wally T2b doka - 2276 ccm Stage 1

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Petr914 »

...podle OZ máš půlroka záruku na skrytý vady...pokud teda nebylo auto prodaný se smlouvou,kde bylo jasně napsáno,že je vozidlo prodávaný bez jakýkoli záruky...

...vzal bych to...a strčil bych prodávajícímu celou DoKu i s majáčkem do prdele...nebo bych vyjednal takovou slevu...že by ještě prodávající doplácel...

...teď de vo to...jak dlouho to vlastníš...a hlavně vo to,jestli si se zamiloval...to bejvá častej problém majitelů těhle krámů...srdeční disfunkce s vazbou na haldu šrotu...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Kůča »

mlok píše:asi bych šel předchozímu majiteli auto vrátit... dle mého názoru jde o záměrně skryté vady...
Skryté vady jsou takové které jsou na autě a majitel je při prodeji zatajil.Pokud se týká vad které si můžeš při prodeji prohlédnout,(díry v prahu)tak to skrytá závada není.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Petr914 »

...minimálně todle si při prodeji neprohlídneš...

Obrázek
You can't win 'em all...

mlok
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 492
Registrován: 11 led 2006
Bydliště: Podlesí u Příbrami

Re: wally T2b doka

Příspěvek od mlok »

wally píše:
Jinak bylo všechno hezky zamaskovaný, pod asfaltem a takovým tím gumovým nástřikem, no co se dá dělat....

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Kůča »

No ,ale tohle už asi ano.
Přílohy
normal_Renovace_30-03-2011_21.jpg
normal_Renovace_30-03-2011_21.jpg (59.21 KiB) Zobrazeno 2881 x
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Petr914 »

...pokud to bylo zajebaný UBSkou...jak o kousek vejš cituje mlok a jak wally napsal...tak asi těžko ne?...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Kůča »

Petr914 píše:...pokud to bylo zajebaný UBSkou...jak o kousek vejš cituje mlok a jak wally napsal...tak asi těžko ne?...
Prosim tě to na té poslední fotce nezajebeš UBS ani kdyby jsi se snažil sebevíc,vždycky tam po tom zamaskování zůstanou stopy .
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Pětišroub »

hele snad ti to místní kýválkové a tleskači přijedou zavařit...já bych zkusil odstoupit od smlouvy i s tím, že už jsi do toho investoval čas i peníze...výsledek bitvy je sice nejistý, ale pokud to bylo zamaskovaný..tak je to sprostá ojebávka...
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Šíša »

Takto zmrvené prahy jsem neměl ani na té zelené ... a to se klempíři křižovali už když to auto viděli z deseti metrů a jen otevřeným jedním křídlem garážových vrat :mrgreen:

Počkejmež si na vyjádření wallyho jak ty prahy byly dělané/maskované a pak budem moudřejší.

Předpokládám, ale že byly zamaskované hezky, neboť kdyby byly vidět již při koupi ... #-o ... to by snad nekoupil :idea:

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Petr914 »

...to stačí natáhnout širokou papírovou páskou a polejt UBSkou...která to zpevní a je to hotový...na tom neni vůbec co řešit...
You can't win 'em all...

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Šíša »

Pak by to byla docela jasná sviňárna. Jen by to asi pro případnej fight chtělo mít dokumentaci :!:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Sam »

Kůča píše:
Petr914 píše:...pokud to bylo zajebaný UBSkou...jak o kousek vejš cituje mlok a jak wally napsal...tak asi těžko ne?...
Prosim tě to na té poslední fotce nezajebeš UBS ani kdyby jsi se snažil sebevíc,vždycky tam po tom zamaskování zůstanou stopy .
:D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Re: wally T2b doka

Příspěvek od ovalisimus panornik »

Nechci to nikomu hanět, ale tohle je klasická sračka, kupující se pokáknul z lakované vwěci a evidentně
si pod auto nevlezl s něčím v ruce,žádné maskování neobstojí, když víš co hledáš, (na ponorce jsem takhle v Německu jednomu hovadu vypáral celej nosník, nejdříve mi chtěl dát do dr.. a pak dával slevu, nakonec jsem se na to stejnak vysral, to samé jsem zažil s broukem v Rakousku). Já to považuji za chybu kupujícího, který jasně neměl zkušenost, leč na prodávájícího by jsem nastoupil a pokusil se ho o něco pumpnout, však výsledek je asi nejistý.

