Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Uživatelský avatar
brocenak
Příspěvky: 87
Registrován: 01 led 2011
Bydliště: Brocná/Solnice

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od brocenak »

threeseven píše:Hoď nám sem foto motoru, začínáš o něm psát zajímavé věci...
o tom co bych mel mit?

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od threeseven »

brocenak píše:
threeseven píše:Hoď nám sem foto motoru, začínáš o něm psát zajímavé věci...
o tom co bych mel mit?
Ten co tam je, ten z kombajnu. Normalni motor ma v aute kazdej...
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
brocenak
Příspěvky: 87
Registrován: 01 led 2011
Bydliště: Brocná/Solnice

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od brocenak »

threeseven píše:
brocenak píše:
threeseven píše:Hoď nám sem foto motoru, začínáš o něm psát zajímavé věci...
o tom co bych mel mit?
Ten co tam je, ten z kombajnu. Normalni motor ma v aute kazdej...
ten ja jeste nevidel, ale bracha prisel s tim, ze ucitel co uci ted jeho a ucil i me na prumce ma doma kombajn a v tom je boxer z Brouka a bude kombajn rusit a tak by mi motor nechal...nic vic k tomu nevim, ale jakmile budu o vikendu doma, tak se za ucitelem rozjedu a okouknu to...

Uživatelský avatar
bugz
zrůdný magor flat4.org
Příspěvky: 1979
Registrován: 12 črc 2005
Bydliště: Kardanová Řečice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od bugz »

Mohl bych poprosit, nějaká detailnější fotografie vozu vzadu vlevo za přístřeškem by nebyla?

Obrázek
flat4 teoretik gang member number 1

Uživatelský avatar
brocenak
Příspěvky: 87
Registrován: 01 led 2011
Bydliště: Brocná/Solnice

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od brocenak »

bugz píše:Mohl bych poprosit, nějaká detailnější fotografie vozu vzadu vlevo za přístřeškem by nebyla?

Obrázek
jo 128?nejsem doma, ale v patek bych se domu dostat mel tak muzu poridit nejaky fotky :wink:

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od udeeska »

Vem to i s kombajnem,udelas sobe a nam radost :mrgreen: .Aspon to vyfot,nez to budete vyndavat :wink:
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
brocenak
Příspěvky: 87
Registrován: 01 led 2011
Bydliště: Brocná/Solnice

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od brocenak »

Capario píše:další modrák...gratulace....mě se líbí ty nárazníky....jestli máš čoveče v papírech 12 ctku, tak to taky nebude pravda jak tak koukám...jaký je typ motoru? (dle písmena před číslem na bloku)
tak typ motoru je AB cili by to mela byt 1300...bylo to zatreny barvou a pres to bylo vyrazeny D jako ze je to 1200...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od Pětišroub »

nečekej zázraky..motor z kombajnu bude pravděpodobně plevama ucpaná 1200 před smrtí. Ale dej vědět jestli to je Claas nebo Massey Ferguson - takovej kombajn je zajímavej jako celek :-)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
brocenak
Příspěvky: 87
Registrován: 01 led 2011
Bydliště: Brocná/Solnice

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od brocenak »

tak motor z kobajnu se odklada na neurcito...chlapek si do toho chce dat nejakou naftovou alternativu a to bude prej tak v zime...byl jsem ale u jednoho deduli u nas ve vesnici. Sam mel 4 brouky a pred 40 lety s nimi jezdil do Nemecka, tam pracoval v dilne VW a opravoval je cili naprosto presne vedel co ma delat kdyz jsem mu rekl ze houpe volnobeh...seridil predstih, ale rekl mi ze to bude chtit zmerit kompresi pac mi "chybi" jeden valec a seridit to tudiz nejde...asi podpalenej ventil nebo neco podobnyho...tak jako to syka..o vikendu na to kouknem..jinak na aute mam uz sirsi kola a sundany narazniky ale fotku bohuzel nemam pac jsem ho chtel umyt ale byla zima jako v rusku tak snad o vikendu bude lip...mam alespon nejake fotky Tatry pro zajemce ;-)
Přílohy
DSCF0069.JPG
DSCF0068.JPG
DSCF0071.JPG

Uživatelský avatar
aircooled
aircooled kecálek
Příspěvky: 706
Registrován: 19 říj 2010

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od aircooled »

Safari fenster...zhýralec jeden... :D
ExBruno

Uživatelský avatar
brocenak
Příspěvky: 87
Registrován: 01 led 2011
Bydliště: Brocná/Solnice

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od brocenak »

