Froggy 16ooi

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

Zdarvím všechny broukaře/ky,busaře/ky a ostatní příznivce vzduchové VWznačky :wink: Dovolte mi abych vám představil nového člena fóra který sem už nějaký ten týden chodí.Jmenuje se Froggy a je mu 15let(1996)je to ještě takový puberták,tak jen doufáme že nás někde nevyškolí a nenechá... :?
Ale přes to je to divoch a pohání ho dvoukanálová 16tka stříkačka :twisted: Má najeto 69.793kiláčku a snad má to nejlepší ještě před sebou [-o< Dostali jsme k němu servisní knížku a plno učtenek za použitý materiál...tento rituál jsme zachovali a pokračujem v něm.
...Inu a ted ještě tu (votom) jak jsme k němu přišli
Psalo se 13.listopadu 2010 Prošli jsme mnoho lesů a mnoho měst než-li jsme naššli toho pravého :mrgreen: Do cesty nám přišlo mnoho barev,věků a typů...Jeden z nich byl i Jirkův brouk ve Zlíňe kterého jsme dokonce viděli na sraze (potkali se u Kolína) náhoda jak sviňa :lol: až jednou jsme narazili na osudovej inzerát o prodeji jednoho skvostného broučka kousek od Staré Boleslavi.
Vydali jsme se tam a bylo nám učarováno(prostě na nás mrknul) :roll: Brouček tam stál v garáži která spíše připomínala pokoj a proto jsme se zeptali zda-li pak se máme zouvat :D Pán byl očividně broukař a se slovy že už na brouka nemá čas a že ho ač nerad musí prodat...PRODAL [-o<
Následovala cesta domů která náš vztah ještě více spečetila.Doma jsme broučka pěkně přikryli a těšili se na sezónu,mezi tím probíhali menší opravy a upravy které stále trvají a asi i trvat budou a vwotom to je :wink: Postupně je sem SAMOzpětně vložím.Mno a netrvalo dlouho v rámci něco málo měsíců se prodávající broukař ozval že to nevydržel a že si pořídil nového broučka o něco staršího než byl náš Froggy.S pánem jsme se potkali na Vítkově a shodou okolností jsme i vedle sebe zaparkovali...to je z příběhu prozatím vše a budu se snažit sem poctivě vše zaznamenávat......
S pozdravem F :wink:
Naposledy upravil(a) Froggy dne 18 čer 2011, celkem upraveno 1 x.
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od sSATYRr »

vítej! Užívej počáteční euforie a koukej ho pořádně ujezdit. A obrázky sem! :wink:
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
biker666
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 961
Registrován: 09 říj 2007
Bydliště: Radkov Dubova

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od biker666 »

tak vitej mezi vzduchem nakaženy =D>
Naposledy upravil(a) biker666 dne 19 čer 2011, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Kůča »

Gratuluji.Sezóna je v plném proudu tak si ho pěkně užívej. :D
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
liba
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1027
Registrován: 08 srp 2010
Bydliště: Black Village u Vodňan

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od liba »

dej nějaký foto at máme co chválit :o

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

Děkuji,děkuji všem :^o Tak já se tedy pokusím něco přidat a něco (opravit) :roll: mám tu pár foteček které můžu poslat do placu,ale musím to ještě všecko nátáhnout do počítače.Tak se trochu pokochejte ať to tu nevázne :D
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

tak takhle na nás Froggy čekal.Byl naleštěnej a nablejskanej jak kdyby jel na rande :D
Přílohy
jgm.jpg
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

Start proběhl parádně bez čoudu,vyjel z garáže jak vítr.Bylo na něm vidět že asi chvilku stál neboť trošku rachtal od hydroštelů(trošku víc) :? ale po chvilce štelování byl v cajku



