Srážky s muži zákona...

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od VW181 »

soe2 píše:tak a co nějaká omluva formou třebas 10tis. za třebas ušlý zisk nebo tak něco...a dalších 20 tis. za ostudu v poutech ... :evil:
Hele klídek. Byli velice slušní.
Naštestí mě sebrali v Ostravě, kde mě snad nikdo neviděl. :lol:
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od soe2 »

no jo...ale i tak....ten promrdaný čas....to bych si nenechal líbit...
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od prak »

pěknej zážitek a úplně zadarmo
jiný skáčou na gumový šňůře a ještě za to platěj :wink:
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od VW181 »

Tak v neděli jsme měli výlet busem do Bohumína a při zpáteční cestě v Ostravě na svinovských mostech nás zastavili policajti.
Byli čtyři včetně jedné ženské a byli to klasičtí obvoďáci, které vyhnali ven.
Hned jak jsem vylezl, tak povídám, že jsem je viděl z dálky a bylo jasné, že mě zastaví.
Povídají, no my se chtěli podívat a aspoň víte, že to není na pokutu. :lol:
Chtěli doklady atd, pak se strašně divili, že je bus 9-místný a jestli mám dostatečné řidičské oprávnění?
Jeden se strašně zajímal, zakolik jsem busa koupil atd.
Tak jsme se rozloučili a manželka mě upozorňovala, abych na ně nezvonil tím tramvajáckým zvonkem, který máme v busu. :lol:
Ještě že mě nelustrovali, bo bych možná skončil zas v klepetech..... #-o
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od threeseven »

V pondělí jsem v Říčanech blbě odbočil a hned za 1000,-. Člověk, kterého chytili za stejnou věc přede mnou platil tisícovkou a vraceli mu 800,-. Říkám si, v čem je rozdíl? Žeby to bylo v tom, že jsem měl skoro kravatu a ten druhej špinavé džíny? Nebo tím, že on řídil 12 let starou Corsu a já 35 let staré VW? Proč já se debil nezeptal?

A odpoledne jsem jel předat klíče od jednoho bytu v Pařížské 12. Místo na zastavení bylo jen před číslem 18 a než jsem doběhl do č. 12 a předal klíče, už jsem tam měl vzkaz. Nebyl jsem u auta 12min.

Holt když se daří, tak se daří.

A dnes klasické zneužití pravomoci - i když jen v malém. Na recepci se nám objevili měšťáci.
"Dobrý den, my jsme z městské policie a potřebujeme mluvit se šéfem náboru."
Dorazila zodpovědná managerka a pány informovala, že bez právníků jim nemůže říct ani slovo. Počkalo se na právníka a pak jeden z četníků spustil:
"Nemáte místo pro mou manželku z Chotěboře?"

WTF! Zajímalo by mě, jestli ve frontě v sámošce předbíhají se slovy: "Městská policie! Uvolněte cestu, tvrdnou nám rohlíky!"
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od prak »

pravomoc se dá zneužít jen tam kde je:-)
náborářka se měla rovnou zeptat co chtěj a mohla jednoslovně odpovědět i bez právníka
kdybych sháněl místo, takl mi také vrátný nestačí a chci náboráře
ovšem co asi za odpověď může čekat někdo, kdo nepřijde sám :wink:

pravidla tvoří politici a schopnost jednat zjednodušuje život
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
Vincent
Jsem vlk v rouše beránčím...
Příspěvky: 1539
Registrován: 16 dub 2004
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Vincent »

threeseven píše:"Nemáte místo pro mou manželku z Chotěboře?"
To sis vymyslel! :shock:
...I remember when I lost my mind. There was something so pleasant about that place. Even your emotions had an echo in so much space...Does that make me crazy?...[smilie=smiliecat.gif]....karmann ghia 72

