Větračky na T3

Odpovědět
Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Větračky na T3

Příspěvek od Milosak_1 »

Vyráběli se T3 s větračkami ? Pokud ano, má někdo tušení jaký model a kde by se případně dali sehnat ? Nechápu proč od toho odešli, nejlepší větrací systém, při otevřeném okénku nefouká do ucha =D>
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

doka 4wd
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 302
Registrován: 21 říj 2012

Re: Větračky na T3

Příspěvek od doka 4wd »

Ano,vyráběli. Nevím,jak to řešili podle modelů,ale já to měl na svých T3 takto: valník 1,6diesel - ano větračky, doka 1,6td - nee, bednabus 1,6d - ano, syncro caravelle 1,9 Dg benzín - ano, syncro doka 1,6td - ano, joker 1,6td - ne. Ani jeden nebyl napaden kutilem,všechny T3 byl můj dovoz ze zahraničí. Tak nechápu podle jakého klíče to řešili -bednabus měl,ale joker neměl. Toť moje odpověď. Nevím,bude-li ti k něčemu platná. Dokonce má známej doku a vzadu má otvírací okna - šoupačky.

Uživatelský avatar
pavel cz
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 326
Registrován: 20 črc 2017
Bydliště: Holomóc

Re: Větračky na T3

Příspěvek od pavel cz »

Můj Joker vzducháč větračky má

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: Větračky na T3

Příspěvek od Milosak_1 »

doka 4wd píše:Tak nechápu podle jakého klíče to řešili -bednabus měl,ale joker neměl.
No to koukám taky. Vypadá to, že žádný klíč není, tak mě napadlo, jestli to nebylo za příplatek. Stejně jako např. hodiny, otáčkoměr nebo boční větračky.
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Větračky na T3

Příspěvek od maxmax »

Jedny větračky bych měl.... :roll:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Větračky na T3

Příspěvek od udeeska »

Bohužel u T3 se zrušili M kody a nabídka co kdo chce extra byla vytisknuta v brožuře prodeje pro následující rok.
V základě se dělali modely C,CL a GL,ale i pro například GL (mám 91 s el. ovládáním zrcátek, AC, osvětlené zrcátko protislunecni clony pasažéra, druhé topení pod prostřední sedačkou) to nebyla základní nabídka ale jedna z možností co si vybrat pro daný rok výroby
Například moje kamarádka z klubu má navíc el. ovládání oken a centrální zamykání dveří (pouze klíčem což byla nabídka v katalogu 1996).
Vetracky předních dveří byly též pouze na přání vyjma některých modelů.
Prostřední soupaci okna se dělali ve verzi 50:50 pro pasažér edition na zakázku a 60:40 pro Westfalie ve standartu.
S-kody byly pro speciální modely jako Magnum, TriStar, Bus, Multivan atp....
Vwase nocni sichta...

Odpovědět