Fiat 126 650E MALUCH

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Uživatelský avatar
gilles
Příspěvky: 158
Registrován: 07 lis 2012
Bydliště: Beroun

Re: Fiat 126 650E MALUCH

Příspěvek od gilles »

Same koupil. #-o Vždyť jsem říkal,že si nemohu pomoct. :D Až opadne euforie,tak pořídím i nějaké foto a šoupnu to sem.

Uživatelský avatar
Banán
Příspěvky: 152
Registrován: 26 dub 2008
Bydliště: SM / JM

Re: Fiat 126 650E MALUCH

Příspěvek od Banán »

Měli jsme Maluchy tři.. Strašně rádi na ně vzpomínáme.. Na prvním jsem se školil svařovat, s druhým jsme si užily nejvíce a třetího jsem koupil bez TP za 5000,- ve stavu 1+, jako kdyby vyjel zrovna z fabriky (rozuměj na horší časy - nebudou), Jinak mám 198cm a 87kg, a jezdilo se mi v něm bombasticky, ty pohledy lidí u shopu jak jsem z něho vylez, zamkl dálkáčem.. :D dveře jsem zavíral pravou rukou pod nohou, a jednička se vlezla jen pokud jsem uhnul nohu stranou.. ze začátku to bylo nepraktické ale zvyk je železná košile.. To startování páčkou je na tom autě nejkrásnější.. V zimě to bylo jak jezdit s motokárou.. nejdůležitější je mít dobře nastavený předstih, tzn. vozit si sebou klíč na rozdělovač a rukavice aby sis přitom nespálil pařáty (protože když je motor vyhrkaný, tak to na tom dvouválci pomocí stroboskopu pořádně nenastaví ani bůh)... můžu o něm vykládat a vykládat... ach to byli časy... :D
...co bylo, bylo...nevrátíš zpět... i když ?!

Uživatelský avatar
gilles
Příspěvky: 158
Registrován: 07 lis 2012
Bydliště: Beroun

Re: Fiat 126 650E MALUCH

Příspěvek od gilles »

Tak pánové a dámy asi jsem přestřelil. #-o Jako úlet dobrý. :lol: Člověk který nejel nikdy žádným autem by byl asi smířen.Ale já už jel.Tak maluch se dětem zamlouvá,ale v zádu pásy nejsou.Budu přemýšlet nad dalším osudem tohoto přesunovadla. :idea:

Křemílek
Příspěvky: 140
Registrován: 06 pro 2012
Bydliště: Praha

Re: Fiat 126 650E MALUCH

Příspěvek od Křemílek »

Teď si představ, že někdo roky opravuje nějakýho veterána, cpe do něj peníze a čas a nakonec zjistí, že je to vlastně příšerná kraksna, se kterou se nedá jezdit. Dvakrát jsem měl strach, že to tak dopadne (Kaďour a Brouk) a v obou případech to naštěstí dopadlo dobře.
Nic si z toho nedělej, prodáš ho a bude to.

Odpovědět