Vnitrni osvetleni Westfalia a jine.

Odpovědět
Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Vnitrni osvetleni Westfalia a jine.

Příspěvek od udeeska »

Pred zhruba tremi lety jsem nainstaloval do Westfalky 82 LED osvetleni z Home Depot za $30,ktere se sklada ze tri puku. Jsou 12V prakticky svitej jasne a pri osviceni kolem 12ti hodin nic nezerou a jsem schopnej nastartovat aniz bych citil nejakej rozdil v poklesu vykonu baterie. K tomu jsem zakoupil LED remote z Amazonu.com za nejakych $7 s baterii. Bohuzel jsem nabijel baterii a zapomel vypnout vypinac pred prijimackou a spalil jsem ten unit. Zakoupil jsem nekolik ovladacu pro strycka prihodu. Dnes stoji kolem $3 ,ale jsou dodavany bez baterie. Osviceni se da menit ze 100% na 50% a 25% a je tam I nejake disko blikani :D . Vpripade, ze je 25% pro nekoho moc, tak se da stale snizit intenzita tzv. potenciometrem na ovladaci. Pri 100% osvetleni v pripade, ze mate nahou soudruzku v posteli nemuzete minout cil :oops:
Vcera jsem nasel v mistni IKEA LED osviceni STRIBERG do skrinek od velikosti 35cm do 92cm. Koupil jsem 92cm za $29.99 pro 91 vwodnikovou Westku a 67cm za $24.99 asi do ponorky. Made in China samozrejme ale za ty penize hodne levneho osvetleni za malo dukatu. Vystup je 0.5A a 0.5-6W. Ovladac jeste nemam zapojeny,takze zatim naprimo. Vypinac ma tez pozici "Auto" coz znamena ,ze ma sensor,ktery rozsviti po setmeni.

Tak jenom takovej tip pro vwase kempovaci milacky, ja si to uziju kazdy mesic a tak nejak jsem si zvyknul na pohodli a kdyz se potacim ve tme od ohne nalitej, tak jen zmacku cudlik na ovladaci a cil je jasnej :oops: ......
Přílohy
IMG_1268.JPG
IMG_1267.JPG
IMG_1266.JPG
IMG_1265.JPG
IMG_1262.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Vnitrni osvetleni Westfalia a jine.

Příspěvek od Pětišroub »

Já jsem pro osvětlení T2a zvolil klasiku- kníračoidněwestfálkové stropní světlo dál kombinované s origo dvěma stropními lampičkami ve stropních panelech, ale osazené LED žárovkami s nízkou spotřebou a teplým světlem. Kombinací tlačítek se dá sepnout 1 žárovka, 2 žárovky nebo všechny 3 najednou.

Obrázek Obrázek Obrázek
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Odpovědět