Po delsi odmlce pridavam fotky aktualniho stavu...Sundal jsem narazniky, koupil dopredu mrizky, nasadil Mangelsy, pretesnil topeni a jeste spoustu dalsich veci ktery si ani nepamatuju...O vikendu jsem si hral se sedackama. Mel jsem doma jedny ze 106 gti a tak jsem se rozhodl je tam nejakym zpusobem nacpat. Po spouste rezani a svareni se mi podarilo pridelat zadni lavici, zadni operadlo a predni ridicovu sedacku..Na spolujezdcovu jsem uz nemel chut po predchozi anabazi s ridicovou a tak jsem alespon hodil do zadniho "kufru" muziku...2x10´´ subwofery po 220 RMS a zesilovac carpower 1502...tento vikend planuju vymenu oleje a vyndani motoru pac jeden valec ma o 4 atmosfery mensi kompresi...Vypada to na podpaleny ventil...Musim taky neco udelat s predni napravou pac to chce dolu...premyslim o sade od CSP co je v inzerci jelikoz se mi nechce rezat do napravy...nebo jaky jsou jeste moznosti krom toho rezani a snizenych naboju?
11032011910.jpg
11032011909.jpg

Uživatelský avatar
Pekař z Boščehrada
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2487
Registrován: 07 led 2006
Bydliště: Pekárna v Boščehradu

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od Pekař z Boščehrada »

brocenak píše:...Musim taky neco udelat s predni napravou pac to chce dolu...jaky jsou jeste moznosti krom toho rezani a snizenych naboju?
8 pytlů cementu do kufru :twisted:

Uživatelský avatar
brocenak
Příspěvky: 87
Registrován: 01 led 2011
Bydliště: Brocná/Solnice

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od brocenak »

:D taky moznost :D

Uživatelský avatar
thomek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 478
Registrován: 23 úno 2009
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od thomek »

S tou Tatrovkou 128čkou ... bledá závist, čoveče ... :rolleyes:
fakt nádhera ... nemít doma ještěrku, tak si taky syslim něco takovýho ... :yawinkle:
My bus doesn't leaks an oil it just marks its territory ...

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od Šíša »

Tak teď si nejsem úplně jist, kdo z vás dvou je větší šílenec :D

Uživatelský avatar
brocenak
Příspěvky: 87
Registrován: 01 led 2011
Bydliště: Brocná/Solnice

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od brocenak »

tu 128 mame jeste jednu, ale na ty se pomalu (uz asi 8 let :D ) pracuje...je to sklopka s origo papirama z uhelnejch dolu...jesterku jsme taky meli moznost mit, ale pro nas to nema vyuziti...na 128 obcas vozime klady a na 805kach polinka k baraku...nebovedu si predstavit si s jesterkou zajet jen tak zastrilet :D

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od maxmax »

A to já zas jo! :lol:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
thomek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 478
Registrován: 23 úno 2009
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od thomek »

Já ne ... pěkně uložit do depozitu a o víkendech se kochat :rolleyes:
Jinak je pravda, že 128čka je silně praktičtější ... co já vim, třeba někdy vyměnim :tonqe:
My bus doesn't leaks an oil it just marks its territory ...

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od yahoďák »

brocenaku, někde o stranku zpět se řešilo, co je základem tvého brouka...ne že by na tom kdovíjak záleželo, ale mexiko to nebude...spíš němec sociál někde po roce 72/73 .... k tomu mi pasuje velké zadní okno, přístrojovka bez dvířek kastlíku, ale s originál rámečkem bez výřezů na panty a jen naznačené prolisy za zadním oknem, bez díry a ventilační mřížky...mexika byla buď zcela bez (starší cca do 78) nebo s mřížkou...

To že se na něm někdo vyřádil neva, zase tam dal faltdach....a podstatné je, že z něj máš radost....časem to dáš do kupy.

Akorát bych se přimlouval, abys co nejdřív vyhodil z přístrojovky ty spínače a přepínače Škoda 105/120...to je děs, to se dalo pochopit jen za největšího zoufalství za komančů..originály broučí snadno seženeš...

Tatra 128 je skvělá..jednou jsme byli na motorkách u mácháče..a v kempu tam byla nějaká rodinka....přijeli s valníkem T128 a normálně pd plachtou přespávali, parádní obytňák :)
Obrázek

Uživatelský avatar
brocenak
Příspěvky: 87
Registrován: 01 led 2011
Bydliště: Brocná/Solnice

Re: Brouk 1963 - aneb co dům dal a vzal :-(

Příspěvek od brocenak »

diky za osvetu ;-) za ten faltdach jsem vazne rad a je to taky jeden z duvodu proc jsem Brouka nakonec privezl domu...ty vypinace samozrejme vyhodim pac jsou hnusny..myslel jsem ze bych mohl nejaky cudliky vytocit z hliniku nebo to pripadne jeste nejako poresim jinak...o vikendu musim vycuknout ten motor a podivat se proc to ztraci kompresi abych mohl vyrazit v dubnu na Vitkov...skoda, ze Brouka nemam tady v Praze pac tu mam spoustu casu a mohl bych o nem delat...takhle delam jen vikendy a nejde to moc na svet

Odpovědět