Jak jste se dostali k Broukům či Busíkům??

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

axoun píše:....no jo, toho posledního obulel. Užil si v něm poslední jízdu a smířeně ho »přivázal u řezníka». Cestou se rozplakal tak lítostivě, až jsme mu neprozřetelně slíbili, že jednou si zas nějakýho určitě pořídíme. Od tý doby se před usnutím marně vysvětluje, že jednou fakt neni už zejtra. Ještě větší problém ale nastane, až jednou skutečně nastane. Potencionální »návrat ztraceného syna« totiž prej může uspokojit jenom bílej nebo zelenej.
No potěš nás Pámbu...
...je to tvůj anděl strážnej Axi a bílej kefr je bomba... :wink:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Příspěvek od bubák »

vopice: :goodman: bobecek malej

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Příspěvek od REDH0T »

[/quote]nejvetsi bitka byla s malym Adou (miniAx)[/quote]

...tak mám takovej pocit, axi, že jsi zadělal synkovi na pěknou přezdívku

Obrázek
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

axoun píše:....no jo, toho posledního obulel. Užil si v něm poslední jízdu a smířeně ho »přivázal u řezníka». Cestou se rozplakal tak lítostivě, až jsme mu neprozřetelně slíbili, že jednou si zas nějakýho určitě pořídíme. Od tý doby se před usnutím marně vysvětluje, že jednou fakt neni už zejtra. Ještě větší problém ale bude, až jednou skutečně nastane. Potencionální »návrat ztraceného syna« totiž prej může uspokojit jenom bílej nebo zelenej.
No potěš nás Pámbu...
no jednoho bílýho bych jednou na prodej měl, nebude to sice zejtra, ale.... :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

jedeš :evil:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15179
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Tak Aďíkovi nezbyde, než si z kapesného našetřit a od mr. Yahoďáka si brouka koupit sám. Věk na to už má...
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

no při mým tempu na to stihne našetřit určitě :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Compi
Příspěvky: 94
Registrován: 24 úno 2007
Bydliště: Chomutov

Klein Bruder von Meloun

Příspěvek od Compi »

bylo nebylo....v říjnu 2006 jsem pořídil Octávii Super,chtěl sem jí udělat,ale jelikož mám barák před dokončením,nebyl čas...jen tak sem se ale zmínil Djorkaemu,že bych letos nějakého brouka pořídil,že prachy se seženou,at zkusí rozhodit sítě,moc to nespěchá,stačí na podzim...a ejhle,před osmi týdny zavolal,Vole,mazej na net,někdo střílí brouka,vypadá dobře,a chce jenom 35kolíků...no potom,co jsem viděl,za kolik se kolikrát brouci prodávaj,sem byl připravenej na opravdovej vrak....ale ejhle,on byl fakt pěknej,a navíc,červenej.nebylo co řešit,už zbývalo jen doufat,že budu první v pořadí.byl sem nakonec druhej,ale to majitel řekl asi pěti lidem,ale po 3 týdnech jsem si za asistence Djorkaeho na plátně odvážel F.Redku domů...ted už jen čekáme,až budou zdraví noty(nějak jsem neprolezl TK,prej je F.Red moc ohnilej zespodu-chytrýmu pánovi sem odvětil,že bych chtěl vidět jeho spodek po tolika letech) ale každopádně na Broukání v Podhradí asi dojedem....VW zdar.... :arrow:

Uživatelský avatar
HonzikTL
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 621
Registrován: 16 led 2006
Bydliště: Pisek

Příspěvek od HonzikTL »

Tak priseju troskou vody do mlyna!Asi red 2,5 rokama kdyz sem jakoby zacinal s netem,sem koukal na broukarsky stranky a koukal na brouky!A prave tam me napadlo ze si poridim neco jineho nez brouka-TLko,pac tata byl velkej broukar a mel i TLko(65 rok),tak sem to zkusil a dal inzerat!Asi po mesici ani ne,mi nekdo napsal ze je na prodej TLko,s hodou okolnosti v Pisku!No a za mesic uz mi stalo pred zahradou!Bylo dosti v zalostnem stavu a proto sem dal inzerat ze koupim veskere ND na renovaci!Ozval semi chlap z Melnika,ze ma dve TLka!Po cumende bylo rozhodnuto o kouPi!Tak zacala ma cesta ke vwzduchem chlazenym VW!Ted je majitelem Martin Krejza z Plzne!

A nyni mam dedouska a uz bych ho neprodal,ale to je uz jina kapitola! :wink:
Mílevsko zdravi venkov [smilie=wavey.gif]

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Nikdy neříkej nikdy Honzíku

Uživatelský avatar
HonzikTL
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 621
Registrován: 16 led 2006
Bydliště: Pisek

Příspěvek od HonzikTL »

No prave,mas pravdu,bohuzel tak to nekdy byva,ale zatim to na dlouho neplanuji :wink:
Mílevsko zdravi venkov [smilie=wavey.gif]

Uživatelský avatar
Krystof
Vrátný Hřejivého archivu
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 pro 2004
Bydliště: Prešov / Tatranská Lomnica - ako kedy

Příspěvek od Krystof »

axoun píše:Nikdy neříkej nikdy Honzíku
To už som niekde počul... :lol:

Uživatelský avatar
kubajzz
Příspěvky: 144
Registrován: 21 říj 2006
Bydliště: Plaňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubajzz »

Kamarád shormažďuje stará auta a má brouka a T2, občas jsme tak spolu sedávali a kecali a kecali, až jsem přišel na to, že potřebuju nutně dodávku, jinak bych asi umřel... k tomu přišla nová přítelkyně a když jsem jí říkal jak moc potřebuju busíka, tak řekla, že ho taky musí mít.... na kulaťáka nebyli penízky.... no kde se vzal tu se vzal na internetu červenej busík, sice hranatej ale červenej stál tak v rohu bazaru, až jsem ho prostě koupil, padly na to veškeré společné úspory ( studentské ). Věděl jsem tehdy, že busíků je 5 řad ( T1-T5 )
některé jezdí na benzín a některé na naftu a ty staré, že jsou vzduchem chlazené mají motor vzadu a začínali jako "nákladní brouk". No a tak ho mám a jsem rád.

