Srážky s muži zákona...

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

Na mě to působí schizofrenně: Že nějakej kolík jezdí vožralej, je napřesdržku, ovšem že policie neumí zakročit je k pláči, a že si na něm nakonec zchladí žáhu tim, že mu tu držku fakt rozbijou, to je k posrátí. Něco je někde hodně shnilýho a nechci se ptát co.

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Kvak píše:Na mě to působí schizofrenně: Že nějakej kolík jezdí vožralej, je napřesdržku, ovšem že policie neumí zakročit je k pláči, a že si na něm nakonec zchladí žáhu tim, že mu tu držku fakt rozbijou, to je k posrátí. Něco je někde hodně shnilýho a nechci se ptát co.
Amen!!!

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

Kvak píše:Na mě to působí schizofrenně: Že nějakej kolík jezdí vožralej, je napřesdržku, ovšem že policie neumí zakročit je k pláči, a že si na něm nakonec zchladí žáhu tim, že mu tu držku fakt rozbijou, to je k posrátí. Něco je někde hodně shnilýho a nechci se ptát co.
SYSTEM 8)

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Obrázek

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

Michal píše:Obrázek
Čo ti na tej fotke nesedí :?:

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Ja nic nerikam. Jukni na ceduli :roll:

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

mno dohady na tema jakej je ten covek zodpovedne nebo nezodpovednej ridic nechavam stranou

kazdopadne kdyz si to predstavim, tak se musim proste gebit :-)

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Tahle "odvaha" mě překvapuje. Vždycky jsem byl vychováván k respektu k policajtům.

Třeba otce jedné kamarádky kdysi zastavili policajti.
"Silniční kontrola, pane řidiči, bla bla bla... "
Pootevřel dveře, kouknul dolů, směrem k silnici a prohlásil:
"Silnice je v pořádku", zavřel dveře a jel.

Tahle příhoda se mi zdá neuvěřitelná, stejně jako vtipná. A když se pak dozvím, že tento pán je z kategorie "já mám svoje známý a můžu tě zničit" začínám tomu i věřit...
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

Tak jsem se prave vratil z bengarny - reseni prestupku ve smyslu zakona blablabla paragrafu blablabla. Parkuji na vyhrazenem parkovisti s platnou parkovaci kartou, nicmene vcera ve 22:15 (prace se trosku protahla) mestska policie mistnim setrenim zjistila, ze platna parkovaci karta neni umistena na prednim sklem, a tak jsem kolem pulnoci objevil za steracem 1. výzvu k dostavenicku. Jiz pri jejim cteni jsem se pobavil. Tovarni oznaceni vozidla: VW modra (tak konecne vim, co mam za auto, zadnej bastl, ale MODRA), a pod tim: ...dostavte se dnes do 24. hodin... Nu co delat, zakonu clovek neujede (aspon ne s jednokanalovou 13)...a tak jsem dnes absolvovalm rozhovor s poverenym organem. Nebylo o cem diskutovat, karta nebyla umistena na palubce za prednim sklem. Dovolil jsem si poznamenat, ze u myho brouka je sirka plechove palubky 3-4cm a at se clovek snazi sebevic, parkovaci kartu na to nepolozi. Chvilka ticha. Pote neoblomne prohlasil, ze to za prednim sklem byt musi, at si tedy sebou vozim nuzky a izolepu, popripade par spejli, kterymi bych to viditelne podeprel ci prilepil. Chapave kyvani hlavou, role pouceneho skolaka a hura ven na domluvu. Odtedka ssebou vozim sadu modelarskych potreb pro vztycovani podpurnych konstrukci :shock:. Jezde ze ty nase bengacky mame...nektere tajemstvi zivota s broukem by mi docela unikly.
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

dobra rada nad zlato :-)

