VTIP pro dnešní den

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
hydraulik
stálý inventář fóra flat4

Re: VTIP pro dnešní den

Příspěvekod hydraulik » 10 led 2020

Obrázek
Postoupil jsem do vyššího levelu....

maxmax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod maxmax » 13 led 2020

Přijde chlápek do nebe. Svatý Petr nakoukne do knih a povídá:
„Já tu na vás vůbec nic nemám. Ani špatnýho, ani dobrýho. Víte, my máme poslední dobou narváno, takže byste potřeboval alespoň jeden opravdu dobrej skutek, abych vás mohl pustit dovnitř. Zkuste si na něco vzpomenout, my v těch knihách nemáme všechno.“
„No, jednou jsem udělal jeden dobrej skutek. To jsem takhle jel po městě a najednou vidím, jak u jedný garáže banda motorkářů obtěžuje nějakou slečnu. Obtěžuje je slabý slovo. Oni ji přímo mučili a znásilňovali a mně tak vzkypěla krev v žilách, že jsem okamžitě zastavil, vytáhl z kufru francouzák a šel přímo k nim. Byl tam jeden takovej velkej, určitě šéf, kolem krku řetěz, jizvy v obličeji, a já mu jednu ubalil, že lehnul, a povídám:
„Koukejte tu slečnu nechat na pokoji!“
„To je velmi pěkné!“ říká svatý Petr. „To bychom tu měli mít… Kdy se to asi tak stalo?“
„No, je to tak dvě minuty.“
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

hydraulik

Příspěvekod hydraulik » 17 led 2020

Host v restauraci si zavolal číšníka a reklamuje mu karbanátek, z kterého trčí dlouhý chlup. Číšník vysvětluje: "Víte, my máme kuchaře, který je strašně šikovný, ale má jen jednu ruku. A tak si při tvarování karbanátků pomáhá podpaždím. Ale má hygienický průkaz, vše je v naprostém pořádku."
Host: "To snad nemyslíte vážně!?!"
Číšník se k němu nakloní a povídá: "Buďte rád, že jste si nedal plněné papriky...!"
Postoupil jsem do vyššího levelu....

Zpět na “Pokec o všem možném...i nemožném...”