Jsem notorický plkal

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Lugen »

threeseven píše:"Městská policie! Uvolněte cestu, tvrdnou nám rohlíky!"
:D hláška pro dnešní den
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od threeseven »

prak píše: kdybych sháněl místo, takl mi také vrátný nestačí a chci náboráře
to je samozřejmě rozumné. rozhodně bych ale nepředesílal, že jsem z MP (což bylo díky uniformě a způsobu vystupování dost patrné). jako by to mělo mít vliv na počet volných pracovních míst.
"Jo, tak jestli vy děláte u MP, tak to pro vaši ženu něco najdeme... Nechtěla by třeba ve skladu leštit banány? Nebo tady máme pozici holičky kokosů - poslední průzkumy ukázaly, že zákaznice mají obavy z chlupatých koulí."
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Andy »

threeseven píše:
prak píše: kdybych sháněl místo, takl mi také vrátný nestačí a chci náboráře
to je samozřejmě rozumné. rozhodně bych ale nepředesílal, že jsem z MP (což bylo díky uniformě a způsobu vystupování dost patrné). jako by to mělo mít vliv na počet volných pracovních míst.
"Jo, tak jestli vy děláte u MP, tak to pro vaši ženu něco najdeme... Nechtěla by třeba ve skladu leštit banány? Nebo tady máme pozici holičky kokosů - poslední průzkumy ukázaly, že zákaznice mají obavy z chlupatých koulí."
:lol:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Sam »

Neni to od nas, ale je to stejnej boj. Aneb pravidla jsou pravidla.. :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od VW181 »

Tak další setkání s busem( asi je nějak přitahuje či co #-o ) :
Jedem tak přes hráz novomlýnské přehrady a z dálky vidím policajty a říkám manželce: "vsaď se že nás zastaví"
žena: "Ježíšmarjá a my tu máme v autě takový bordel!"
Samozřejmě že zastavili a usmívající se příslušník povídá: "Tak jak to jede"
Já povídám: "Parádně"
Příslušník: "Jakéj to je ročník............"
A tak jsme pokecali, zkontrolovali doklady a jeli jsme dál.

:wink:
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Kůča »

Praha,cestou na uzavírání silnic.Zastavili mě že prej se mě odlepuje dálniční známka :D Jinak v pohodě.
Přílohy
Snímek 110.jpg
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od udeeska »

To porad existuje,ze Te policajt predjede a zastavi? :shock: Tady Te zastavi,stoji zezadu a v noci oslni,ze by videl
jestli mas pistoli :D
Vwase nocni sichta...

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Šíša »

Jo, a na dalnici, kdyz se jim chce, si te odvedou na odpocivadlo jedouc stale pred tebou :lol: Me si vedli cca 10-15km.

Uživatelský avatar
liba
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1027
Registrován: 08 srp 2010
Bydliště: Black Village u Vodňan

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od liba »

Otištěno svět motorů 5-1966 Majitelem ř.průkazu bez vozidla byl jedenatřicetiletý brigádník Emil.B. vlastníkem automobilu druhý brigádník Jiří E. Zatímco majitel vozu přišel do styku se soudem jen jako svědek měl Emil již své zkušenosti jako obžalovaný a dokonce i jako odsouzený. V roce 1964 si odpykal šestiměsíční odnětí svobody v témže roce také uplynula 1 roční lhůta, po kterou byl v právní moci zákaz řízení m.v. Oba nepodmíněné tresty tehdy dostal proto že v opětované opilosti řídil..a oba v naději, že si v budoucnu takové počínání rozmyslí....Po horkém dnu stráveném v lese měl žízeň. Po večeři v závodní jídelně vypil 2 desítky. Víc mu dát odmítli. Závodní jídelna není výčep. Nedají tady dají jinde,a vypravil se jinam. Kde všude byl, se neví.On se pak doznal že toho večera vypil dalších 18 sklenic.Ukazovalo na to i oněch 2,6% v krvi.Na práh ubytovny se dostal bez nesnází. Tu si však povšiml parkujicího auta jehoš majitel spal. Zužitkoval tedy již kdysi získanou znalost, jak se dostat do vozidla a jak ho nastartovat, a rozjel se hledat pohostinou hospodu.Projel Žatcem a dojel až do Jesenice a tady uposlechl výzvy, aby zastavil. Tentokrát dostal 10 měsíců nepodmíněných a trest vykonává v druhé nápravné skupině,ve druhé proto že v první trest nezapůsobil. A zákaz řízení na 3 roky. Při přečtení toho článku mě nutí zamyšlení nad výší trestů v roce 1966 a nyní :(

Uživatelský avatar
brbrouk
Příspěvky: 179
Registrován: 17 čer 2006
Bydliště: Liberec

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od brbrouk »