Uživatelský avatar
spirit of speed
Příspěvky: 185
Registrován: 09 zář 2007
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od spirit of speed »

No abych se přiznal, tak to bylo na Slovensku u mojí babičky.Jdeme si tak s bratrama na koupaliště a hele hele co to jede a byl to ten jedničkovej zeleno bílej Furgon.A bylo vymalováno ,starý auta mě vždy přitahovala víc než nový,ale když sem viděl na vlastní oči T1 tak sem se zamiloval. :roll:

Tomáš
Příspěvky: 213
Registrován: 08 zář 2008
Bydliště: Domašín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

Já dostal dva brouky od dedika.ale brouka jsme meli uz kdyz jsem byl malej strasne se mi libilo sedet za zadni sedackou :D

JardaZ
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 728
Registrován: 01 led 2008
Bydliště: VWodňany

Příspěvek od JardaZ »

Tak když sem zahlíd tenhle topic tak taky přispěju.

Jako malej jsem se zamiloval do Herbieho uz od shlédnutí prvního filmu když mi bylo asi tak 5-6 let jsem sik představoval jak s Herbiem jezdím všude možně i nemožně.

No a před několika lety byla moje mamka na dovolené v itálii kam jela s naší německou obchodní partnerkou (kdo ste byl na Hosíně tak tam měla 1302 červené kabrio polepené reklamou) a po návratu domů křičela "Já chci brouka" ovšem to sem si myslel že si prostě dělá srandu.

No a o nějakej pátek později sem si v koupelně pustil neoznačené cd. Byla sobota a z rádia zněla písnička z prvního filmu. Tak jsem si ji pustil jednou .... dvakrát ... desetkrát a hned jsem měl "brouka" v hlavě. Vylezl jsem ven a mamce která zrovna vařila sem řek: "Prodám forda a pořídim si brouka."
Čekal jsem všechny možné reakce jen ne tu co nastala. Mamka bez mrknutí oka vařila dál a řekla : "Tak jo" no a výsledek ... čína k obědu vynikající a za 4 dny byl brouk doma. :)

Uživatelský avatar
Jan
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2224
Registrován: 11 úno 2008
Bydliště: Červené Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan »

Nějak se mi líbila starší a menší auta - Brouk, Kachna, Trabant. A loni na podzim jsem dostal nápad pořídit si auto a navim proč, ale jako jediný auto co bych chtěl mě napadl Brouk. Tak jsem hledal a zjišťoval. A jelikož bylo peněz málo a Brouci za ně by byli spíš na práci než na ježdění, tak jsem to odložil na jaro. A letos ke konci Ledna to začlo znovu. Peněz bylo víc, a už jsem mohl rozšířit hledání. Poslal jsem pár mailů, někdo se ozval že už je pryč, někdo se neozval vůbec a jednou přišla kladná odpověď. A tak jsem se jel v neděli vlakem kouknout na Broučka. A za týden v sobotu stál na dvorku a jmenoval se Čert. :D
Nejkrásnější pohled na svět je od volantu VW ...

VW Brouk Kolín www.vwbroukkolin.cz
Beskydsport Kempík (1981)
VW Brouk 1303 "Čert" (1975)

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Příspěvek od bubák »

axoun píše:.... Cestou se rozplakal tak lítostivě, až jsme mu neprozřetelně slíbili, že jednou si zas nějakýho určitě pořídíme. Od tý doby se před usnutím marně vysvětluje, že jednou fakt neni už zejtra. Ještě větší problém ale nastane, až jednou skutečně nastane....
mám speciální nabídku pro MiniAxe :wink: pokud by měl stále tak eminentní zájem na tom, mít doma Czerváka zpět

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_100 »

No já se jendou dostal na busforum v jeho začátcích.
Tak nějak se mi od mala líbily dodávky.
Lidi tam byli super. Pak sem s nima jel na sraz a další sem objížděl soukromě.
Skoro rok a půl sem přemejšlel, debatoval se znalci. A pak se rozhod.
Prodal sem feldu a začal shánět ... no shánění bylo dosti strastiplný ale díky kamarádům sem našel otpmální muziku za moje peníze a tak je tu Lucka a mam jí rád.

Uživatelský avatar
coltan
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 387
Registrován: 03 srp 2008
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od coltan »

No tak asi jako první mě zaujmul v tom večerníčku o autu se srdcem (ale teď si vůbec nejsem jistej jestli tam byl brouk;) každopádně se do hlavy zavrtal stejně jako ostatní malý kulatý auta..... trabant, kterýho sme měli dlouho, Mini který má kamarád, Fiátek 500 kterej parkoval kousek od nás a pak už jen 10 let čekání od chvíle kdy sem se rozhod že ho chci, ale vzhledem k mej postavě asi jediný z těch malejch aut kam bych se nacpal :wink:
Samozřejmě že většina rodiny mě odrazovala od toho abych ho koupil....že prej budu muset vyrvat přední sedačku a sedět vzadu.....že s tim bude strašně práce a blablabla....a čim víc měly keců, tim víc sem ho chtěl jen abych je nas..l :lol:

Odpovědět