Jak jste se dostali k Broukům či Busíkům??

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jak jste se dostali k Broukům či Busíkům??

Příspěvek od Michal »

Zajímalo by mě, jak se vám dostal Brouk do hlavy?
U mě to začalo cestou n chatu. V Cháš?anech u Rudný měli modrýho Brouka asicca za 74000,- v zajímavym stavu. Čím dýl jsem okolo jezdil, tím se mi víc líbil. Po půl roce ho někdo koupil a od té doby jsem začal shánět jinýho. Až na Attaku 2002 jsem uviděl Brouka, kterýho jsem do měsíce koupil. A jsem s nim spokojen až do dnes. Konec pohádky :wink:
A co Vaše příběhy??

Uživatelský avatar
Petarda
Famózní svačinářka
Příspěvky: 1166
Registrován: 05 úno 2004
Bydliště: Roztoky

Re: Jak jste se dostali k Broukům či Busíkům??

Příspěvek od Petarda »

tak mně se broučci líbili už od mala, ukazovala na ně prstem a křičela bouk bouk, pak jsem měla přítele, který brouka měl a pak přítele vyměnila za vlastního, teď už jsou to tři roky :wink:

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

Vždycky jsem byl zatizenej na stary auta.
Máti měla Renaulta 8 z roku 63, ve kterým jsem se učil řídit a vozil se s ním u nás po vsi ještě dřív než mi dali řidičák.
Děda měl Octavii kombi z roku 68, i brouk se mi libil.

Svoji roli sehrala reklama na Johny Walker.
"Az se ti zivot promitne pred ocima"
Asi na 2 pikosekundy se tam objevi borec stojici pred broukem.
To byl mozna ten posledni impuls.

Takze svy prvni dva brouky(vraky z let 61a 63) sem si koupil V Praze Libuši na inzerat kdyz mi bylo 19

[youtu_be]https://www.youtube.com/watch?v=viyxJ3jOWy8[/youtu_be]
Přílohy
reklama.png

Uživatelský avatar
krizmen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1679
Registrován: 15 led 2004
Bydliště: Schakalovw

Příspěvek od krizmen »

Brouci jsou prostě cool. 8) Já toho svýho modrýho koupil na inzerát na začátku 2002, nic čistýho, je to taková složenina, moc s ním nenajezdím, moc ho nespravuju, jezdí , brzdí, zatáčí, občas i troubí... Věděl jsem o tom při koupi prd (ne , že bych teď věděl víc), a tak mně postupně něco furt překvapuje, ale nedal bych ho! 8)

Pepina

Příspěvek od Pepina »

Rodice meli staryho busika. Kdyz jsem si v osmnacti delala ridicak, tak me tata ucil jezdit v busu. Byla to tehda fakt depka, protoze ucit se ve velkem aute ridit nebylo nic moc, ale melo to i sve velke vyhody. Bus byl tehda v dost spatnem stavu, ale jezdil. Hned jak
jsem udelala autoskolu, tak jsem v nem zacala jezdit. Byl obouchanej jako cikanskej hrnec a zvuk pripominal F16, protoze vyfuk byl deravej. V centru jsem byla kralem silnic :lol:. Nikdo si na me nedovolil. V Busiku jsem projezdila dva roky a naucila se s nim parkovat.... Potom se Bus dostal do takove agonie, ze se stal nepojizdny. V tu dobu jsem ziskala nejaky prasule z kuponovky a rozhodla se, ze si koupim muj detsky sen- BROUKA. A tak se take stalo. Koupila jsem bileho krasavce a zacala drandit. Po trech mesicich zacal podzim a ja zjistila, ze auto netopi. Dala jsem ho kamaradovi, aby se na to podival. Ten mi druhy den volal a rikal: "Dej si panaka a prijed.Musim s Tebou mluvit". Rekl, ze der je tam vic nez dost a prahy jsou totalne deravy, atd. atd.... Musela jsem se rozhodnout zda ho jen tak oprasim a nebo zda se to udela poradne. Delalo se to poradne a byla z toho rekonstrukce na dva roky.... :lol: Zjistili jsme, ze jeho puvodni barva byla zluta a byl to dienstvagen (nemecky vubec neumim, tak snad je to dobre), proste ze to bylo kdysi sluzebni postovni auticko. No a aby mu to nebylo lito, tak se jim po xy letech zase stal... :lol:

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

Já jsem stejnej případ jako Petarda..už od mala jsem z nich hotová..až to přerostlo v můj sen..a jak jsem rostla a rostla, tak se sen už nezdál nereálnej a tak jsem si ho splnila..a jsem moc ráda, že jsem si ho koupila, protože i když mě od toho rodiče odrazovali (máma pořád: budeš do toho jenom strkat peníze, olej, benzín..), tak teď jsou oba moc rádi, že ho mám a táta se v něm i docela zhlídnul (teda asi tak, že mi na něm nic nedělá nebo tak-sice to umí, ale..-takže když někde nějakýho vidí, tak hned referuje(ostatně jako všichni mí známí) jakej byl a tak a taky se mi poohlíží po nějakým vraku na ND).. 8)

Uživatelský avatar
Petarda
Famózní svačinářka
Příspěvky: 1166
Registrován: 05 úno 2004
Bydliště: Roztoky