Jednou jsem jel z busíkem z Tanvaldu do Jablonce nad Nisou a jel jsem přes Novou Ves a jelikož je to docela do kopce tak jsem nato šláp a za jednou zatáčkou jsem si všiml policie a hned na mě vytáhli plácačku. A kurva!!! žádného radaru jsem si nevšiml, ( pomyslel jsem si ) Tak jsem zastavil na odpočívadle. Dobrý den, pane řidiči prosím o vaše doklady k vozidlu a Váš řidičský průkaz. Řekla policejní příslušnice. mimochodem moc hezká holka. prohlížela si doklady a pak řekla: Nebojte se, žádný přestupek jste nespáchal. Já a mí kolegové jsme se chtěly podívat na pěkné auto a načeš jsme trochu pokecaly.
Ulevilo se mi.

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od udeeska »

Ja se nesrazim,nechavam si pokuty posilat postou.Prekrocil jsem rychlost ve skolni zone o 8 mil,nastesti to nejde na muj rekord.
Přílohy
IMG.jpg
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od TomB »

udeeska píše:Ja se nesrazim,.....
Pff takovejch peněz za 46kmh.... :)
Btw. jsem se kouknul k vám do ulice, a sousedi od naproti maj pěknej růžovej baráček :) Ale jinak to tam máte moc hezký :)
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od yahoďák »

Musím se s Vámi podělit o velmi nepříjemný záitek.
A může se to stát i Vám...

Sobota dopoledne, bežná silniční kontrola, doklady, test na alkohol (samořejmě negativní) a dotaz, zda jsem ochoten podstoupit orientační kontrolu na drogy. Policisté naprosto korektní, s úsměvem odpovídám, že ano, že s tím nemám problém.

(vsuvka první: pokud s testem nesouhlasíte, je na vás nahlíženo, jako že řídíte pod vlivem omamných látek a z toho plyne zadržení řidičského průkazu a další postup. Prý existuje omezené množství způsobů jak se testu vyhnout bez těchto sankcí, já je ovšem neznám a proč bych taky měl, když mám čisté svědomí?)

Policisté mi nějakým testerem setřeli pot z čela, počkejte si deset minut...

Pane řidiči, ten test pro vás nedopadl dobře.
Prosím?
Podívejte se se sem, tyhle čárky znamenají, že jste pozitivní na metamfetamin a amfetamin.
Děláte si legraci? Co konkrétně máte na mysli?
Extázi, pervitin.
Vyloučeno! Toho bych se nikdy ani nedotknul.
Stýkáte se s někým, kdo podobné látky užívá?
Ne!
Podívejte, test ukazuje na poměrně velké množství, znovu se vás ptám, zda jste užil tyto látky před jízdou?
Ani před jízdou, ani nikdy v životě, je to nesmysl, jedeme na krev! A není možné, že ten test je vadný?
Odpověď byla ve smyslu, že se to vyjímečně stává, vyloučit se to nedá, ale to už jsme jeli...

(vsuvka druhá: doporučuji s odběrem souhlasit, nebo ho aktivně navrhnout, protože pokud nesouhlasíte, Policie Vás "omezí na svobodě", na krevní testy doručí a opět je na Vás pohlíženo, jako byste řídili pod vlivem se všemi důsledky...)

V nemocnici standartní procedura...podepsat Policii seznámení s úkony, v ordinaci odběr dvou zkumavek krve, dotaz na výšku a váhu, svícení do očí, kontrola koordinace (procházka po čáře, zavřete oči, sáhněte si na nos, zvedněte nohu). Na moje důrazné ujištění, že jsem nikdy drogy nebral, nikdo nereagoval, personál byl odměřený (pochopitelně, jsem pro ně jen další feťák, co je zdržuje od práce, tohle slyší pokaždé). Dále jsem lékařce sdělil, že mám přes týden rýmu a nachlazení (což na mě bylo zjevně vidět) a že mě navíc večer bolel zub, takže mám v sobě sanorin, paralen, coldrex a ibalgin, nemůže být test tímto ovlivněn? Odpověď žádná, nevím, zda to uvedla do zprávy, nikdo mi žádný doklad nedal.
Venku mi policista sdělil, že pokud bude test pozitivní, obdržím fakturu od nemocnice, pokud negativní, platí ho PČR.
A že pokud bude negativní, zavolají mi z Místního oddělení a toto mi sdělí, pokud pozitivní, postupují to výše a obdržím obsílku atd.

