidím.
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Uživatelský avatar
Gynekolog
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 250
Registrován: 14 dub 2012
Bydliště: Lužnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Gynekolog »

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od loufes »

Už jo.
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od loufes »

Hele,upřímě se mi tvůj flexík docela líbí a ta střecha taky,ale nebudu sem toho radši moc psát a vůbec psát na tohle forum,protože tohle forum je majetkem pouze pár lidí jako je: HERBIE ,SAM ,PĚTISKRUTKA ,OB ,PÍTRS 914,atd a názor ostatních je stejně nezajímá a ani zajímat nechce....mají pouze tu svojí rádoby pravdu a přes tu "nejede vlak" a i kdyby sem napsali sebevětší pičovinu,tak si myslí bůhví jak nejsou zajímavý..... :vom:
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

lális
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1539
Registrován: 24 srp 2009
Bydliště: Tábor zdraví venkov

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od lális »

loufes píše:Hele,upřímě se mi tvůj flexík docela líbí a ta střecha taky,ale nebudu sem toho radši moc psát a vůbec psát na tohle forum,protože tohle forum je majetkem pouze pár lidí jako je: HERBIE ,SAM ,PĚTISKRUTKA ,OB ,PÍTRS 914,atd a názor ostatních je stejně nezajímá a ani zajímat nechce....mají pouze tu svojí rádoby pravdu a přes tu "nejede vlak" a i kdyby sem napsali sebevětší pičovinu,tak si myslí bůhví jak nejsou zajímavý..... :vom:
Pošlete ho už na věky zase někdo do BÁNě,ať máme pokoj...to snad neni možný.... [-o<
Jinak k autu,kola dobrý,barva...no taky dobrý,jinak klasickej řenč no...
Ideální majitel brouka,buggy,buse...a co dál??

Uživatelský avatar
čáryfuk
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1586
Registrován: 15 srp 2006

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od čáryfuk »

Petasimi píše:Tak konečně jsou namontovány nárazníky
jak jsou tam chycený ?

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od loufes »

lális píše:
loufes píše:Hele,upřímě se mi tvůj flexík docela líbí a ta střecha taky,ale nebudu sem toho radši moc psát a vůbec psát na tohle forum,protože tohle forum je majetkem pouze pár lidí jako je: HERBIE ,SAM ,PĚTISKRUTKA ,OB ,PÍTRS 914,atd a názor ostatních je stejně nezajímá a ani zajímat nechce....mají pouze tu svojí rádoby pravdu a přes tu "nejede vlak" a i kdyby sem napsali sebevětší pičovinu,tak si myslí bůhví jak nejsou zajímavý..... :vom:
Pošlete ho už na věky zase někdo do BÁNě,ať máme pokoj...to snad neni možný.... [-o<
Jinak k autu,kola dobrý,barva...no taky dobrý,jinak klasickej řenč no...
Ity mě alois, i ty mě.... :lol:
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Petasimi »

Berte to panstvo tak, že brouk je nejpopulárnější auto, takže logicky přitahuje pozornost různých tunerů a ùpravců. Jsou mraky více či méně sériových a více či méně povedených speedstrů buggyn a cabrií. Měl jsem 1302ku i mexiko, taky klasickyho němce, a byla to auta dle většinového vkusu fóra. Předloni se naskytla možnost pořídit Flexika, kterej pro mě osobně spojuje eleganci brouka a zábavu buggy. Mě se líbí, doslova ho miluje dcera a malej až vyroste, bude ho mít určitě rád taky. Jestli se líbí Herbiemu, neřeším, respektuju jeho vkus. Tak se tady nehadejte, a pište klidně i negativní názory, já kvůli nim určitě nepřestanu mít rád svý auto a nebudu narychlo kupovat jiný, abych se zavděčil.

Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Petasimi »

čáryfuk píše:
Petasimi píše:Tak konečně jsou namontovány nárazníky
jak jsou tam chycený ?
Držáky spodem pod blatníkem, made by Lukejeep

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Sam »

loufes píše:Hele,upřímě se mi tvůj flexík docela líbí a ta střecha taky,ale nebudu sem toho radši moc psát a vůbec psát na tohle forum,protože tohle forum je majetkem pouze pár lidí jako je: HERBIE ,SAM ,PĚTISKRUTKA ,OB ,PÍTRS 914,atd a názor ostatních je stejně nezajímá a ani zajímat nechce....mají pouze tu svojí rádoby pravdu a přes tu "nejede vlak" a i kdyby sem napsali sebevětší pičovinu,tak si myslí bůhví jak nejsou zajímavý..... :vom:
To se ale Loufesi hluboce mýlíš. V každém případě respektuji tvůj závazek.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Herbie »

Koukám, že na to, že jsem do tohoho topicu dal dva příspěvky ve kterých jsem bez emocí vyjádřil co se mi na tomto aute Líbí (rám předního okna a kola) a co se mi nelíbí (provedení střechy a interiéru) jsem se stal uhlavním nepřítelem :lol:
Veřím že si to Petasimi nebere osobně.

Loufes samozřejme nepřekvapil :)

a trochu poezie na dnešní večer:

Blbec nikdy nepochopí
že je blbcem skutečně
pravdu o tom že je blbcem
blbci říkáš zbytečně.
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Petasimi »

Herbie píše:Koukám, že na to, že jsem do tohoho topicu dal dva příspěvky ve kterých jsem bez emocí vyjádřil co se mi na tomto aute Líbí (rám předního okna a kola) a co se mi nelíbí (provedení střechy a interiéru) jsem se stal uhlavním nepřítelem :lol:
Veřím že si to Petasimi nebere osobně.
Neboj Herbie, jak jsem napsal výše, respektuju vkus ostatních. Nemám rád, když mě někdo plácá po zádech a vykládá, jak je to dobrý a pak se otočí a ostatním tvrdí, že je to hnus. Pokud někdo napíše, líbí se mi tohle, a tohle zas ne, je to ok.

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od udeeska »

Rezanka dobra,mozna jsi mel trochu hledat jine styly strechy,nez jsi utratil penize,ten ram vypada vysokej,jsem rad,ze prijimas
nazory rozumne,nikdo to nemysli zle :wink:
Loufes taky dobrej.......komik :D
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
lobovsky
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1518
Registrován: 22 čer 2010
Bydliště: Malinovo

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od lobovsky »

Petasimi píše:Berte to panstvo tak, že brouk je nejpopulárnější auto, takže logicky přitahuje pozornost různých tunerů a ùpravců. Jsou mraky více či méně sériových a více či méně povedených speedstrů buggyn a cabrií. ....
Svatáááá to pravda. Koľko ľudí toľko chutí. Chrobák, ... auto na tisíc spôsobov. Ani si nechcem predstaviť, že by všetci mali rovnaký vkus. Na zrazoch by nebolo na čo pozerať a nevedeli by sme, ktoré je to "naše" :lol:
na svete je veľa ťažkých havárii, no najťažšia je zrážka s blbcom

Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Re: Peťašimiho flexík

Příspěvek od Petasimi »

udeeska píše:Rezanka dobra,mozna jsi mel trochu hledat jine styly strechy,nez jsi utratil penize,ten ram vypada vysokej,jsem rad,ze prijimas
nazory rozumne,nikdo to nemysli zle :wink:
Loufes taky dobrej.......komik :D
ten původní nižší byl níž, než moje hlava... takže když mě chytl déšť, střechu jsem měl ležet na hlavě a prosakovalo mě to na hlavu, navíc vyšší rám než hlava řidiče je docela dobrej i z důvodu bezpečnosti. Navíc tenhle vyšší při natežené střeše drží kulatej tvar brouka...

Odpovědět