Omlouvám se za upřímnost, ale tohle mě fakt sere, to je přesně okamžik,který často odradí nové adepty od starých
aut, když se setkají s podobným šmejdem. Auto se pak platí dvakrát.
Naposledy upravil(a) ovalisimus panornik dne 31 bře 2011, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Vw-Blasen
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 407
Registrován: 14 čer 2010
Bydliště: Zábřeh

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Vw-Blasen »

Já jsem to ale kupoval vědomě :wink: A skoro si myslím že horší kousek bych nenašel široko daleko :mrgreen:
A dá se s tím smířit a v klidu žít.. Jak již bylo zmiňováno- záleží jestli si tomu propadl (je fakt hezkej) pokud ne tak bych tu zkusil vrátit. Z osobní zkušenosti si myslím že to úspěšné nebude.. Kdyžtak si to krásně opravíš a budeš mít super káru :wink:
Vzduch se nepřehřívá ani nezmrzne..

Uživatelský avatar
Suky
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 734
Registrován: 25 led 2008
Bydliště: Most

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Suky »

Vw-Blasen píše:Já jsem to ale kupoval vědomě :wink: A skoro si myslím že horší kousek bych nenašel široko daleko :mrgreen:
A dá se s tím smířit a v klidu žít.. Jak již bylo zmiňováno- záleží jestli si tomu propadl (je fakt hezkej) pokud ne tak bych tu zkusil vrátit. Z osobní zkušenosti si myslím že to úspěšné nebude.. Kdyžtak si to krásně opravíš a budeš mít super káru :wink:
no jo ,ale na jak dlouho to odstaví a těch peněz........TO JE HNUS VELEBNOSTI.......
na pohled super auto ,ale dál........ [-o<
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: wally T2b doka

Příspěvek od prak »

není to žádná tragédie
jsou to místa, která jsou schnilá vždycky a půjdou v pohodě spravit, vnitřní plech prahu je rovná tabule
problém může být jen v kupní ceně
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Kůča »

Myslim že tady řešíte a pranýřujete někoho úplně zbytečně.
Připadá mě že jste každej kdo tady do toho vrtáte asi koupil starou káru ve stavu jako když vyjela z fabriky.
Já jsem svou první ponorku koupil v daleko hohršim stavu,a to nemluvim na co jsem všechno pak přišel když jsem se pořádně v garáži rozkoukal.
Ale v žádném případě by mne nenapadlo volat dotyčnému co mě ji prodal s tím že to chci vrátit nebo že chci nějakou slevu.
Prostě jsem to auto chtěl,a musel jsem počítat i s tim, že na tak starém autě nebude vše OK.
Teď je už pozdě brečet nad rozlitym mlékem.Buď si to majitel dá dohromady a myslim že to za to stojí,protože je to pěkné auto ,nebo to hold prodá a při dalšim nákupu si dá větší pozor.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
aircooled
aircooled kecálek
Příspěvky: 706
Registrován: 19 říj 2010

Re: wally T2b doka

Příspěvek od aircooled »

Mam otazku.Bolo to auto v inzercii za 160 papierov?
ExBruno

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: wally T2b doka

Příspěvek od Kůča »

aircooled píše:Mam otazku.Bolo to auto v inzercii za 160 papierov?
Bylo,ale pak šla ceno o dost dolu.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
wally
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2294
Registrován: 20 říj 2010
Bydliště: Praha 9 skorovenkov..:o)
Kontaktovat uživatele:

Re: wally T2b doka

Příspěvek od wally »

Tak tedy pro všechny...Je to srdcovka už od chvíle, kdy se otevřela brána na dvůr :heart: ..Auto je vyvařené(někde) po laku 2009..předek je cajk, lemy blatníků taky, stupačky atd...pod autem jsem byl snad hodinu, ale fakt mě nenapadlo brát do ruky šroubovák a drbat prahy a podobné zkrz na zkrz...Celý spodek je nastříkaný asfaltem, tak 3-4mm. Až když se doma odstrojil, odendal všechen ten sajrajt a vzal se zmiňovaný šroubovák něco málo vypadlo :mrgreen: Viděl jsem fota, co se kde dělalo..že tam bude pár much, s tím se počítalo. Tohle je sice trochu masařka, ale ať, aspoň je co dělat :mrgreen: Podotýkám, že nějakou tu zkušenost opravdu mám. Projekt vw Jenny. A vorvanej jsem byl o víc, než o pár peněz, který v autě tak jako tak skončí...Kdybych chtěl auto bez práce, koupim funglovku..tohle je lovwe :D...a mě to BA.. :wink:
Myslíme to vwážně...;o)
First Czech EBI-Racer on Weber carbs :D
------------------------------
Wally T2b doka 1976 - 2276ccm /brutal doka :)
Florián malookno 1963 - 1584 ccm
Karel KG 1963 - WBX / Typ5 / ???? ccm
Blue T2a 1970 Deluxe / 1679ccm / C25 /1x DRLA40 / CSP Python
------------------------------

Odpovědět