Nabídka místa na sraz - prosím čtěte.

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět

Srazu v Jirkově

Přijedu rád
4
50%
Nepřijedu
4
50%
 
Celkem hlasů: 8

Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 149
Registrován: 30 kvě 2007
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

Nabídka místa na sraz - prosím čtěte.

Příspěvek od Daniel »

Zdravím všechny. Vím, že jsem na našem fóru v podstatě nováček a osobně mě viděli pouze pražáci, nicméně rád bych nabídl následující možnost. Všiml jsem si, že sezona srazů končí 28.8. Tedy v období babího léta. A pak už není nic. Žádám Vás tímto o vyjádření, zdali byste měli zájem uskutečnit na následujícím místě podzimní sraz. Vzhledem k tomu, že organizační záležitosti jsem schopen pokrýt. Na vás je, zda by se vám chtělo přijet. Diskuze o termínu je ale otevřená.

Prostor vypadá následovně:
Obrázek
Jedná se o budovu a přilehlé parkoviště. Pokud jste mě někdy slyšeli povídat o tom, že stavím střechu na našem „skvotu“ Tak se jedná o tu červenou nástavbu. Celý komplex je soukromý pozemek. V dolním patře se nachází restaurace a vedle ní NOSTOP-bar. Jsou tam tedy 2 provozovny. V patře prvním je ubytovna. A nad ní je červená nástavba, ta je zatím neobytná. Kromě toho, že vše se nachází na soukromém pozemku, není to místo veřejné, ale jedná se o soukromé klubové zařízení. Tedy my sami rozhodujeme, kdo je hostem a kdo ne. Uzavřená společnost při dostatečné účasti není problém. Celý komplex je sledován kamerovým systémem. Parkoviště, vnitřek restaurace i baru, zadní dvůr(není na fotkách). A jak si můžete všimnout, vstup do prvního patra chrání mříž.


Parkoviště: [smilie=sunny.gif]
Velikost zhruba 50 x 50 m. Nachází se na něm zahrádka. Jinak je vše lehce přestavitelné a k parkování se dá využít kompletní plocha. Lepší náhledy zde:
Částečný pohled z vrchu pro perspektivu. Toho borce na laně si nevšímejte. Je to fotka když jsme dělali boky střechy.
Obrázek

Další pohledy:
Obrázek
Obrázek
Obrázek



Restaurace a NON STOP: [smilie=sunny.gif]
Restaurace v pohodě schlamstne 60 lidí. Aktuálně je vnitřek nafocený při klasickém rozestavění. Nicméně děláme diskotéky a různé jiné párty, živou hudbu a tak taneční prostor není problém. Nuže fotky:

Bar:[smilie=sunny.gif]
Obrázek


Vnitřek:
Obrázek
Obrázek
K dispozici je taky plátno, plazma, klimatizace, mix se zesilovačem a vším potřebným pro vyluzování těch nejlibějších zvuků až po rachot co rozmlátí mozek na kaši. [smilie=party421.gif] (Viz foto):
Obrázek

Dalším prostorem je místnost s kulečníky (oba druhy).
Obrázek

No a na závěr samostatný NONSTOP(šipky, fotbálek, automaty, ruleta)
Obrázek


Jak jsem již napsal jsme restaurace, aktuálně nemám u sebe ceník, ale za pivko u nás dáte dvacku,kofola 16 :drinkers:, smažený sýr 80kč, ostatní jídla kolem 120 – 150kč. To jen tak pro nastínění cen. Při zájmu upřesním do propozičních materiálů. Jinak menu máme za 50kč. Pokud by byl zájem, není problém nechat uvařit nějaká speciální jídla ve větších porcích za sníženou cenu. Lze tedy postavit speciální jídelníček pro akci. Pokud se společnost dohodne, může být prostor restaurace nekuřácký. Kouřit se může chodit ven nebo pro takové akce jako kuřárnu vyhrazujeme prostor kulečníků. Vlastní hudba není problém. Vše i pokoje je pokryto volnou wifi. Kromě konzumace vlastního alkoholu, lze prostor využít velmi nápaditě a osobně se ničemu nebráním. :partyman: Máme třeba malé přenosné grily a možnost grilování uvnitř. Ale pokud by počasí dalo, je na parkovišti velký plechový gril, kam se vejde půlka prasete a velmi často se tam i točí [-o< :-). Pivo točíme Staropramen (v případě zájmu není problém obstarat jakékoliv jiné od pivovarů co má Staropramen pod záštitou). Pro osobní spotřebu tam máme štěně Plzně 12 )natajno :).V NON-STOPu se točí ještě i Zlatopramen 11.


Ubytování:[smilie=sunny.gif]
Ubytování je pro 30lidí. Pokoje jsou po 1,2,3 a 4 lůžkách. Cena 200kč za noc. Bez rozdílu pokoje.
Obrázek
Obrázek
Aktuálně je několik sprch centrálních a na klíč. Přes léto plánujeme sprchové kouty v každém pokoji. V prostoru ubytovny se také nachází společenská místnost.



