Srážky s muži zákona...

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

Andy píše:Tim myslis ze Te svezl Tomas nebo Pavel (prezdivku jsem nepouzil schvalne) :wink:
Pan P :-)

To tu řikám jen proto, aby bylo jasno, že i mezi strážci zákona jsou lidi naší krve...

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

Takse vám takhle včera vracím z příjemně stráveného víkendu, nabyta novou energií a mastim si to dolů po Vinohradský a odbočim si to pěkně doposl. možné ulice,kudy se dá dostat do Žitné..a co čert nechtěl policajti..(bylo něco po desáté večer)..tak se blížim a už vidim jak na mě mávají tim světýlkem na tyčce.. :) , tak si řikám a ku*va, nejsem přivázaná..tak zastavim..odhodim cígo (málem jsem ho hodila na muže zákona, čímž jsem ho velmi pobavila)..tak povídá.."Řidičko kontrola dokladů"..tak začnu hrabat ve svým bordýlku v tašce a asi tak po 5 minutách vyhrabu..
Pak se ke mě přiblížil druhý strážník, který mi doposud prohlížel autíčko s úsměvem na rtech a povídá" Co paní řidičko požila jste před jízdou?"..(nutno říci, že celou dobu jsem se smála jak kdybych byla omámena nějakou omamnou látkou)..tak povídám, že ne, že bych si to nedovolila..a on hned: "A co ta flaštička na předním sedadle.." (vezla jsem si z víkendu vínko..no a pak to přišlo, foukání do té hnusné trubky..To mě pobavilo asi ze všeho nejvíc, obzvláště potom co jsem to zvládla asi až na 3 pokus..což pobavilo zjevně mě i oba strážníky..(samozřejmě, že jsem nic nenafoukala). Pak se ke mě přiblížil první policeman a pak to přišlo: "Tak paní řidičko, tak víte jakýpak přestupek jste spáchala?"..tak se zamyslim a v duchu si řikám, noooo to budou ty pásy..tak na něj hodím provinilý pohled a povídám, že opravdu netušim, že si nejsem ničeho vědoma....no, odbočila jsem tak, kde se nesmí..přejížděla jsem přes koleje..a pak po té co mi nafařili 200,- pokuty mi povídá: "Slečno, jestli tudy jezdíte často, dávejte si pozor, oni tady ty hajzlové policajti často chytaj, abyste nedostala zase pokutu.." :lol: což mě pobavilo asi ze všeho nejvíc..nakonec mi pochválili autíčko, čímž se pro ně stali hned milejší..

no a tak jsem jim hezky poděkovala, popřála hezký večer..a odfrčela.. :wink:

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

Mišu... píše:Takse vám takhle včera vracím z příjemně stráveného víkendu, nabyta novou energií a mastim si to dolů po Vinohradský a odbočim si to pěkně doposl. možné ulice,kudy se dá dostat do Žitné..a co čert nechtěl policajti..(bylo něco po desáté večer)..tak se blížim a už vidim jak na mě mávají tim světýlkem na tyčce.. :) , tak si řikám a ku*va, nejsem přivázaná..tak zastavim..odhodim cígo (málem jsem ho hodila na muže zákona, čímž jsem ho velmi pobavila)..tak povídá.."Řidičko kontrola dokladů"..tak začnu hrabat ve svým bordýlku v tašce a asi tak po 5 minutách vyhrabu..
Pak se ke mě přiblížil druhý strážník, který mi doposud prohlížel autíčko s úsměvem na rtech a povídá" Co paní řidičko požila jste před jízdou?"..(nutno říci, že celou dobu jsem se smála jak kdybych byla omámena nějakou omamnou látkou)..tak povídám, že ne, že bych si to nedovolila..a on hned: "A co ta flaštička na předním sedadle.." (vezla jsem si z víkendu vínko..no a pak to přišlo, foukání do té hnusné trubky..To mě pobavilo asi ze všeho nejvíc, obzvláště potom co jsem to zvládla asi až na 3 pokus..což pobavilo zjevně mě i oba strážníky..(samozřejmě, že jsem nic nenafoukala). Pak se ke mě přiblížil první policeman a pak to přišlo: "Tak paní řidičko, tak víte jakýpak přestupek jste spáchala?"..tak se zamyslim a v duchu si řikám, noooo to budou ty pásy..tak na něj hodím provinilý pohled a povídám, že opravdu netušim, že si nejsem ničeho vědoma....no, odbočila jsem tak, kde se nesmí..přejížděla jsem přes koleje..a pak po té co mi nafařili 200,- pokuty mi povídá: "Slečno, jestli tudy jezdíte často, dávejte si pozor, oni tady ty hajzlové policajti často chytaj, abyste nedostala zase pokutu.." :lol: což mě pobavilo asi ze všeho nejvíc..nakonec mi pochválili autíčko, čímž se pro ně stali hned milejší..

