Deset let na flat4.org

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Pětišroub »

Vako ale tady to není o tom kdo komu líže paty, kdyby se někdo z pánů, kteří si tady jedou prudce technické a renovační topicy začal pouštět hubu na špacír tak by po varování byl vykopnut taky. Nechci aby po otevření fóra měl člověk pocit že dorazil na diskusní stránku novinky.cz nebo treba sme bodka sk.

Řekněme tedy, že teď jen chráním desetiletou práci mojí i moderátorů a nebudu jí ohrožovat nějakým experimentem. Soe je jaký je, já mu to neberu, ale bohužel nedokázal se i přes prosby, žádost, výstrahy přizpůsobit jednoduchým pravidlům. Ta pravidla jsou z pohledu automobilové tématiky velice "měkká" a nikoho neomezují v rozletu.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
vako
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 830
Registrován: 07 úno 2005
Bydliště: Kežmarok - Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od vako »

ale ciste forum bez adrenalinu nemas nikde, Volksrods, Aussieeveedubers, Samba, atd.... vsade obcas zovrie krv a Soe je uz zas v inom leveli - stal sa tata, musi uvazovat zodpovednejsie.. tak sa za neho prihovaram..
Blacksmith - Juniperus Hero
VWolkers

Uživatelský avatar
vako
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 830
Registrován: 07 úno 2005
Bydliště: Kežmarok - Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od vako »

yahoďák píše:Vako, já bych si přál, aby ses povznesl nad žabomyší spory jako je tohle a nebo zmíněná debata o názvosloví a napsal něco o supercharged..tady mrháš svůj čas a talent.
Yahodaku kamariiiide.. som nad vecou, ale je tu 10 vyrocie, forum zije, ale prezilo aj vdaka inym typkom danej doby.. O supercharged sa bavim fest rad a tesim sa na osobne stretnutie..
Blacksmith - Juniperus Hero
VWolkers

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od yahoďák »

..já taky, už jsme se neviděli dlouho. Bohužel mám desetkrát méně času, než jsem měl před deseti lety.
Obrázek

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od maxmax »

Nechte toho, sami vidíte kolem sebe,(teda alespoň v České Republice), jak takové amnestie dopadají :roll:
Naposledy upravil(a) maxmax dne 11 led 2013, celkem upraveno 1 x.
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

já tu budu 10 let až za 2 roky, tak něco napíšu pak...
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Banán
Příspěvky: 152
Registrován: 26 dub 2008
Bydliště: SM / JM

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Banán »

Já strašně rád vyhrocené situace.. [smilie=gonnagetit.gif]
Kdysi dávno jsem našel za stěračem lístek z těmahle stránkama a že já debil na ně lezl.. I když jenom jako pozorovatel tak jsem tady každý den. Párkrát jsem dokonce naivně potlačil svoje ego a snažil se konstruktivně poradit, bohužel s pocitem že mě stejně nikdo neposlouchá.. (vím jsem jak 15ka co ju nikdo nechce) Tak proto jsem jenom jako pozorovatel.. Je tady hromada fachmanů kteří vědí, umí a chtějí poradit, ale jsou na tom stejně jako já a nad topicem o leštění šroubků se jenom usmívají.. Ale děkuji softwarovému týmu který tyto stránky spravuje, vím co ta práce obnáší.. Pokud toho budete mít plný kecky, klidně to php-čko naliju do svého serveru a těch pár kaček ročně za doménu toky rozdejchám :mrgreen: Největší problém těchto i-net komunit je ten že když někdo něco napíše tak nevídíte tu neverbální komunikaci.. Takže vůbec nevíte jak to myslel, pokud to teda není Váš kamarád kterého dobře znáte a znáte i jeho chování.. Soe je hodnej kluk ale první píše a až pak přemýšlí.. Byl jsem svědkem kdy tady byla ta levico-pravicová přestřelka, mít bouchačky tak se tady střílí.. A přitom když se zůčastnění potkali na srazu, tak to bylo jenom čau jsem satyr a já soe áá to jseš ty rád tě poznávám..(nebo tak nějak to bylo) a o levicovích a pravicových názorech nepadlo ani Ň.. určitě to bylo s nějakým sebezapřením ale bylo to O.K. a dokonce ráno pěťovi uvařil i kafe.. viď Ssatyre.. shrnuto a podtrženo tady mají všichni ramena až na půdu a stejně když se slezou tak je to úplně jiné.. jsem sice mimo mísu ale napsat jsem to musel..

banán
...co bylo, bylo...nevrátíš zpět... i když ?!