Možnost programu:[smilie=sunny.gif]
Možností jak aktivně strávit čas je hned několik. Předpokládám, že pokud by se sraz konal v září, již nebude počasí na bazény a obsluhu barmana na plovoucí bar. Nicméně disponujeme docela fajn trampolínou [smilie=fun_84.gif]. Ale tet´ vážněji. Malinký kousek od nás je velmi oblíbená silnice na závody do vrchu. Myslím, že bych na jedno odpoledne dokázal vyjednat blokaci. Na mapě je to ta v červeném kroužku. (P.s. Ve skutečnosti není tak rovná ; ).Délka je kolem 3km.
Obrázek

Další možnost je staré letiště a oblíbené sprinty:
Obrázek
Obrázek
Krásně se tam jezdí při západu slunce.

Spanilá jízda, na historické náměstí Jirkova a Chomutova je samozřejmostí. Mohli bychom se zajet podívat a uctít totem ze starých časů…
Obrázek

Vzdát tak hold starému barchu, co čelí větru a dešti a hledí do oblak…
Obrázek



Abych nezapomněl na to nejdůležitější místo je Jirkov. Leží u Chomutova. Cca 100km od Pha. směr němec.

Celý komplex je podsklepený a nachází se v něm dílna, kde člověk najde od COčka po cokoliv. Takže případná lehká bebí lze řešit na místě. Máli někdo opravdu speciální přání ochrany a nestačí mu kamery a hlídač parkoviště přes noc, pak je ještě možnost uchovat svoje 4kola na oploceném dvorku pod dohledem kamery.



Tak to by bylo asi ve zkratce vše. Byl bych rád kdybyste mi napsali váš názor. Jestli by se vám chtělo třeba na podzim přijet. Uzavřít sezonu právě na tomto místě. Kdo má rád podzimní hory, tak je nutno říci, že jsme na úpatí Krušných hor a výlet do hor není problém. Já sám tam moc rád jezdím. V Chomutově existuje i Veterán Klub, třeba by se připojili do závodů. Vím, že je na konečná slova ještě brzo a tak se ptám zdali by byl zájem. Ano či ne.
Daniel
[smilie=sunny.gif]


P.S.: A kdo bude hodný, může si popovídat s naším mistrem v honění kuličky....
Obrázek
Brouk Brouk Brouk, dumy dumy dum, brm brm. Capoeira Olelee

Brouk Syřan není auto, ale životní partner.

Manuál mám.

Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 149
Registrován: 30 kvě 2007
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daniel »

V létě byl u mě Djorkae...Takže ten viděl část prostoru na vlastní oči.
Brouk Brouk Brouk, dumy dumy dum, brm brm. Capoeira Olelee

Brouk Syřan není auto, ale životní partner.

Manuál mám.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Mno Dane, je to všechno moc pěkný, ale to vlastní místo srazu bych být tebou ještě zvážil.

Mě osobně se z panelové výstavby sedumdesátych let tvoří vyrážka a představa strávit víkend na parkovišti na sídlišti mě docela děsí.

Nebylo by lepší najít něco v přírodě mimo civilizaci ?
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

a sezóna bude končit později a to podzimní akci vw brouk klubu Praha

termín zatím není dán, ale plus mínus konec září

jinak viz Sam
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

Taky nemám pocit, že by někdo chtěl trávit svůj volný čas na sídlišti a ještě v Chomutově..(nebo teda u..)
...a na to se napijem...
:drinkers:

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

"Dobrý den, městská policie, tak to máme 500.- za rušení nočního klidu, a tady ten pán taky"
"pane provozovateli, sjednejte si pořádek mezi vašimi hosty, jinak dostanete pozvánku ke správnímu řízení"

myslím že do hospody se dá jít kdekoliv jinde
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

snaha se ceni, dekujeme za nabidku, ale asi to neni to pravy orechovy
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 149
Registrován: 30 kvě 2007
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daniel »

[smilie=sunny.gif] Kluci v pohodě. ten prostor tu je. A já chci jenom zjistit, jestli je zájem nobo ne. Takže díky za všechny reakce. Daniel [smilie=sunny.gif]
Brouk Brouk Brouk, dumy dumy dum, brm brm. Capoeira Olelee

Brouk Syřan není auto, ale životní partner.

Manuál mám.

Garfield
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 265
Registrován: 02 zář 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Garfield »

Paneláky nebrat. Ale místo na sprinty by se dalo v budoucnu nakombinovat s něčím útulnějším, nebo vzdušnějším.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka místa na sraz - prosím čtěte.

Příspěvek od Sam »

Deset let uteklo jako voda. Kde ti je konec, Dane?
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Odpovědět