prosim o radu

tomas4
Příspěvky: 244
Registrován: 07 lis 2011
Bydliště: Malé Výkleky okr.pardubice

Re: prosim o radu

Příspěvek od tomas4 »

na tomhle motoru to vyndat de,jak pises dirama po trubickach,to uz sem koukal

tomas4
Příspěvky: 244
Registrován: 07 lis 2011
Bydliště: Malé Výkleky okr.pardubice

Re: prosim o radu

Příspěvek od tomas4 »

tak sem obednal novy zitra budou tak uvidime

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim o radu

Příspěvek od maxmax »

kolik stojí sada? :roll:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
mhepp
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 291
Registrován: 25 zář 2007
Bydliště: Předklášteří / Brno

Re: prosim o radu

Příspěvek od mhepp »

Sada je pěkně mastná... 800,- za kus. Navíc to jsou obvykle brazilský klumpry, který prý nestojí za tu námahu.

Každopádně, když jsem před časem řešil to samé na 1.9WBX, tak jsem došel k závěru, že na to kašlu. Je to trochu OT, ale na WBX to všechno stojí za houby. Když sundáte dolů válec, tak nasadit zpět jdou jedině se sundáním pístu z ojnice a čep se vrací zpět přes díru pod přírubou na vodu. Že já blbec do toho tehdy lezl... Vlastně... myslel jsem si, že se mi povede vyměnit si těsnění pod hlavou... Pak se přidal prasklý ventil a to bylo nad moje síly... V tomto směru zlatý vzducháče...
----~~~~====>>>> Jsem jen motolama <<<<====~~~~----
Myslíte si, že jste chytřejší než předchozí generace? Před padesáti lety uváděla příručka k automobilu návod na seřízení ventilů. Ta současná varuje majitele vozu, aby nevypili obsah autobaterie...

tomas4
Příspěvky: 244
Registrován: 07 lis 2011
Bydliště: Malé Výkleky okr.pardubice

Re: prosim o radu

Příspěvek od tomas4 »

sehnal sem pres znameho od ajusa 350 kus par veci sem od tyhle znacky mnel a spokojenost :)

lope
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1278
Registrován: 08 zář 2009

Re: prosim o radu

Příspěvek od lope »

Taková nekonstruktivní poznámka, ale nedá mi to:

Prý automechanik, a nepozná, jestli fungují hydroštely? To se snad dá omluvit jenom hluchotou. Nebo je ten motor dýzl?

tomas4
Příspěvky: 244
Registrován: 07 lis 2011
Bydliště: Malé Výkleky okr.pardubice

Re: prosim o radu

Příspěvek od tomas4 »

ja vedel ze to sou hydrostely nebo ventily ale nevedel sem jestli si to sedne,a navic sem tenhle motor nikdy neslysel takze ani nevim jakej ma mit zvuk

johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Re: prosim o radu

Příspěvek od johny99 »

no s vodníkama mám dost skušeností , když chceš vyskoušet hydroštely tak musíš zahřát motor na pracovní teplotu , sundat vyko ventilů , každy hydroštel se skouší tak že potočíš vačku špicem na horu a skusíš potlačit hydroštel dolů , když je tvrdej tak je OK a když pruží tak je špatný , tymto spůsobem skontroluješ všech osum , když je špatných víc jak 3ks , doporučuji vyměnit všechny

tomas4
Příspěvky: 244
Registrován: 07 lis 2011
Bydliště: Malé Výkleky okr.pardubice

Re: prosim o radu

Příspěvek od tomas4 »

tak sem to presne udelal,i kdyz nemam vodnika a bylo jich spatnejch pet,ale udal sem to az kdyz sem obednal novy,dal sem vsechny,a motor konecne ok,takze vam vsem dekuji za rady,jeste mam skladat celou kastli tak se urcite ozvu,moc dekuji za rady

Daniel22
Příspěvky: 1
Registrován: 06 čer 2013

Re: prosim o radu

Příspěvek od Daniel22 »

Ahoj som tu novy. Kupil som VW 245, 1.6D - valnik rocnik 1987. Chcel by som poradit kde najdem WIN kod na pevnej casti vozidla. Neviem ho prihlasit. Dakujem za radu.

Uživatelský avatar
Martyhasic
Příspěvky: 54
Registrován: 06 kvě 2011
Bydliště: Svitavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim o radu

Příspěvek od Martyhasic »

Vypůjčeno z TheSamba.com
Vypůjčeno z TheSamba.com
VW T3 vin.jpg (38.48 KiB) Zobrazeno 8691 x
zezadu na nosníku za pravým předním kolem

Odpovědět