Ps:obrázky mají jít odspodu nahoru...vzhledem k tomu že tu nemám signál a pořat jsem nějaký velký a pixly mi taky nehrajou tak to už takhle nechávám :roll:
Přílohy
17.jpg
18.jpg
18.jpg (49.84 KiB) Zobrazeno 9341 x
19.jpg
Tady jsme chviličku laborovali ale odstranili
Tady jsme chviličku laborovali ale odstranili
Nebyla to nakonec závada spíš taková prkotina :)
Nebyla to nakonec závada spíš taková prkotina :)
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

Cesta domů byla užasná...motor burácel a vítr foukal [smilie=andere047.gif]jak má být,nemělo to prostě chybu.Když jsme dorazili domu tak jsem Froggyho pořát oblejzal,dorážel a pomalu i znásilnoval :D prostě jsem se od něj nemohl odtrhnout,jestli mi rozumíte :wink:
Přílohy
32.jpg
31.jpg
tady jsem se na chvilku odtrhl...ale opravdu jen na chviličku :o)
tady jsem se na chvilku odtrhl...ale opravdu jen na chviličku :o)
28.jpg
27.jpg
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Kůča »

Já ti rozumím. :wink:
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Skid »

jj, na strikacky jsem ujetej, asi tak jako na ovalky. Jinak je videt, ze to je 96 rocnik, protoze mezi 95 a 96 zmizely nadechy za zadnima bocnika oknama.
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
Pekař z Boščehrada
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2487
Registrován: 07 led 2006
Bydliště: Pekárna v Boščehradu

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Pekař z Boščehrada »

Skid píše:jj, na strikacky jsem ujetej, asi tak jako na ovalky. Jinak je videt, ze to je 96 rocnik, protoze mezi 95 a 96 zmizely nadechy za zadnima bocnika oknama.
Vidíš, tak to jsem nevěděl, proč to některý měly a jiný ne. A gratuluju k pěkný stříkajdě!

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Skid »

Pekař z Boščehrada píše:
Skid píše:jj, na strikacky jsem ujetej, asi tak jako na ovalky. Jinak je videt, ze to je 96 rocnik, protoze mezi 95 a 96 zmizely nadechy za zadnima bocnika oknama.
Vidíš, tak to jsem nevěděl, proč to některý měly a jiný ne. A gratuluju k pěkný stříkajdě!
Duvod ti nereknu proc to nektere mely a nektere ne. Jen jsem to vypozoroval na strikajdach co mam doma. A pak kdyz jsem chtel nasat jednu 99 tak ta uz to take nemela, tak jsem si oduvodnil, ze to byl takovej drobnej facelift. :lol:
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
Pekař z Boščehrada
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2487
Registrován: 07 led 2006
Bydliště: Pekárna v Boščehradu

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Pekař z Boščehrada »

Skid píše:
Pekař z Boščehrada píše:
Skid píše:jj, na strikacky jsem ujetej, asi tak jako na ovalky. Jinak je videt, ze to je 96 rocnik, protoze mezi 95 a 96 zmizely nadechy za zadnima bocnika oknama.
Vidíš, tak to jsem nevěděl, proč to některý měly a jiný ne. A gratuluju k pěkný stříkajdě!
Duvod ti nereknu proc to nektere mely a nektere ne. Jen jsem to vypozoroval na strikajdach co mam doma. A pak kdyz jsem chtel nasat jednu 99 tak ta uz to take nemela, tak jsem si oduvodnil, ze to byl takovej drobnej facelift. :lol:
Kamoš má 96 a tá to ještě má.. Přitom to má chrom verzi v orig. modré metle, zajímavý je, že má orig. dynamo místo altíku. Tož nevím..

Uživatelský avatar
Jan
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2224
Registrován: 11 úno 2008
Bydliště: Červené Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Jan »

Froggy píše:dorážel a pomalu i znásilnoval
To by mě zajímalo jak de brouček znásilnit? :lol: Jinak moc pěknej kousek.
Nejkrásnější pohled na svět je od volantu VW ...