Příspěvek od Petarda »

tak to máš mišu dobrý, táta brouka nesnáší, říká mu parchant červenej, když jsem ho koupila, tak chtěl abych ho vrátila, jako bych ho koupila někde v supermarketu a mohla ho jít s účtenkou vyměnit, už se nemůže dočkat až ho prodám, jenže to má smůlu :lol:

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Hezky, nebojácná Petarda. Bohužel, můj tatík taky jenom nadává, že se tam nic nevejde a je to krám starej (ale to se mi právě líbí). Kdyby věděl, že ho mám,tak by ho ranila mrtvice. Už rok ho úspěšně tajim :wink:

Uživatelský avatar
krizmen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1679
Registrován: 15 led 2004
Bydliště: Schakalovw

Příspěvek od krizmen »

:lol: :lol: to je takovej Brouk-inkognito :lol:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Kecáš to je hustý že ho tajíš...no, od nás z rodiny taky máma se sestrou neví o 66´jinak by mě ukousaly k smrti.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Petarda
Famózní svačinářka
Příspěvky: 1166
Registrován: 05 úno 2004
Bydliště: Roztoky

Příspěvek od Petarda »

tak to by mně zajímalo jak se takovej brouk tají, máš ho na tajnym místě nebo tvrdíš, že je kamaráda a pronajímáš mu garáž

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

1961bluebug píše:Kecáš to je hustý že ho tajíš...no, od nás z rodiny taky máma se sestrou neví o 66´jinak by mě ukousaly k smrti.
To je přesně ono. Buď bych šel z domu já nebo táta (nohama napřed :cry: )

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Petarda píše:tak to by mně zajímalo jak se takovej brouk tají, máš ho na tajnym místě nebo tvrdíš, že je kamaráda a pronajímáš mu garáž
Je to docela honička :wink: . Ještě navíc mám garáž skoro naproti, kde parkujeme Favorita. Jednou jsem chtěl odejít z garáže, ale nemohl jsem, páč zrovna táta přijel něco vyndavat z garáže od Fáčka.Tak jsem musel půl hoďky počkat.

Uživatelský avatar
Petarda
Famózní svačinářka
Příspěvky: 1166
Registrován: 05 úno 2004
Bydliště: Roztoky

Příspěvek od Petarda »

tak to je slušný, tak myslim, že na tom s rodičema nejsem ještě tak špatně, aspoň ho nemusim schovávat, protože to by se mi nepodařilo

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

jako hustý story!!Tatík prodával dřív VW a Audi, tak má k tomu broučkovi přeci hned lepčejší vztah...a je taky magor, koupil dvojkovýho kabrouše golfíka..takže už vim, po kom to mám.. 8)

Slávek
slavný pilot a dezertér fóra
Příspěvky: 340
Registrován: 31 bře 2004
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek »

Jak tak čtu, tak jsem v podstatě broučičí nováček (necelé dva roky). :oops:
Shrnul bych to asi takhle.....to auto má něco do sebe.
Samozřejmě jako každý, kdo začínal z ničeho a bez vědomostí, zakoupil
jsem vráček, o kterém jsem se naivně domníval, že to vráček není. :evil:
Teď už ho mám skoro hotového a bylo mi trochu smutno, co si počnu.
Nuže nezoufejte, na zahradě již stojí faltdášek a už se oba těšíme.
Takže snad za další dva roky.....? :D :D

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

To je super. A´t se daří, Slávku.
Ještě jednu příhodu mám. Zůstal jsem trochu dýl řed barákem a otík se vrátil z práce. Přišel domu a hned na mě - před domem stojí nějakej Brouk a já, no to je skvělý a hned jako že si ho jdu vyfotit a už jsem šupajdil do garáže.

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VW181 »

Já se v brouku vpodstatě narodil. :lol: Měli jsme ho od malička, i děda, strejda a další strejda.
Jinak svého miláčka Brouka pořídil v roce 1993. Pak VW181 r. 1997. V naší rodině se prostě jiná značka než VW neuznává. :lol:

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Když jsem se rozhodl, že jsem muž a tudíž potřebuju vlastní benzínový spotřebič, chtěl jsem auto s xichtem. Aby se holky otáčely. Jako první mě napadl busík, chtěl jsem v něm mít postel přes celou šířku a držáky na kola. Ale brouci byli nějak levnější a dostupnější a hezčí a navíc ho měl spolužák ze školy, takže mi při výběru pomohl a asi po měsíci hledání jsem našel tu svou první trosku. Teď se divím, že jsem to koupil, ale kastle se zdála být v pohodě a z motoru nic neteklo... a když jsem jel na zkušební jízdu, narvali se do auta 3 prodejci a já a brouk se sotva vlekl...

A později jsem našel fotku z vánoční besídky, kde stojím na pódiu v ručně pleteném svetru s broukem. Byly mi asi tři - takže mě je brouk souzen.

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Petarda píše:tak to máš mišu dobrý, táta brouka nesnáší, říká mu parchant červenej, když jsem ho koupila, tak chtěl abych ho vrátila, jako bych ho koupila někde v supermarketu a mohla ho jít s účtenkou vyměnit, už se nemůže dočkat až ho prodám, jenže to má smůlu :lol:
Teda tohle mě zklamalo. To jsem si o tvém tatovi nemyslel. Hned se na něj budu koukat z jiného úhlu a doufám, že to pozná!

Odpovědět