Jezdit či nejezdit v zimě? co vy na to?

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Grossraum píše:
axoun píše:a i kdyby to bylo prd platný, autu to neuškodí a mě to udělá hezkej dojem z toho, jakej jsem snaživej... :wink:
A tím si jseš jistej? Proč se tedy na autech nepoužívají silikony na bázi octa, které způsobují korozi? :-k
Páč na to zatim nikdo nepřišel... Akurát JÁ! 8)

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

matlejte to cim chcete, kdyz proste budete jezdit v zime bude to reznout

(a hlavne korodovat vy tupci)

nebudete jezdit a auto bude schovany, nebude to hnit
tak si vyberte :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19868
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

jezdit a užívat. Až budu mít ve stáří regma tak si to tak neužiju. To se budu mazat opodeldokem.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

Herbie píše: nebudete jezdit a auto bude schovany, nebude to hnit
tak si vyberte
Bavime se porad o muzeu, ne?
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

ne, bavime se o riziku ktery prinasi jezdeni v zime :)

jde jen o to ze nekdo to podstoupi, nekdo ne
ja sem to podstupoval 8 zim po sobe a uz sem si rek ze to staci :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Grossraum
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 314
Registrován: 27 bře 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grossraum »

Mám zbastlenou ponorku, na který je máloco původního a stejně mi už je líto jí vytáhnout, protože mám jen ji. (Jako ponorku tedy). Mít k tomu ještě jednu, v původním stavu, kde není jedinej plech vařenej a má najeto 0-0-nic, choval bych ji přes zimu v garáži jako miminko a tou zbastlenou vesele užíval jízdy na sněhu, kdy je auto najednou mnohem tišší, disky kol se vyplňují sněhem od projetých závějí a stěrače nestačí stírat vločky velikosti mexického dolaru a když se zastaví je slyšet jen hučení bufíka, který vhání dovnitř životadárné teplo zatímco venku zuří vítr o síle počínajícího blizarda a ráno se pak musím opřít do dveří abych odhrnul návěj čerstvého prašanu v kterém si pořádně osvěžím krk a obličej, neboť příjemný večer s přáteli se tentokrát protáhl až k ránu.... [-o<
Tak tak to vidím já [smilie=42.gif]
Nic než VW Bus!

Uživatelský avatar
psycho
pro známé: psyxo
Příspěvky: 480
Registrován: 26 zář 2005
Bydliště: Prešporok
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od psycho »

sSATYRr píše:
Sanci78 píše:...Čo to spraví? ...
tak se rozloucime s jiznym slovenskem... :cry:
v tom pripade aj s Bratislavou,ja sa to tiez chystam oddskusat ked to tu tak vychvalujete :twisted:

Uživatelský avatar
Sanci78
Příspěvky: 85
Registrován: 16 led 2005
Bydliště: Južné Slovensko

Příspěvek od Sanci78 »

psycho píše:v tom pripade aj s Bratislavou,ja sa to tiez chystam oddskusat ked to tu tak vychvalujete :twisted:
[smilie=kruecken.gif]
Šanci & orange bug.

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

já teda jezdim, páč musim..neboť jinou káru nemaje...a výsledek? místo stříbrný káry mám zlatou a mám díru pod stř.tunelem..jinak startování v zimě supéér..ale než mi to začně topit...ajajaj..takže můj brouk se co nevidět odebere do věčných lovišť
jo a od teď nemám stříbrňáka, ni Mischuwagen, ale socku......a začínám ho nesnášet.....já chci normální káru na zimu... :cry:
...a na to se napijem...
:drinkers:

Pavlínka
la femme fatale...
Příspěvky: 1763
Registrován: 01 bře 2004

Příspěvek od Pavlínka »

v zimě nejezdí nejen proto, že mám rok starej lak ale hlavně mi ty dvě ukrutný zimy stačily :? startování v poho, ale auto ještě po dvou kilometrech zamrzlý i zevnitř a o topení se mi mohlo jen zdát...neee faltdach jedině na léto :P

Uživatelský avatar
vr6nonstop
Příspěvky: 2
Registrován: 30 říj 2008
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vr6nonstop »

zdravim,
ja mam v hlave myslienku zaobstarat si chrobaka na denne vozenie, ako som to tu cital dalo by sa to zhrnut ze problemom je zima a jej nasladeky smerom ku korozii a hrdze...

fundovanych ludi by som poprosil, ci su aj ine negativa, jazdenia chrobaka takmer denne aj pocas zimneho obdobia, neriesim teraz hrdzu ale motoricke a mechanicke aspekty, co este moze sposobit odidenie niecoho pripadne, ci takate uzivanie moze sposobit caste poruchy niekde na chrobaku, diky.
.: I am young, I am stupid but I love VW :. You rocks
.: Rust is just first step of evolution :.
get low: http://www.youtube.com/watch?v=sRx9Qf7k ... re=related

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

já znám kromě mírně vyšší možnosti koroze (je třeba se jí neustále urputně bránit) jen samá pozitiva - startuje to vždy, topí to rychleji než mnohý "nový" auto a jízdní vlastnosti na sněhu jsou prostě boží - aneb dobová reklama na brouka zněla:
"Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se řidič sněžné frézy dostane do práce" :wink:
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
bugz
zrůdný magor flat4.org
Příspěvky: 1979
Registrován: 12 črc 2005
Bydliště: Kardanová Řečice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bugz »

Žanek píše:já znám kromě mírně vyšší možnosti koroze (je třeba se jí neustále urputně bránit) jen samá pozitiva - startuje to vždy, topí to rychleji než mnohý "nový" auto a jízdní vlastnosti na sněhu jsou prostě boží - aneb dobová reklama na brouka zněla:
"Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se řidič sněžné frézy dostane do práce" :wink:
Hochdeutsch bitte! :twisted:
Topí to na ***** . Vodník topí líp.
flat4 teoretik gang member number 1

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

Neni to tak dlouho co jsem s broukem taky jezdil denne do prace z prace
nejvetsi problem byla skutecne ta koroze a vsecko s tim spojeny

trpi plecharina zejmena na podvozku, na prdel dostava predni naprava a cepy z druhovyroby taky nevydrzi tolik co originaly
Ta spotreba v zime jde podstatne nahoru, nehlede na to ze nemas-li bufik, trva dost dlouho dobu nez auto rozmrzne, zvlast kdyz jedes rano do prace, takze kulich a rukacice :)
Co se fungovani motoru a mechanickych veci tyce, tak je to stejny jako u kazdyho jinyho auta, kdyz se neco ma posrat tak se to posere.

Jenze vsecky tyhle neduhy clovek rad opomine, protoze je to proste svezeni broukem :)

Je to proste jenom na tobe, bud chces nebo nechces
Jen dodam ze dneska mam brouka uz jen na obcasny jezdeni a o to vic si tu jizdu s nim uziju
... a vůbec !

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

bugz píše:
Žanek píše:já znám kromě mírně vyšší možnosti koroze (je třeba se jí neustále urputně bránit) jen samá pozitiva - startuje to vždy, topí to rychleji než mnohý "nový" auto a jízdní vlastnosti na sněhu jsou prostě boží - aneb dobová reklama na brouka zněla:
"Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se řidič sněžné frézy dostane do práce" :wink:
Hochdeutsch bitte! :twisted:
Topí to na ***** . Vodník topí líp.
Mám v T3ce TDI,a za 10 minut v zácpě je topení i motor vyfoukanej z 80ky na 30 stupňů a kosa.Zato Westka topí jedna báseň :shock:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Odpovědět