SNY-zdají se Vám a pamatujete si je?

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: SNY-zdají se Vám a pamatujete si je?

Příspěvek od Sam »

Samozrejme. Original nemecke. :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: SNY-zdají se Vám a pamatujete si je?

Příspěvek od SO 545 »

a este si k tomu zajodlujes :wink:

co by som dal za sen kde budem mat uz v garazi poriadok.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1560
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: SNY-zdají se Vám a pamatujete si je?

Příspěvek od venca101 »

Tak jsem si myslel, že do tohoto topiku nikdy nepřispěju, protože se mně o VW zatím nikdy nic nezdálo. Ale včera jsem si zašel u nás do hospody a když jsem pak v noci usínal, ještě jsem nevěděl, že tentokrát tomu bude jinak…
Zdál se mně úplně úchylnej sen, ale myslím, že nějaká vyšší moc mě tím chce něco sdělit, předat nějaké poselství… Zdálo se mně toto:

Byl teplý letní den a já šel na procházku kolem řeky u nás na kraji města, kam se chodívám obvykle koupat. Tak si tak jdu a najednou v rákosí u břehu vidím uříznutou ponorčí střechu. Nevím proč a kde jsem to vzal, ale z kapsy jsem najednou vytáhl špachtlu, skočil do toho blata mezi palachy do rákosí a začal škrábat tu ponorčí střechu a zjišŤovat, jestli je v původním laku… Asi byla, protože jsem ji vytáhl na břeh a šel dál ke splavu, kde se koupeme, ale pod splavem se něco blýskalo. Tak jsem skočil pod splav, kde je nad kotníky vody a blýskavou věc vytáhl. Byl to repasplech. Konkrétně kompletní rám předního ponorčího okna, jenže o pár metrů dál po proudu se u břehu válely další a další repaspleši, tak jsem šel vodou a vyhazoval ty plechy z vody na břeh. Byly tam ponorčí lemy prahů, nášlapy pod dveře, čtvrtky podlah, kus preclíkovské střechy s půleným oknem, to stejný na ovála… Prostě řeka, kde tekly VW repasplechy. Šel jsem pořád dál a dál a asi o 50m dál po proudu nevím proč, ale na břehu najednou stála moje ségra s máti, držely na laně přivázanou kastli barndoora, kterou unášel proud a hulákaly na mě, ať jim jdu okamžitě pomoct…
Jak to dopadlo, nevím, protože jsem se v tomto okamžiku probudil :(

No a jaký význam ten sen teda měl mít?? Jelikož byl včera opak úplŇku (nevím, jak se ten stav Měsíce jmenuje…), tak si myslím, že to mělo vliv na psychiku myšlení a že mně tím ta vyšší moc chtěla říct, že někde na jižní Moravě je zahrabanej barndoor a mým posláním je najít ho a vyvařit, prostě si ho nenechat uplavat…

Co si o tom snu myslíte vy?? :D

Přeji příjemné ráno!
Naposledy upravil(a) venca101 dne 23 říj 2014, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: SNY-zdají se Vám a pamatujete si je?

Příspěvek od Herbie »

.... že bys měl ty drogy omezit :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: SNY-zdají se Vám a pamatujete si je?

Příspěvek od maxmax »

To určitě, a svez se v nějakým normálním autě :lol:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Odpovědět