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

sSATYRr píše:Tak jsem se prave vratil z bengarny - reseni prestupku ve smyslu zakona blablabla paragrafu blablabla. Parkuji na vyhrazenem parkovisti s platnou parkovaci kartou, nicmene vcera ve 22:15 (prace se trosku protahla) mestska policie mistnim setrenim zjistila, ze platna parkovaci karta neni umistena na prednim sklem, a tak jsem kolem pulnoci objevil za steracem 1. výzvu k dostavenicku. Jiz pri jejim cteni jsem se pobavil. Tovarni oznaceni vozidla: VW modra (tak konecne vim, co mam za auto, zadnej bastl, ale MODRA), a pod tim: ...dostavte se dnes do 24. hodin... Nu co delat, zakonu clovek neujede (aspon ne s jednokanalovou 13)...a tak jsem dnes absolvovalm rozhovor s poverenym organem. Nebylo o cem diskutovat, karta nebyla umistena na palubce za prednim sklem. Dovolil jsem si poznamenat, ze u myho brouka je sirka plechove palubky 3-4cm a at se clovek snazi sebevic, parkovaci kartu na to nepolozi. Chvilka ticha. Pote neoblomne prohlasil, ze to za prednim sklem byt musi, at si tedy sebou vozim nuzky a izolepu, popripade par spejli, kterymi bych to viditelne podeprel ci prilepil. Chapave kyvani hlavou, role pouceneho skolaka a hura ven na domluvu. Odtedka ssebou vozim sadu modelarskych potreb pro vztycovani podpurnych konstrukci :shock:. Jezde ze ty nase bengacky mame...nektere tajemstvi zivota s broukem by mi docela unikly.
tak přesně tohle se mi dycky honí hlavou kam s parkovacímn lístkem... nechávám ho na sedačce. sem netušil, že je to blbě. jsou to kokoti s velkym K. karneval hovad v uniformách...

Uživatelský avatar
Brmbošek
Příspěvky: 102
Registrován: 03 lis 2004
Bydliště: LánoVW - Krkonoše

Příspěvek od Brmbošek »

měl jsem tu čest s muži zákona v brouku jen jednou. bylo to při první akci kryštof. policajt jen tak na jedno oko omrk noty a hned se dal do řeči o brouku a že by ho chtěl taky a pak jsme tam kecali asi 10 min. [smilie=argue2.gif]
nebo ne?

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

lístečky se daj´ relativně dobře skladovat zastrčený za ofuk v dolním koutě okna. z venku je vidět aspoň něco.

Ve středu mě u Sparty zastavil příslušník. Neměl to těžký, protože jsem se po těch hrozných kockách sunul téměř 40 km/h. Jen co skončil s obligátní větou "... silniční kontrola, poprosím vás o doklady k vozidlu...", hned začal s "To je ale pěknej brouček..." a přes "... nemohl jsem vás nezastavit..." jsme se prokecali až k "... máte v pořádku lékárničku?". Přitakal jsem a byl jsem požádán, abych mu jí ukázal. Velmi komunikativního policistu rozesmál fakt, že lékárna nelze z auta vyjmout (benzín prosakující z nádrže už naleptal koberec a koberec naleptal lékárnu a vše je teď v jednom kuse) a pak se konečně pochlubil, že jednou měl brouka.
"A co sex v broukovi, zkoušel jste to?" Překvapení - na to se policajti často neptaj.
"Né, vůbec. Ani ?uk!" povídám.
"Ne? Já jsem si v broukovi udělal s nasazením života syna!" a tím mě uzemnil. Došla mi řeč a celou dobu co mi pak něco vyprávěl jsem přemýšlel nad technikou styku v broukovi. A pak mi už strkal papíry do ruky a já zaslechl "... a? vám to teda jezdí!" a ještě než k nám dorazil jeho více ohvězdičkovaný kolega, odjel jsem.