no a tak jsem jim hezky poděkovala, popřála hezký večer..a odfrčela.. :wink:
Dobrá stořka... :-) dvě kilča, to za tu legraci stálo, ne?

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

jo, já myslim, že docela příjemné završení víkendu..fakt mě to hooodně pobavilo.. :lol:
hlavně ten jeden strážník vypadal, jak gdyž si sám přihnul.. :lol:

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Ale že to s náma ti cajti umí! Hned ta pokuta míň mrzí, když pochválí auto.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

koutsky.jakub píše:Ale že to s náma ti cajti umí! Hned ta pokuta míň mrzí, když pochválí auto.
Přesně jak napsal výše Kvak..za ty dvě kilča to stálo.. 8) Smála jsem se ještě asi 5 minut po tom, co jsem je opustila..

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19867
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Docela pěknej zážitek, tak hlavně aby i ty další (a aby jich bylo co nejmíň), byly stejně přijatelný...

Já jsem zase včera večer na Jižní spojce začal v euforii jak to pěkně frčí předjíždět cajty, ale když jsem se mrknul na budík tak jsem se rychle stáhnul a coural se za nima skoro až domů...a přišlo mi, že schválně jedou strašně pomalu...:(
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Pětišroub píše:Docela pěknej zážitek, tak hlavně aby i ty další (a aby jich bylo co nejmíň), byly stejně přijatelný...

Já jsem zase včera večer na Jižní spojce začal v euforii jak to pěkně frčí předjíždět cajty, ale když jsem se mrknul na budík tak jsem se rychle stáhnul a coural se za nima skoro až domů...a přišlo mi, že schválně jedou strašně pomalu...:(
Měl´ s přiložit a ujet! Já to takhle s broukem dělám vždycky :lol:
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

A pak se probudíš a řekneš " to byl ale hezkej sen" :wink:

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

No tak to já si dneska pěkně pokecal s majorem Tržickým... o důchodech, o dovolených, o Francii.... a celý mě to stálo jenom jeden vylomenej zámek, autorádio a hadnsfree. Naštěstí neznámého návštěvníka zajímalo pouze rádio blaupunkt pevně zapasované do přístrojovky fabie a ne archaický kousek značky grundig v busíku...

Musím ocenit profesionalitu zlodějů, paač nic vyjma zámku nepoškodili. Dveře nejsou jak piksla od sardinek, i rádio je profesionálně vymontované, pěkně odpojené konektory, nic urvanýho nebo utrženýho...

Doufám, že si užijou ty SKA-P a Manu Chao, co jsou na kazetě, jenž zůstala v rádiu.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19867
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

koutsky.jakub píše:
Pětišroub píše:Docela pěknej zážitek, tak hlavně aby i ty další (a aby jich bylo co nejmíň), byly stejně přijatelný...