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od OB »

Nerad se zapojuji do těchto témat, ale přeci jenom........
Teto Flat je o vzduchem chlazených VW a tak by u toho mělo zůstat. Ostatní ne VW informace ať si kdekdo řeší na Facebooku a nebo v nějakých jiných diskusních fórech. To za prvé.
A za druhé, všichni jste se přihlásili na Flat dobrovolně. Ti, kdo toto fórum založili s ním současně založili i pravidla. Pokud jsem se sem přihlásil, tak jsem povinen tyto pravidla respektovat. Pokud mi pravidla nevyhovují, mohu jít na jiné fórum a nebo si nové fórum založit a udělat si svá vlastní pravidla.
Plně stojím za Pětišroubem a jeho moderátory a nechám na jejich zvážení, zda Soe se bude moci vrátit na fórum nebo ne.
Naposledy upravil(a) OB dne 11 led 2013, celkem upraveno 1 x.
Co přijde dál???

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Šíša »

OB ... jde o Soe ... ne o SO545 :wink:

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od john »

SO 545 ? get your facts straight...

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od OB »

Jéžiši, to jsem ale vůl. SO545 promiň.
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od john »

:D

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od bubák »

OB píše:Teto Flat je o vzduchem chlazených VW a tak by u toho mělo zůstat. Ostatní ne VW informace ať si kdekdo řeší na Facebooku a nebo v nějakých jiných diskusních fórech.
znamená to, že neVW témata mají být zrušena a zatracena?
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
Banán
Příspěvky: 152
Registrován: 26 dub 2008
Bydliště: SM / JM

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Banán »

bubák píše:
OB píše:Teto Flat je o vzduchem chlazených VW a tak by u toho mělo zůstat. Ostatní ne VW informace ať si kdekdo řeší na Facebooku a nebo v nějakých jiných diskusních fórech.
znamená to, že neVW témata mají být zrušena a zatracena?
Čuchám... čuchám... zase nějaký vzrůšo.. [smilie=curtain.gif]

b.
...co bylo, bylo...nevrátíš zpět... i když ?!

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od bubák »

prdlajz, jen se to snažím pochopit
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Pětišroub »

Pětišroub píše:pánové, je to typický. Svůj názor na věc jsem vyložil na začátku, a už tři stránky se tady zbytečně probírá vyloženě hovno.

A je zajímavé, že se té diskuse účastní převážně ti, kteří tady ohledně VW příliš nepřispívají, ač by mohli.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Banán
Příspěvky: 152
Registrován: 26 dub 2008
Bydliště: SM / JM

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Banán »

Pětišroub píše:
Pětišroub píše:pánové, je to typický. Svůj názor na věc jsem vyložil na začátku, a už tři stránky se tady zbytečně probírá vyloženě hovno.

A je zajímavé, že se té diskuse účastní převážně ti, kteří tady ohledně VW příliš nepřispívají, ač by mohli.

Bubáku to je asi na Nás.. zasloužíme na [smilie=spank2.gif]

b.
...co bylo, bylo...nevrátíš zpět... i když ?!

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od OB »

Tak to je zapeklitá otázka. Mě osobně ty kecací fóra vůbec nebaví a dívám se do nich jen velmi zřídka. Pro mne by ani nemusela být.
Nezakládal bych topicy, které ani okrajově s VW tématikou nesouvisí. Toť můj názor a věřím, že ne všem se bude líbit.
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od yahoďák »

...ještě jednou bych chtěl poprosit admina o možnost zvážení amnestie. Zejména kvůli nejdéle trestanému, kterým je: smajlík s černými brýlemi.
Obrázek

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Andy »

Komunismus, neonazismus, maoismus, trotskismus, fasismus a ja nevim co jeste svym zpusobem patri do demokracie, ale dovedu si ji vseobecne predstavit i bez nich, a tady kazdopadne. Tady to je o necem jinem nez o vyjadrovani politickych a rasistyckych nazoru a urazeni jinych z tepla sveho domova za svoji klavesnici, to je nejvetsi ubozactvi. Takze kdyz se nekdo nechce prevazne venovat tomu k cemu toto forum je, tak tu nema co delat!

Odpovědět