přihlášení auta

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Uživatelský avatar
zralok2
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 280
Registrován: 08 říj 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

přihlášení auta

Příspěvek od zralok2 »

tak právě absoluji neuvěřitelněj kolotoč abych přehlásil brouka na sebe a hned uložil značky a papíry do depozitu, ( protože zrovna nemám na kompletní dodělání a rád bych postupně kutal )

pořídil jsem brouka v rozebrané stavu s papírama, samozřejmě bez STK a Emisí a pjištění....

Chtěl jsem se samozřejmě vyhnout přihlašovacímu poplatku 10 000,- kč , který vyjde v platnost po novém roce.

Tak jsem sehnal evideční kontrolu, (parádní příběh o nakládání brouka na podval atd) dále pak pojištění, tak jsem ho pojistil, abych mohl obratem zase pojištení zrušit... protože v depozitu to není potřeba ( pro vložení však ano - jelikož bez pojištení nepřihlásíte a bez přihlášení nevložíte )

Situace tedy, kdy mám značky, evidenčku, pojištení a chci auto přihlásit na sebe a vše uložit do depozitu... - zjištení, nepřehlásime na Vás bez STK a emisí ...

Patová situace, brouk není schopen projet STK a Emisemi , tedy nepřehlásíme, nevložíme - ZAPLATÍTE 10 000,-kč až ho dostavíte...

takovu bezmoc jsem už dlouho nezažil...
:(

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

je to dovoz nebo přehlašení v rámci čr?
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
zralok2
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 280
Registrován: 08 říj 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zralok2 »

Žanek píše:je to dovoz nebo přehlašení v rámci čr?
v rámci ČR..

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

tož to nechápu - myslel jsem taky že evidenčka stačí na přehlášení :?
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Příspěvek od Šíša »

To je divny ... napis vedoucimu toho odboru ... ja to na sebe prehlasoval taky bez STK, jen s evidenckou

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milosak_1 »

to je jasne, chteji 10.000 -> statni organ..... maji malo a chteji vic :roll:
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
jps
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 562
Registrován: 13 srp 2007
Bydliště: Praha 8

Příspěvek od jps »

zaplatit technickou "bez auta" , prihlásit, zadepozitovat... 8) na víc nez 5t to nemůže vyjít.
"chrome won´t make your car go any faster"
Obrázek

Uživatelský avatar
zralok2
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 280
Registrován: 08 říj 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zralok2 »

jps píše:zaplatit technickou "bez auta" , prihlásit, zadepozitovat... 8) na víc nez 5t to nemůže vyjít.

to jsem zkoušel taky...
no technická bez auta je už utopie... alespoň tady v Pardubicích... vše je na kamerách a vše se fotí.. i evidenčka byla focená jak "místo činu"..

Uživatelský avatar
bugz
zrůdný magor flat4.org
Příspěvky: 1979
Registrován: 12 črc 2005
Bydliště: Kardanová Řečice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bugz »

Pokud máš platnou EK pak je převod proveditelný. Nech si vydat rozhodnutí o tom, že ti to nepřevedou v písemné podobě. Do tohoto rozhodnutí si podej stížnost k příslušnému krajskému úřadu ve stanovené lhůtě.
Stížnost je na 100% odůvodněná a pak už ti to převedou. Už jsem to letos absolvoval.
Rozhodující je datum na rohodnutí a na stížnosti.

Přeji úspěšný boj! :twisted:
flat4 teoretik gang member number 1

Uživatelský avatar
zralok2
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 280
Registrován: 08 říj 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zralok2 »

bugz píše:Pokud máš platnou EK pak je převod proveditelný. Nech si vydat rozhodnutí o tom, že ti to nepřevedou v písemné podobě. Do tohoto rozhodnutí si podej stížnost k příslušnému krajskému úřadu ve stanovené lhůtě.
Stížnost je na 100% odůvodněná a pak už ti to převedou. Už jsem to letos absolvoval.
Rozhodující je datum na rohodnutí a na stížnosti.

Přeji úspěšný boj! :twisted:
Bugzy,

vydat rozhodnutí od koho? od dopravního inspektorátu?