Já jsem zase včera večer na Jižní spojce začal v euforii jak to pěkně frčí předjíždět cajty, ale když jsem se mrknul na budík tak jsem se rychle stáhnul a coural se za nima skoro až domů...a přišlo mi, že schválně jedou strašně pomalu...:(
Měl´ s přiložit a ujet! Já to takhle s broukem dělám vždycky :lol:
Vzhledem k tomu, že když jsem se bleskově dostával na úroveň jejich zadku jsem měl asi tak 5 km do maximálky, tak by to asi moc efektní ujetí nebylo:D
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Příspěvek od Andy »

Mišu... píše:Takse vám takhle včera vracím z příjemně stráveného víkendu, nabyta novou energií a mastim si to dolů po Vinohradský a odbočim si to pěkně doposl. možné ulice,kudy se dá dostat do Žitné..
Vinohradska, je trida dlouha, Vinohradska...90, Vinohradska je trida dlouhaaa aaaa aaaaaaaaa..... :rock:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19867
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

tak se mi tuhle stalo...vezu dědu k doktorovi na rentgen plic, docela urgentní záležitost. Před nemocnicí žádný místo, tak zastavuju na konci řady aut, která končí u značky "zákaz zastavení" hned u vchodu: Přimknul jsem se k autu vedle, takže mi tyč značky stojí cca. uprostřed předního nárazníku.

Odvedl jsem dědu, jdu si pro langoše a když si ho tak pěkně nesu, najednou u auta vidím městskýho. Tak k němu jdu a říkám "ani to nepište" a on na mě chce doklady... já nechal zrovna všechno doma a na sobě "vycházkové" maskáče a tu svojí oblíbenou manžestrovou bundu, no prostě zjev. Tak jsem mu nadiktoval že jsem Zdeněk Biskup z Prahy 9, narozen 1983 a poslal jsem ho pryč. Pak jsem dědu po absolvování procedur naložil a odfrčel do háje:)

Tak k čemu je sakra máme :twisted:
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
krizmen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1679
Registrován: 15 led 2004
Bydliště: Schakalovw

Příspěvek od krizmen »

a máš to - budeme Ti říkat biskupe :)
Obrázek

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Náhodou musim říct, že na Žižkově jsem jednoho měs?áka ukecal, i když jsem stál fakt blbě u nájezdu pro vozíčkáře. Sice asi jenom dvě minuty, ale stál. A on se dal do povídání, až z něj vylezlo, že se rozešel s holkou a že teď bydlí po dlouhý době sám a že je mu ňák smutno a tak je teka na lidi hodnej a a? zmizim než si to rozmyslí. Zamáčknul jsem slzu a vybavil si měš?áky v Berouně. Jeden větší Jouza než druhej. Bavit se s nima nemá smysl, páč už jen pohled tupého zvířete nasvědčuje, že nejsou schopni vnímat slova z úst civila natož pak chápat jejich obsah. Jako takoví dohnali jednoho mýho kámoše k akci. Parkoval se svym autem v historickym jádru města, nedaleko svýho bydliště, načež mu nasadili botičku. "Tak takle né, pánové," řek si a odešel domů pěšky. Jelikož je lokalita hlídaná kamerama, navrčel 1203-ku bez SPZ, s níž jezdil dřív na dříví, šoupnul do ní elektrocentrálu, zastavil těsně vedle svýho auta, maskován kuklou a s polštářem pod vatovaným kabátem v oblasti hrbu "povolil" botičku na autě a zmizel. Mezitím přišel informovaný kumpán a s autem v klidu odjel. Při správním řízení pak nechápavě kroutil hlavou: "Nepovídejte, to je ňáká hovadina. Žádnou botičku jsem na autě neměl. Vono ale tady v tom městě se vůbec dějou věci. Přectvate si, že mi někdo pocákal auto barvožoroutem. Možná byste měli zvýšit prevenci proti skutečnejm lumpům než votravovat slušný lidi za hovadiny." A když odcházel, připravenou injekční stříkačkou pocákal barvožroutem měš?áckou Felinu. No neni to hovado?

