T1 Brazilia - veteranske papiere

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
bobor5
Příspěvky: 9
Registrován: 21 zář 2013

T1 Brazilia - veteranske papiere

Příspěvek od bobor5 »

Caute,
nevedel som sa vymotat zo všetkých komentov k veteranskym papierom - aj ked nerad zakladavam nove temy
Ma niekto skusenost s prihlasenim brazilskeho VW T1 1974 na veteranske papiere na slovensku? Aky je tam postup? Je riziko ze nedostanem ziadne znacky?
Dikes!

Uživatelský avatar
Jozef
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 906
Registrován: 22 lis 2004
Bydliště: Trnava

Re: T1 Brazilia - veteranske papiere

Příspěvek od Jozef »

servus, mám s vet. testáciami bohaté skúsenosti no bohužial negatívne. Na slovensku je to bohužial tak ako vo všetkom, aj vo veteránskom hnutí. Sú dve veteranske organizácie ktoré sa navzájom žerú a robia si zle. Testácie robí stará garda mentálne na úrovni Gašparoviča. To znamená auto 30-40 ročné nemá u nich cenu. Ak áno tak len v lepšom stave ako bol vyrobený, teda nie v lepšom, ale viac vyčačkanom, to na nich platí. Auto v prvom laku nemá u nich hodnotu lebo je vyprašivelé.....a Vw tomu nerozumejú, hnutím hýbu ľudia s Lagondami adt teda s prachmi. Určite nechoď na veteran čísla s vw, radšej to postav na iné čísla ...t1 môže chodiť aj na chrobákové čísla alebo z t2 busa.
VW 1302 cabrio 1972
VW T2 Westfalia 1976
Tatra 75, 1935
Tatra 12, 1928

bobor5
Příspěvky: 9
Registrován: 21 zář 2013

Re: T1 Brazilia - veteranske papiere

Příspěvek od bobor5 »

Dik za radu. Som si aj myslel ze to tak funguje. Tento stat potrebuje dalsich 30 rokov kym bude cela stara garnitura v domovoch dochodcov.
Bus mi medzicasom bohuzial vyfukli. Zhanam uz dlhsiu dobu ale je to slabota. Za premrstenu cenu je ich sice dost ale zatial som neni v takom levele... V SK nula bodov cize raz temu s papiermi budem musiet aj tak riesit.

Uživatelský avatar
Giovanni
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 303
Registrován: 15 bře 2014
Bydliště: Plzeň

Re: T1 Brazilia - veteranske papiere

Příspěvek od Giovanni »

Ukázal bys fotky? :)
Stará láska možná rezaví, ale na to to nejezdí :heart:

Odpovědět