Uživatelský avatar
Krabičák
Příspěvky: 121
Registrován: 05 lis 2006
Bydliště: Central Bohemia

Příspěvek od Krabičák »

Přesně tohle jsem řešil před měsícem. Taky jsem chtěl přihlásit a dát do depozitu, což mi bez STK odmítli. Ženská za přepážkou mě odkázala na technika a ten mi řekl, že to je předpis a prostě to jinak nejde. Už jsem tu psal, že legální možnost mi nabídnuta nebyla..dál bych to nerozebíral.
Postup co píše BUGZ mě nenapadl a pokud to tak funguje, nechápu proč na úřadech tvrdí něco jinýho.
Nesnáším úřady
:evil:

Uživatelský avatar
Suky
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 734
Registrován: 25 led 2008
Bydliště: Most

Příspěvek od Suky »

To si děláš srandu ne?stk by je neměla zajímat.Teď řeším to samé,propadlá stk,evidenčka bez auta :( ,pojistit auto na měsíc a pak přepis a depozit.Už jen to povinný ručení je pěkná blbost.Argument,že je auto v dlouhodobé repasi nikoho nezajímá.
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Uživatelský avatar
jps
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 562
Registrován: 13 srp 2007
Bydliště: Praha 8

Příspěvek od jps »

ups. :oops: na technický jsem ještě nikdy nebyl :oops: vžy to šlo bez auta. holt nová doba..
"chrome won´t make your car go any faster"
Obrázek

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2564
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_100 »

Ano všude chtějí na převod platnou stk.
Jenže oporu v zákoně nemají.
Chce to dotyčnou krávu/vola chytit pod krkem a pod pohrůžkou vysmýčení podlahy jejímy/jeho zády si nechat napsat rozhodnutí že převod odmítají provést z toho či onoho důvodu.

Zpravidla to zabírá.
Jo na úřady je lepší chodit po proštudování sbírky zákonů a tu mít při jednání v kapse. :wink:


Pokud nepomůže ani to tak auto tak jak je na podvál odvézt na STK vysvětlit problematiku...domluvit se s nima na vydání stk na měsíc za použití závad kategorie B a pak převést.

Uživatelský avatar
kubajzz
Příspěvky: 144
Registrován: 21 říj 2006
Bydliště: Plaňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubajzz »

Já už se smířil s tím, že až jednou ta moje vysněná T2 pojede, tak že zaplatím 10 000, když si to teď spočtu co by stála odtahovka na STK, a pak depozit je na max 6 měsíců, s tím že pak lze znovu požádat o prodloužení o dalších 6 měsíců a pak musí projít technickou a znovu na značky nebo vyřadit z registru = ekologicky zlikvidovat

Americkej radar mě nesere tak jak úřednickej šiml na evidenci vozidel. GRRRR!

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

Keby takto byrokracia postupovala pri radare tak ho tam urcite nemate :lol:

Ale je jasne ze je viac ako zle aby sa to u nas zlepsovalo tak sa u vas pritvrdzuje. Na druhu stranu ja by som 10000sk zaplatil rad ak by som vedel legalne zlegalizovat stare VWcko z rise ...
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...a já bych zase radši zaplatil 10000,-Kč za věci,který lze zakončit stížností na úřad...

...než zaplatit 10000,-Kč za to,že si necham sxát na hlavu...

...je to o principu...a dá se to použít jako precedens... :wink:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Příspěvek od ovalisimus panornik »

Já jsem před týdnem odhlašoval ponorku na Peťuláka, bez technické, on šel na EK a to na přihlášení stačilo.

Uživatelský avatar
kubajzz
Příspěvky: 144
Registrován: 21 říj 2006
Bydliště: Plaňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubajzz »

jiný kraj jiný mrav, aneb mluv s blbcem, když nemáš hůl. A i kdybys jí měl, tak na tom úřadě, kde sedí bába za okénkem by ti byla k ničemu. Asi 2 roky zpátky jsem přihlašoval busíka s jinym motorem ( typ seděl, číslo ne ). Nelze přihlásit, neb nesedí EK, a vymazat číslo motoru také nešlo, neb jsem nebyl vlastník..... nechtějíce odejít od okénka jsem musel k technikum, tam jim povyprávět a pak s jejich doporučením na vyřešení zase k jinému okénku...... nakonec to dopadlo, ale trvalo to. Teď mám jedny busí doklady a budu měnit jenom značky a štítky a za 50Kč barvu, třeba 3x za rok.

Uživatelský avatar
brzi.2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2000
Registrován: 12 pro 2005
Bydliště: Plzeň-jih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brzi.2 »

V pondělí jsem jel dopřihlásit Š1000 MBX z polopřevodu a v ruce držel JEN evidenčku, pojištění s tím, že to stačí a jakpak jsem šupajdil na emise a technickou.
Ta sranda komplet stála 2000,- A je to v cajku.
Takže co ouřad to pokaždé něco jiného (ale to je stará věc).
:D Alespoň jsem se povozil s MBXou
http://www.vwwest.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět