Umwelt zóny v Německu a veteráni?

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Umwelt zóny v Německu a veteráni?

Příspěvek od martin_100 »

Když máš průkazku tak si asi v cajku ne? Já myslel že to máš na bílejch bez testace :wink:

A pro moudrýho Šíšu mam překvapení. Ona i ta T3 už je dneska veterán. A druhá pecka, pošťákovi v říši je naprosto fuk co smí nebo nesmí jezdit v umwelt zóně. On totiž tak nějak nemá pravomoci jak cokoli kontrolovat nebo vymáhat.

Uživatelský avatar
Giovanni
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 303
Registrován: 15 bře 2014
Bydliště: Plzeň

Re: Umwelt zóny v Německu a veteráni?

Příspěvek od Giovanni »

No já právě nevim jestli jsem v cajku :)) ale průkazku mám, kvůli pojistce
Stará láska možná rezaví, ale na to to nejezdí :heart:

JirkaB
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 405
Registrován: 19 srp 2008

Re: Umwelt zóny v Německu a veteráni?

Příspěvek od JirkaB »

Ahoj, já si nemyslím, že jsi v cajku. Ale je to asi tím, že netuším co je průkazka veterána.
Podle mne nejde o žádný doklad, natož mezinárodní. Mezinárodní je FIVA (tu by jsi musel ověřit, zda stačí na výjimku) a "veteránský TP" a ten vydává stát (kraje) a je to mezinárodní doklad.
Ty máš klubovou testaci a k té ti vydali asi nějakou kartičku, ale ta není ani dokladem v ČR. To je jen interní dokument. Pokud máš veteránské RZ, tak žádnou průkazku nemáš, razítka se mlátí do "veteránského TP". Ale tobě nemají kam klubovou testaci potvrdit, a tak si udělali kartičku.
už máme busa T2b 1972, ovšem model 73

Uživatelský avatar
Giovanni
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 303
Registrován: 15 bře 2014
Bydliště: Plzeň

Re: Umwelt zóny v Německu a veteráni?

Příspěvek od Giovanni »

JirkaB píše:
08 čer 2020
Ahoj, já si nemyslím, že jsi v cajku. Ale je to asi tím, že netuším co je průkazka veterána.
Podle mne nejde o žádný doklad, natož mezinárodní. Mezinárodní je FIVA (tu by jsi musel ověřit, zda stačí na výjimku) a "veteránský TP" a ten vydává stát (kraje) a je to mezinárodní doklad.
Ty máš klubovou testaci a k té ti vydali asi nějakou kartičku, ale ta není ani dokladem v ČR. To je jen interní dokument. Pokud máš veteránské RZ, tak žádnou průkazku nemáš, razítka se mlátí do "veteránského TP". Ale tobě nemají kam klubovou testaci potvrdit, a tak si udělali kartičku.
No, taky si to myslím :(
Stará láska možná rezaví, ale na to to nejezdí :heart:

Uživatelský avatar
boldor
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1404
Registrován: 12 kvě 2009

Re: Umwelt zóny v Německu a veteráni?

Příspěvek od boldor »

Mohu do zóny s touhle nálepkou?
.
aaa.jpg
aaa.jpg (50.96 KiB) Zobrazeno 1971 x
BIG BOYS LOVE BIG TOYS

Odpovědět