VW jako investice

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
kratatom
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 288
Registrován: 20 lis 2005

Re: VW jako investice

Příspěvek od kratatom »

Horny, ale to jsi mel rict hned, ze jsi pripravenej za brouka dat raketu a pustit dobrovolne prekupnikovi vobloz ;-). Pak bych se na tvem miste vypravil osobne na vyber do B.B.T. nv a pred tim si to checknul na bbt4vw.com. Pokud si nevyberes ani tam, tak asi uz nikde. Jako polovicni Belgican bys to mel mit blizko.

Horny
Příspěvky: 39
Registrován: 04 srp 2010

Re: VW jako investice

Příspěvek od Horny »

Hele ja cenu zatim neznam, prisla nabidka, tak cekam na detaily. Vim, ze Samba obchoduje s autama, vic ho neznam, ani ceny ani stav aut, co prodava. To, ze mi neco nabidnul neznamena, ze kupuji. Jsem ve fazi pruzkumu trhu. BBT znam, dela tam dobrej typek, Hanz myslim se jmenuje, uz jsem tam u nich kupoval nejaky dily. Ale na ceny aut jsem se tam jeste radsi neptal, ale bude to stejny jako ostatni obchodnici tady v okoli, proste raketa. Ale maji tam moc pekny kary, kdyz jsme tam s pritelkyni byli poprve, tak jsme valili voci.

Uživatelský avatar
dolin
Příspěvky: 219
Registrován: 10 úno 2013
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: VW jako investice

Příspěvek od dolin »

Jojo, já jen, žes na začátku psal, že chceš už hotový auto, že v tom zase nechceš zahučet jako v tý tvojí T3 - a tyhle kousci jsou všechny v origo stavu, čili na velký dělání (a velký investice) už podle těch fotek.. No ale samozřejmě je to tvoje volba ;-)
P.S.: ten oválek visel před nedávnem na bazoši za půl mega
Naposledy upravil(a) dolin dne 02 črc 2014, celkem upraveno 1 x.
(o\!/o) Živwot je jen jeden...

Horny
Příspěvky: 39
Registrován: 04 srp 2010

Re: VW jako investice

Příspěvek od Horny »

Tak na velky dodelavani to urcite kupovat nechci, kosmeticke detaily mi nevadi, ale zaklad musi byt v cajku. Za pul mega :roll: Tak to pujdu urcite o dum dal.

Odpovědět