"BODOVÝ SYSTÉM"

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 136
Registrován: 25 dub 2006
Bydliště:

"BODOVÝ SYSTÉM"

Příspěvek od Míra »

..tak je to tady , myslím že se všichni rádi podělíme o tom jaké budou rozdíly při "bodování" jednotlivých úřadů ! Kdyby nějaký koumák vymyslel tabulku tak máme soutěž kdo nasbírá první 12 bodů a na srazy a do práce bude jezdit na zadním sedadle !
................vzhůru do sedel companieros !!
( já raději dnes jedu očíhnout situaci na kole , a při tom zajedu do reichu prohledat kopřivy zda tam něco neleží !)

Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 136
Registrován: 25 dub 2006
Bydliště:

.

Příspěvek od Míra »

..........tak se blíží půlnoc žádný zářez na dřevěných palubovkách ??

Uživatelský avatar
Modrej
Příspěvky: 103
Registrován: 28 kvě 2005
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Modrej »

Modrej

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

POLICEJNÍ STÁT, POLICEJNÍ STÁT.....!!!!
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 136
Registrován: 25 dub 2006
Bydliště:

Pointing

Příspěvek od Míra »

..myslel jsem vzduchotechny ...ostatní řidiči nás neberou !!

Uživatelský avatar
Tereza
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1068
Registrován: 28 dub 2005

Příspěvek od Tereza »

první historka, naštěstí dobře dopadla:
včera o půl dvanácté v noci mě máma odvážela od autobusu a najednou hlídka - v noci, v Ostravě :roll:
a ouha - máma prošlou technickou :shock: do 30.6. :wink:
ale ukecala to, uff..... tak to začali rodiče řešit, a ještě raději koupí novou náplń do lékárničky.... :P
...aj tak tak...

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Příspěvek od REDH0T »

lehce to s tímto tématem souvisí. Otevírejte jen na vlastní nebezpečí a slabším povahám doporučuji raději ani nepokoušet svůj žaludek. Bez ironie...

večer dobré usínání a sladké sny

http://nehody.motobanda.com/fotky.htm
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

:shock: fakt husty :shock:

subjektivne ale muzu rict, ze me bodovej system v celku prijemne prekvapil, zatim se ridici fakt drzej, dneska na dalnici brali na 100 kary, kktery podle odhadu jeli tak 110...zatim to kazi jenom polaci a spol. :roll:
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Obrázek
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

je to celý čubkárna a posranej zákon 411 vůbec nesouvisí s bezpečností na českých silnicích 8)

peple
Příspěvky: 165
Registrován: 30 čer 2005
Bydliště: Dolní Libchava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

V Liberci je hrůza jezdit.
Každej jede radši 45 a mimo 75-80km/h :evil: a v pátek je to znát.
Dneska sem v ploužící koloně vzpomínal na film "Volný pád"

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15195
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

peple píše:V Liberci je hrůza jezdit.
Každej jede radši 45 a mimo 75-80km/h :evil: a v pátek je to znát.
Dneska sem v ploužící koloně vzpomínal na film "Volný pád"
Jo, to je prave ten problem. Po silnicich jsou rozhazeny naprosto nesmyslny znacky. Na novy 4proudovce jet 50, no sorry, ale to je trosku prehnany. Ono se totiz jaksi pocitalo, ze kazdy jezdi o neco vic nez je predpis a tak aby se udrzelo bezpecnych 70hm/h, tak se tam soupla cedule s 50kou. Bohuzel tedka je kazdej priposr**ej z novyho bodovyho systemu (a je k tomu pochopitelny duvod) a tak se jezdi nesmyslnou rychlosti.

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

ono se to casem upravi (mysleno znaceni). Obecne se ale citim na silnicich bezpecneji, bez vsech tech superrychlych snazivcu, kteri se snazi i na poslednich centimetrech dalnicniho zuzeni predjizdet.. :roll: Oproti Reichu fakt zatim jezdime jak hovada; cisla smrtaku jsou pomerne nemilosrdna. A radsi budu jezdit kazdej patek o 20 minut dyl nez abych ve 30 dojezdil vubec a skrecnul par lidi sebou. :?
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15195
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Nechci byt skarohlid, ale dlouho to trvat nebude a vse se vrati zpet do zajetych koleji. A bezpecneji se tedy zatim necitim, ba naopak.
Bezpecne se citim, kdyz jsou reakce okolnich ridicu citelne a vim co prave chteji udelat. Tedka mam pri jizde pocit, ze mi muze kdokoliv a kdykoliv zkrizit cestu a ja si to vcas neuvedomim. Doufam, ze to je jen otazka casu, nez si na toto zvyknu.

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

hele, vem si Italii, kdyz pred deseti lety kdosi tvrdil, ze chce Italy zpacifikovat, vsichni se mu vysmali, prej se to nepovedlo za poslednich par dekad nikomu. A dnes? Hodne pohoda. Bodovej system je silnej bic. Mozna se to vrati za chvili zpatky, ale dlouhodobe to bude znamenat pomerne radikaln zmenu. Protoze staci 1 cervena s blbym parkovanim (coz ve vetsich mestech skutecne zalezi na benga libovuli), a celej dalsi rok jezdis jak panbuh. A nedejboze, kdyz si jednou zapomenes rozsvitit svetla...

