Jak jste se dostali k Broukům či Busíkům??

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

to teda byla posloupnost

no aspoň může být Krizmen v klidu že nechyt kočku na babolap´ :lol:
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

koutsky.jakub píše:Žanku, tvůj optimismus ti závidím. Taky jsem si kdysi dával takové předsevzetí. To bylo v době, kdy mě brouk vycházel na 50tis. pořízení + 30 tis. opravy. A víš kdy jsem změnil názor? Když skóre dosáhlo 50 + 80. Šel z domu a doposud si myslím, že jsem nás tím oba zachránil.

Přeju ti abys nebyl podobnej případ.
nestrčím do oprav víc než 15k a svou (nezaplatitelnou) práci - už mám novej podvozek i s podlahama(novýma) - zcela bez koroze a vyšel mě na 6k - pomalu končím s investicema - Hektora budu zjednodušovat abych uspořil - půjde do socal looku :wink:
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

nebo social-look ?

:-)

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

sockalook

a máš tam rezervu, kdyby jsi z toho náhodou postavil karifornii :lol:
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

koutsky.jakub píše:sockalook

a máš tam rezervu, kdyby jsi z toho náhodou postavil karifornii :lol:
:lol: :lol: :lol: - nejsem Vaahaa


Hektor bude prostě stále vypadat jako socka - žádný vzhledový vylepšení :wink:
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
krizmen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1679
Registrován: 15 led 2004
Bydliště: Schakalovw

Příspěvek od krizmen »

nebo štatl-look
Obrázek

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

a česky?
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
krizmen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1679
Registrován: 15 led 2004
Bydliště: Schakalovw

Příspěvek od krizmen »

Brno-look :D
Obrázek

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

nováčci - co vy? UP!
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Příspěvek od Lugen »

koutsky.jakub píše:nováčci - co vy? UP!
Jestli jde stále o to, jak jsme se dostali k broukům, tak u mě to bylo prosté a jednoduché.
Jednou jsem přijel na Attack do Hradce na kámošovo pozvání, tuším že rok 2001, a bylo vymalováno. Brouka jsem musel mít! A letos na začátku léta jsem si svůj sen splnil... [smilie=spinning.gif]
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
kalda
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 dub 2005
Bydliště: Vrchlabi, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kalda »

Moje ex mela fiat 600. Pekny auticko, za kterym se kazdy otocil, a to me docela imponovalo, ale nejvic byla udelana z brouku........no a me se nejak zacali taky libit.... a najednou, asi pred pul rokem, si to takhle slapu okolo 4ty hodiny rano pesky z Cechova namesti na Floru. Jenze v sobe asi 7 slivovitz. A protoze muj orientacni smysl je v takovychto situacich mirne naprd, tak jsem to vzal Ruskou na druhou stranu.....................jaky bylo moje prekvapeni, kdyz jsem se objevil ve Strasnicich, Vam ani nebudu popisovat.........vydalo by to na dva scenare k filmu.........no nic, tak jsem pockal 20min na nejakou nocni, kterou jsem se dostal na Floru. A jak si to tak masiruju z Flory dolu na Olsansky namesti...........tam jsem trefil bez nehod..........tak jsem uvidel hraska..viz galerie.......a koukam, koukam, obejdu si ho trikrat dokola, no moc se mi libil, a najednou jsem si vsiml, ze je na nem cedule Na prodej s tel cislem. No a jak jsem byl nazmolenej, tak jsem hned vytahl tel a jal se psati sms:::::........kdyz se mi pak rano ten clovek ozval, tak jsem z toho byl trosku vyjeven, pze jsem si to moc nepamatoval..............ale den pote uz stal hrasek u nas na zahrade!!!!!!!
Takze tohle je dalsi pripad, jak alkohol k brouku pomohl :wink: :oops:

Uživatelský avatar
czert
Příspěvky: 249
Registrován: 13 bře 2005
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od czert »

Já jsem mam rád starý auta od malička! Soused měl oválka a já jsem ho vždycky oblejzal a řikal si, že si jednou taky takovýho koupim. No a jednou si tak brouzdam na netu a narazil jsem na ted už mýho superbrouka. Samo, že jsem o nich věděl velký kulový s přehazovačkou a pěkně jsem si naběh! Přitom z venku vypadal tak pěkně :cry: :cry: :cry: Ale stejně bych ho nedal za nic na Světě [smilie=69.gif]