Tenhle Kryštof se vydařil.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

docela dobrý:
# Dopravak zastavi auto, ktere jede ve meste 110 a povida:
# D: Dobry den, vas ridicsky prukaz.
# r: Nemam, ten mi sebrali pred chvili vasi kolegove, kdyz me chytili vozralyho.
# D: Tak technicak.
# r: Coze technicak, nemam, vzdyt ja sem tak zlitej, ze ani nevim kde sem to auto
# ukrad...
# D: To je kradeny auto ?!!!
# r: Jo, ale moment, kouknu se do kasliku, myslim, ze sem tam neco takového
# zahlid, kdyz sem tam hazel pistoli...
# D: Jakou pistoli ?
# r: No, jak jsem s ni vodpraskl toho podelanyho ridice, co mi prekazel v tomhle
# aute, jestli chcete videt jeho zdechlinu, tak je v kufru... Dopravak ihned
# zavola zasahovku, ta prijede, vyskace, obklici auto a jeji sef jde k ridici a
# povida:
# C: ridicak!
# r: Tady prosim...
# C: Technicak !
# r: Tady...
# C: Muzu kouknout do prihradky?
# r: Jasne... (samozrejme zadna pistol)
# C: A do kufru ?
# r: Samozrejme... (samozrejme zadna mrtvola)
# C: Tak ted jsem trochu zmateny, tady kolega me zavolal, ze jedete opily bez
# papiru, v kradenym aute, ozbrojenej a s mrtvolou v kufru...
# r: No to je skvely a vsadim se, ze bude jeste tvrdit, ze sem jel moc rychle...

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

A tlustý jdou do tenkejch:
Policie bude zjišťovat drogy ve slinách řidičů
Policie bude moci od začátku příštího roku rovnou na silnici zjišťovat, zda řidič kromě alkoholu před jízdou nepožil i drogy. Sloužit by k tomu měla speciální zkouška slin, kterou zavádí nový zákon, jenž má pomoci snížit rizika působená tabákem, alkoholem a jinými návykovými látkami. Nové paragrafy budou platit od 1. ledna 2006.

16.11. 2005 05:51
PRAHA - Stejnou pravomoc jako policisté budou mít vůči svým zaměstnancům i zaměstnavatelé. "Orientační zkouška jako na alkohol se rozšiřuje na zkoušku při využití slin na jiné návykové látky," uvedl v úterý ředitel Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky Ivo Kačaba.

Dodal, že po tomto testu by se měla podezřelá osoba podrobit laboratorním testům krve či moči. Pokud se jí podezřelý nepodrobí, hrozí mu sankce až 15 tisíc korun a zákaz řízení až na dva roky. Jestli se přítomnost alkoholu či drog prokáže, čeká řidiče stejný postih.

Podle zákona budou moci vyžadovat sliny občanů státní, místní a vojenští policisté, vězeňská služba či zaměstnavatel. Podrobit se jí musí lidé, kteří by mohli ohrozit svůj či cizí život. Testy potu, z kterého lze rozpoznat přítomnost toxických látek, již tento měsíc zkoušeli dopravní policisté v Ústeckém kraji.

Podobný zákon existuje v USA, kde mohou zaměstnavatelé kdykoliv namátkově vyšetřit moč zaměstnanců, zda nepožili alkohol nebo drogy.

Detektory by měly rozeznat několik základních návykových látek, jako je marihuana či pervitin. Marihuana je přitom v krvi zjistitelná až měsíc po požití. Na to však policie nemusí přijít, protože testuje sliny, v nichž je toxická látka prokazatelná jen krátkodobě. "Nás zajímá, jestli se ukáže přítomnost návykové látky ve slinách řidiče," potvrdil David Kubalák z tiskového oddělení policejního prezidia.

Dopraváci zatím nemají přístroje
Dopravní policie tuto možnost kontroly vítá. "Zatím jsme přítomnost omamných látek museli ověřovat lékařským vyšetřením, ale na místě to možné nebylo," řekl Právu Kubalák. Dodal, že nyní jednají o nákupu detekčních přístrojů. Do konce roku podle něj ale nedokáží těmito přístroji vybavit celou dopravní policii.

Podle ředitele protidrogové rady Kačaby zákon nově upravuje celou oblast protidrogové politiky, která dosud byla řešena převážně vyhláškami. Zákon například vymezuje podmínky pro terénní práci a další služby pomáhající drogově závislým.