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8946
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

tak tomu říkám aktivní odboj :lol:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19867
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

je to hovado:)

To je jak ve Svatbě jako řemen (myslim) jak se tam mladej Pucholt coby SNBák v plačtivé náladě ptá nadřízeného "soudruhu, proč nás lidi nemaj rádi..."
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

V Chyňavě, obci té nedaleko Berouna, bydlí jeden postarší chlapík, kterémuž se srážky s muži zákona staly životním posláním a vyhledávánou kratochvílí. Nejsem přímý účastník jeho epizodek, takže jen tlumočím jeho „zápisy“ reprodukované ústy mých kámošů v téže obci žijících. Zazněly však z více zdrojů a velmi důvěrohodných.
Chlapík je poměrně ve vatě a vozí se v luxusních kárách zejména americké provenience. Už jen tím spoustu starousedlíků hněte a ti na něj ochotně bonzují, především pak hlásí poldům kdeže se to zase ožírá. Dotyčný totiž poctivě dodržuje pitný režim.
Policejní hlídka několikrát pořádala na něj hon, leč poučený notorik se jen tak nenechá vyvézt z rovnováhy. V mobilní nádržce nosí stále u sebe vzorek vlastní moči nekontaminované alkoholovými prvky. Když se podrobuje kontrolním testům, tvrdí, že foukat neumí a že žádný vzorek krve ze sebe nevydá z náboženského přesvědčení, na což má dle zákona nejen svaté právo. V nemocnici pak tedy odevzdá čistou moč a bez důkazů potvrzujících jeho opilost za volantem není moci, která by jej oprávnění k řízení motorových vozidel zbavila.
Jednou ale neprozřetelně vyrazil bez této ampulky poslední záchrany a policie se ho jala lustrovat nedaleko jeho rodné hroudy. Zalezl si tedy rychle pod rozlehlou limuzínu a policistům tvrdil, že se bojí přepadení a že nevyleze ani za Boha, jelikož se dneska ve falešných uniformách skrývá kdejaká pakáž. V nestřeženém okamžiku pak zalarmoval přes mobil svou na vše připravenou cho? a odhodlal se k akci. Vylezl zpět do vozu a ze všech koňských sil svého fára uháněl ke svému rozlehlému stavení. Průjezd otevřenou branou statku se uskutečnil jako ve špatném filmu za zvuků policejní sirény a blikajících majáků. Když byli aktéři hluboko na rozlehlém pozemku obehnaném vysokou zdí, vrata od statku řízená fotobuňkou se zavřela a pan domácí zmizel ve svém království strážcům zákona před očima. Na policejní vůz však začali dorážet zdivočelí dobrmani a příslušníci byli nuceni volat na pomoc posily. Trvalo to drahný čas, než fotobuňka vyvrhla orgány zpět na noční náves.
Dle hesla „na každou prdel jednou přijde sraní,“ stalo se jednoho dne také to, že povedeného opilce policisté konečně zadrželi a naložili do auta, k jejich smůle zrovna v okamžiku kdy se vracel z hospody domů oděn pouze do plandavých kra?asů. Jakmile se s ním, auto rozjelo směrem ke služebně, projevil výtečník naléhavou tělesnou potřebu. V tušení další lsti se mu však z předních sedaček ozvalo jen drsné a triumfální: „Tak se třeba poser!“ –Načež dotyčný pronesl: „Tak jo,“ ... a dílo bylo dokonáno. Krom toho že přišel o noty, dostal údajně také řádnou nakládačku. Na věci to však změnilo snad jen tolik, že dnes jezdí týpek do hospody autem i bez papírů.

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

nakonec to zas takovej hrdina není. Že dostal přes držku je jedině dobře.
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

čekal jsem podobný ohlasy :lol: prodávám jak jsem koupil a nesoudim... 8)

Odpovědět