A k mému úžasu mi vrátil řidičák a pravil: Vyslovuji vám zákaz řízení!
?? Na jak dlouho?
Dokud to z vás nevyprchá.
Nemělo smysl se s ním dohadovat, že ze mě nemá co prchat, raději jsem prchnul sám a neřídil, nechal se odvézt, protože pokud mají mou adresu a vědí kudy pojedu, byl bych příliš snadný terč.

Po prvotním šoku, přemýšlení, kde, čím a jestli přece jenom jsem se nemohl infikovat, stresování se, kdy asi budou výsledky, co bych dělal bez řidičáku (asi bych mohl rovnou skočit z mostu), uvažování, co by bylo, kdyby mě za týden ti samí policisté náhodou zastavili a zase by byl orientační test pozitivní ... jsem začal pátrat.

A ejhle...mezi známými dva podobné případy v poslední době, google vyplivnul nemálo podobných, kdy zaúřadovala tzv. falešná pozitivita. I když pominu různé poradny a fora, kde není možné ověřit identitu a věrohodnost lidí, kteří tvrdí, že oni nikdy drogy nebrali a orientační test jim ukázal syntetické drogy, nebo dokonce kokain, načež jim byl zadržen řidičský průkaz, je na toto téma natočena seriozní reportáž České televize a tam je zadokumentována podstatná skutečnost:
Policie přiznává, že testery nefungují vždy spolehlivě a na základě toho přikročila k tomu, že řidičské průkazy neodebírá na místě, ale jen následně v těch případech, kdy pozitivitu potvrdí krevní testy!

Takže si shrneme co všechno falešná pozitivita způsobuje:
- Policie nakoupila ze státního rozpočtu (na jehož tvorbě se přímými i nepřímými daněmi výrazně podílíme my, daňoví poplatníci) nekvalitní a ne zcela funkční testery. Každý falešný test je navíc zatížen částkou cca 3.800,-, kterou za krevní testy vyfakturuje Policii zdravotnické zařízení.
- Policie ví a přiznává, že testery jsou nekvalitní, ale dál je klidně používá.
- Policisté kvůli nesprávné funkci testerů doprovází, nebo eskortují "podezřelé" na odběry, místo aby pomáhali a chránili, tam kde je to potřebnější
- Policie kvůli nesprávné funkci testerů zdržuje personál zdravotnických zařízení a jejich pacienty.
- Policie Vás kvůli nesprávné funkci testerů omezí na vašich právech - i když s odběrem souhlasíte - protože nemůžete dojet tam, kam jste měli namířeno a dělat tam to, co jste chtěli, vykopnou Vás v nemocnici a k odstavenému vozidlu se se musíte vrátit x- kilometrů ve vlastní režii a na vlastní náklady. A je otázkou zda tam svoje vozidlo najdete, případně co v něm / z něj zbylo.
- Policie Vás kvůli nesprávné funkci testerů uvádí do stresu, poškozuje vaši pověst před vašimi blízkými nebo známými, kteří Vás mohou vidět v jejím doprovodu a získat dojem, že jste narkoman.

A největší paradox na závěr: vrácení řidičáku - pokud ho vrátí někomu, kdo skutečně pod vlivem je ( a testy to následně prokážou), tak ten v klidu řídí dál a ohrožuje svoje okolí, do té toby než se něco stane. Ono celé tohle totiž poškozuje jen slušné lidi, protože feťák řídí v klidu bez řidičáku, bez ohledu na to, kolik má soudně uložených zákazů řízení, bez ohledu na to, kolikrát ho na silnici zastaví a znovu řeší (?proč nedostane maření uředního rozhodnutí a rovnou sedět?) a jezdit přestane teprve až když ho zadrží při ujíždění, nebo způsobí vážnou nehodu pročež je konečně zadržen?

Ptát se, kdo za nákup těch krámů a s nimi spojených výše uvedených problémů nese zodpovědnost je asi zbytečné, protože mi zrovna došlo, že žijeme v.... České republice. Tak se ničemu nedivte a přeji všem, aby se jim to nestalo a pokud ano, tak pevné nervy....
Obrázek

Odpovědět