Od Nového roku by se také měla rozšířit role krajů v protidrogové politice. Všechny kraje budou muset mít svou protidrogovou strategii a protidrogového koordinátora na plný úvazek.

www.novinky.cz

Uživatelský avatar
Tereza
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1068
Registrován: 28 dub 2005

Příspěvek od Tereza »

no když se ředitel protidrogové rady jmenuje Kačaba, co byste čekali :?: :roll:
...aj tak tak...

Uživatelský avatar
Modrej
Příspěvky: 103
Registrován: 28 kvě 2005
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Modrej »

Poslední kontakt s rameny zákona nastal dnes v 1:30 ráno na Praze 5, asi 300 metrů od garáže. Vraceje se zcela duševně vyčerpán z nákupu v Tescu (došly věci pro miminko a nepočkalo to :) ) jsem byl sledován asi dva kilometry hlídkovým vozem. Nezdařilo se jim mě předjet, protože jsme svorně dodržovali předepsanou rychlost. U finančního úřadu mi dali světelně na srozuměnou, že by rádi prohodili pár hřejivých slov (byla slušná kosa). Po obligátních frázích, kontrole dokladů a sbírky samolepek na zadní RZ jsem byl dotázán, zda jsem požil, a jsem-li ochoten nafunět do stroje. Mladšímu z nich se po chvilkovém zápasu zdařilo otevřít kufr felicie, vyjmout kufřík s aparátem a nastala fáze oživování. Po dvou minutách, kdy na přístroji stále svítilo pesimisticky žluté světélko, jsem navrhl ohřátí stroje ve služebním voze u topení. Ztrápený příslušník pravil, že "to naše topení by nám moc nepomohlo". Na dotvrzení jeho slov se ozval příšerný rachot, když spustil ventilátor na chladiči. Po dalších dvou minutách neúspěšné resuscitace aparátu mě propustili se slovy, "my vám teda budeme muset věřit" a suvenýrem v podobě rozbaleného náustku.
Modrej

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15195
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

V tomhle kopci me taky parkrat staveli. A taky to bylo nekdy pozde v noci nebo spis rano.
Funim si to pekne rozvazne na santosce do kopecka, cca 04:00 rano a najednou vidim ze se mi nekdo prilepil na zadek. Tak trosku pridam,ale ridic byl zrejme nedockavy a zase se mi prilepil az na naraznik. Tak sem si rek, spechas, spechas, taky se mi chce uz spat a vymacknul jsem u Vaclavky tech 80 co se na trojku da. Mno a najednou slysim sileny rachot jak me ten manik predjizdi, pousti majacek a zurive blika STOP. :roll:
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Modrej
Příspěvky: 103
Registrován: 28 kvě 2005
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Modrej »

Maj tady previti hnizdo. Za ty dva kilometry nas mijely dalsi dva služebaky na čihane. Ale ti co me staveli byli fakt v pohode, spis mi jich bylo ke konci lito...
Modrej

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Třiačtyřicetiletá podnapilá žena v pátek večer zřejmě nesouhlasila s tím, jak dopravní policisté vyšetřují nehodu v centru Prahy, jíž se účastnila. Vyšetřujícího policistu udeřila pěstí do obličeje. Vzápětí byla obviněna z útoku na veřejného činitele. Policista má oteklý obličej.

27.11. 2005 15:56
PRAHA - Nehoda se stala na křižovatce ulic Legerova a Římská. Žena řídila auto, které havarovalo. Když přijeli policisté, chtěla z místa nehody odejít. Ti ji v tom zabránili. "Žena byla opilá, dechovou zkoušku i odběr krve odmítla, ale alkohol z ní byl cítit," řekla Novinkám mluvčí pražské policie Eva Brožová.

Aby nespadla pod projíždějící auta na magistrále, usadili ji ve služebním voze. "To se ženě nelíbilo a pokoušela se z vozidla vystoupit a přitom pěstí udeřila jednoho policistu do obličeje. Tím mu způsobila otok v obličejové části," doplnila Brožová.

Policisté poté ženu převezli na služebnu a obvinili ji z útoku na veřejného činitele.

zdroj: www.novinky.cz

Odpovědět