Wbx Motor striela do sania

Odpovědět
Gravedancer
Příspěvky: 1
Registrován: 11 črc 2018

Wbx Motor striela do sania

Příspěvek od Gravedancer »

Zdravím mam taky problem.. Asi pred dvomi mesiacmi som kupil svoj druhý bus motor 2,1 MV vodnik v automate prestavba na LPG..Klasické do sania ako keby karbec... Po kupe menene sviečky (brisk) kable palec viecko a nastavenie rozdeľovaca..vsetko fungovalo ako ma..asi dva týždne dozadu si idem rano do prace naraz jeb..rana jak z dela vystrelilo mi hadice z klapky celu tu Skovu velku ciernu z toho aj do prepadu a do oodtlakoveho regulatora rozdrapilo sanie... Poskladal som to a za cca 12 km na novo... Robi to ale iba pri plyne..benzin ide v pohode..az na volnobeh kde kolisu otáčky..na plyne zas ide ten volnobeh v pohode... Nejake rady na co sa pozret este? Motor poznam viem ho rozobrat aj zložiť uz som ich par urobil no neviem si rady teraz...

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Wbx Motor striela do sania

Příspěvek od Sam »

Když je směs bohatá, střílí do výfuku, když je chudá, střílí do sání. WBX neznám ale šel bych po tomto.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

evinsen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1518
Registrován: 01 pro 2010

Re: Wbx Motor striela do sania

Příspěvek od evinsen »

Gravedancer píše:Zdravím mam taky problem.. Asi pred dvomi mesiacmi som kupil svoj druhý bus motor 2,1 MV vodnik v automate prestavba na LPG..Klasické do sania ako keby karbec... Po kupe menene sviečky (brisk) kable palec viecko a nastavenie rozdeľovaca..vsetko fungovalo ako ma..asi dva týždne dozadu si idem rano do prace naraz jeb..rana jak z dela vystrelilo mi hadice z klapky celu tu Skovu velku ciernu z toho aj do prepadu a do oodtlakoveho regulatora rozdrapilo sanie... Poskladal som to a za cca 12 km na novo... Robi to ale iba pri plyne..benzin ide v pohode..az na volnobeh kde kolisu otáčky..na plyne zas ide ten volnobeh v pohode... Nejake rady na co sa pozret este? Motor poznam viem ho rozobrat aj zložiť uz som ich par urobil no neviem si rady teraz...
nemáš tam zpětnou klapku.už jsem to řešil..

johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Re: Wbx Motor striela do sania

Příspěvek od johny99 »

Nevím jak u brouka ale u jiných aut to dělal předstih , když byl předstih malý střílelo to do karbecu a když pozdní tak do vyfuku , tak nevim

Odpovědět