Obecne mezi nejvetsi silnicni "sutereny" patri ridici z povolani, popr. ti, co jsou v kare denne. A zrovna pro ty je to docela silna "motivace".
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15195
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Ale jo,ja souhlasim s tim, ze bodovy system bude mit z dlouhodobeho hlediska urcite jiste vysledky. Me to jen proste prudi. Od sve prvni (a zaplatpanuh posledni) havarky se poutam, svitim nonstop, pri jizde netelefonuju, dodrzuju +- predepsanou rychlost (tedy tak, abych byl pri mereni v rozumne toleranci), na cervenou nejezdim a vim uz ted, ze budu za chvilku pekne pripo***ej z toho ze mi vemou papiry a to za to ze ziju v Pze a obcas proste zaparkuju tam, kde se nema. Pak sliznu jeste bodiky za to, ze si na kole zajedu do prokopaku a dam si pivko na zahnani zizne a bude vymalovano.

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...já to po mariášnicku:nechávám koňovi,páč má větší hlavu.

Řidičák na auto sem udělal měsíc před dovršením 18 let,v prosinci 1990.Za ten měsíc sem si pro něj došel,sed si do auta a dodnes z něj nevylez.Vzhledem k tomu,že najezdim kolem padesáti tisíc ročně,blížim se ke svýmu prvnímu milionu kilometrů a nikdy sem nic ani neodřel,natož abych naboural(klepu na železo-nehoří).

Musim se přiznat,že patřim k těm,co jezdí rychleji,než je zvykem,ale zásadně nemam tuhle vlastnost v obci a v silnym provozu se taky držim stranou a nesnažim se různým kličkováním a nedodržováním vyhlášky cpát za každou cenu dopředu.Zkrátka a dobře jak se to začne hrotit,sundavám nohu z plynu a stává se ze mně člen stáda...

...130 mi na dálnici bohatě stačí a pokud můžu jet kilo po normální silnici,sem navýsost spokojenej a nepotřebuju víc.Pokud však začne rychlost klesat pod tyhle limity,začínám bejt nervózní,páč se začíná dít spousta věcí,který nesnášim.Jednou z prvních je to,že neustále řadim 3,4,5-5,4,3.Pokud jedu kilo,tak mi stačí furt 5.Další provar je,že jak se všichni začnou snažit,tak začne provoz houstnout,všichni jedou nalepený nárazník na nárazník a to by mě trefil šlak a musim odsud pryč.

Rychlá jízda mi zdaleka nepřipadá tak riskantní,jako pomalá jízda v koloně.Pokud máte na rychlou jízdu auto a nepřeceňujete svý schopnosti,tak je to pohoda.Člověk musí akorát daleko rychlejc reagovat na to,co se kolem něj děje.Pokud se můžu pohybovat podle svýho,tak mi jízda činí neuvěřitelný potěšení.Ve chvíli,kdy se vleču,řadim jak osel a neni kudy z toho ven,tak bych nejradši zastavil a v...ral se na to...

Při představě,že se pohybuju po Praze předepsanejma rychlostma a parkuju tam,kde smim,se mi dělá dost nevolno a všechny pražský dost lituju,páč mam s timhle problém i doma v Chebu,kde je nějakejch 30000 obyvatel narozdíl od milionu v Práglu... :lol:

...je to buzerace a nejlepší způsob,jak přejít na satelitem řízený auta s řidičem pasažérem,co bude přepínat na autopilota.

Vzhledem k tomu,že sem byl svědkem obdržení dvou trestnejch bodů za rychlost 92 km/h,tak mě to nejen prudí,jak píše Sam,ale tohle mě fakt s..e.

Když dojedu kolonu pěti německejch zevlů,který jedou z Chebu do F.L. šedesát a ve F.L.deset,tak řvu,nadávam a sem pekelně vytočenej.Za tu dobu,co jezdim,sem se naučil s timhle provarem fungovat,takže se nesnažim je různě vytlačit,vybrzdit a podobně.Rozdíl mezi mnou a těma němcema je v tom,že já většinou jedu někam,protože tam musim a oni si prostě přijeli zevlovat a prohlížet krajinu-buzíci.Jak přejedu hranice,tak se najednou nikdo neotáčí v křižovatkách,nezastavuje tam,kde nemá,všichni jedou kilo a neni problém.Todle je fakt zajímavý...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
jogi
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 892
Registrován: 07 úno 2006
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jogi »

Kdyby bylo silnicni znaceni tak jak ma tak je tento zakon vpoho, ale... :roll:
No a tady v Plzni se rozdavaj bodiky pry uz za 57km/h :shock:

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...to je právě ten provar.Myslim,že v instalaci novejch značek,jsme absolutní elita... :lol:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
jogi
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 892
Registrován: 07 úno 2006
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jogi »

Petr914 píše:...to je právě ten provar.Myslim,že v instalaci novejch značek,jsme absolutní elita... :lol:
Ono je instalace novejch znacek a instalace novejch znacek... Nekde je jich nainstalovano tolik ze je nestacis ani pocitat... :lol: Chtelo by to pri te instalaci trosku myslet...

Odpovědět