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

...prozaictejsi storka:
...loni touhle dobou jsem finisoval svuj totaleinsatz v reichu...sede v jednom mamutim byru, vydelavaje skopcakum na duchody...masivne si styskal po opravdickym nadhernym stastnym zivote, jez zustal kdesi daleko pred kopecky...nu zkratka depresleto 2k4.. ...zoufalstvi a par euroklacku v keseni, zacinal jsem byt postupne na ne alergik... ...snazil se vymyslet, jak je utratit... mimo jine vytanula vzpominka na podzimni navstevy slecny...kterak prosakli romantikou jsme se vraceli z prokrelehlo praglu,a kousek od chodovskych koleji staval kafer s cedulkou "na prodej" ...rozesmate ujistovani, ze takoveho si jednou urcite koupime...
...
a tak se babi leto neslo ve znameni smatgasttvi na mobile.de ci autoscout24..premlouvani frankfurtskych pratel, o dopravu a posouzeni noveho idolu kdesi u hamburgu...a nasledne po navratu ceskou anoncni paralelu. Nu, netreba protahovat...padli jsme si do oka s holomooockym p. Dudikem a vysledkem byla MODRA. Jeste narychlo dodelat papiry (to uz karka stala pred barakem)...novopeceny ridic v skoronovopecenem brouku..a pak uz si nic nepamatuji. Devet mesicu totalni euforie, vystrizliveni v nedohlednu...sem tam letme utrzky reality. VW positiv! Forever together!!! :heart:
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravím vás už jsem taky hrdým majitelem broučka před měsícem jsem si ho přivezl. Po tomto autě jsem toužil už od svých pěti let a po patnácti letech ho mám konečně doma. Rodiče z toho neměli zrovna moc velkou radost furt mi říkali že takovou plečku doma nechtěj a a? se toho zbavím a tak jsem se ho zbavil teda jenom před rodiči ted ho mám zavřenýho u kamaráda v garáži a v klidu si na něm dělám

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

to bys mohl založit s Majklem
"Klub broukařů v ilegalitě"

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Pětišroub píše:Kecáš to je hustý že ho tajíš...no, od nás z rodiny taky máma se sestrou neví o 66´jinak by mě ukousaly k smrti.
Už jsi jim o tom řek´?

A šup nahoru, noví jůzeři, pochlubte se!
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

ani nevim, vzhledem k tomu že stojí ve Slivenci tak se toho nedomákly. Co oči nevidí, to srdce nebolí :D
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

Já mam taky ve Slivenci jednoho na zapřenou.... Žbluňk o něm ví, ale nechci poslouchat ty kecy od rodičů, stačilo jednou při oznámení nákupu hořčice. Fuj, úplně mi naskákala husí kůže při vzpomínce. Opravdu těžce to nesli... a to jim to v podstatě může bejt jedno, paač mě neživěj. Bydlet tam, tak asi už visim na kandelábru...

Uživatelský avatar
lucky bus
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 543
Registrován: 08 úno 2006
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucky bus »

já jsem tomu propadnul v létě 04 když mi vzal kamarád na sraz do anglie,ale broukař ze mně asi nikdy nebude bus je bus,mám ho něco přes rok a byl jsem s ním na dvou srazech,vlastně na jednom Blansko vzdal 100km před cílem ale atack 05 jsem absolvoval i když s problémy,dinamo mně dávalo jen 4w.Jestli si někdo pamatuje luckyho jak sme stáli tušim na dálnici když se kolona už vracela a nějaká dobrá duše s broučkem (dodnes nevim kdo) mi roztahával a povedlo se,i když jak sem čet na tu akci většinou všichni nadávají ale mně se to líbylo (nebyl sem nikdy na jinym ataku)
VW West http://www.flat4.org/forum/viewtopic.php?t=8878" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vwwest.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
brzi.2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2000
Registrován: 12 pro 2005
Bydliště: Plzeň-jih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brzi.2 »

Jo a Blansko jsem odtáhnul já tebe,mazec za naloženým kabriem táhnout naloženýho busíka po dálnici asi 20 km. a to ještě stoupání.jak bylo vidět tak sem to s mím kocourem zvlád. :D

A jak sem v broukadlech našel zálibu já??
Kamarád,spolužák se v tom pohybuje, už dlouho,a tehdá se to :toimonster:

Odpovědět