VW Brouk Kolín www.vwbroukkolin.cz
Beskydsport Kempík (1981)
VW Brouk 1303 "Čert" (1975)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

Jan píše:
Froggy píše:dorážel a pomalu i znásilnoval
To by mě zajímalo jak de brouček znásilnit? :lol: Jinak moc pěknej kousek.
tak to si raději nechám pro sebe :D třebas se někdy prokecnu...hele a už jsi slyšel něco o tom že stříkačky mají pouze jeden pořádnej vejfuck :lol: jsem si nemohl odpustit.A moc Ti děkuju
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

Před koncem sezóny a těsně po koupi jsme se vydali na jednu takovou malou projíždku :wink: abychom zjistili stav v jaký kondici se Froggy nachází.
Hned na začátku projíždky nás potrefila taková nemilá záležitost... :roll: a to benzinová pumpa a naše první tankování.Chopil jsem se toho jako chlap a po natankování jsem zjistil že jsem vyčerpal kartu a zatáhla to (žena)jinak by se jelo........................později :D
Cesta nám utíkala rychle před očima a žádné rachtání,mlácení,škubání,další známky motoru a jinných komponentů v prdeli.Jak jsem se již dříve zmínil....i tentokrát jel jak oheň :^o Dali jsme si tenkrát myslím 73kiláčků a nezli stačil motor vychladnout (pro aktivní,slovní obrat) :lol: jsem ho začal kuchat pěkně za tepla abychom to za tu zimu pěkně všechno zvládli a dali dohromady na sezónu a srazy.

Až to sem všecko časem dopíšu abych se dostal do nějakého aktuálního data a nemusel pořát vzpomínat,tak můžete porovnat jestli se nám to alespon trochu podařilo #-o :wink:
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

docela se mi to povedlo až mám ze sebe radost :mrgreen: všecko to zmenšit a seřadit [-o< :D
Přílohy
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

:oops: Po menší odluce tu máme zasejc nějaké povídání o všem co se (tenkrát dělalo)

Když Froggy přišel pod kudlu...nevím jestli je to častá bolest Brouků???Jsme začali demontáží okna z důvodu rozsáhlých orezlin a vyhnilých děr na torpédu pod čelním sklem na obou stranách které začínaly už od odtokových kanálků na rámu okna :( setkali jste se s tím už někdo na starších Broucích?Možná je to pouze slabost posledních ročníků(Nevím)Samozřejmě jsem to po vyvaření a nalakování pěkné ošetřil a nanesl vazelínu pro odpuzení vody a vlhkosti.Pak nahoře pod gumou čelního skla kvůli puchýřku který zatím ještě nebyl moc vidět a časem by mohl vyústit až ke střešnímu oknu či kabrioletu :lol: se opravovala a lakovala celá střecha :roll: ale když už,tak pořádně.Dali jsme se i do předního a zadního čela,tak šly dolu nárazníky a kapoty.Blatníky jsem pouze povolil a odtáhl :mrgreen: čekala nás oprava (čel) kde byla na rozích opravována vrakovina která již byla zapravena o odstín jinačí barvou.
To bylo zatím vytyčeno za prioritu a mohlo se začít viz něco málo obrázky-------------------- :wink: prostě jsem se snažil to připravit co nejvíc do lakovny
Přílohy
52.jpg
52.jpg (30.44 KiB) Zobrazeno 8561 x
51.jpg
51.jpg (32.24 KiB) Zobrazeno 8561 x
50.jpg
50.jpg (31.78 KiB) Zobrazeno 8561 x
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

pokračování,asi jsem nějak zapomněl vkládat a nebo je vada na přijímači...
Přílohy
pohled na přední čelo a rozdíl odstínu laku
pohled na přední čelo a rozdíl odstínu laku
74.jpg (45.14 KiB) Zobrazeno 8553 x
73.jpg
73.jpg (32.76 KiB) Zobrazeno 8553 x
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Odpovědět