Doprava z ameriky

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od Sam »

Pánové,
pokud po mne někdo chce výpis soukromé emailové korespondence nebo printscreen z mého platebního systému jako "důkaz", je to buď naivní hlupák nebo pokrytec. To, že lze systém lehce obejít, vymyslí i malé dítě. Přijde mi tedy naprosto zbytečné to nějak tajit, rozčilovat se pro to, nebo šikanovat uživatele ze strany celního úřadu. Pokud celní úřad bere jako důkaz nějaký vytištěný mail, je asi na čase celou instituci zrušit a volné pracovní síly využít pro smysluplnější činnost.

Pro úplnost: dokumenty jsem předložil pravé, bez úprav. Pokud to někdo dělá jinak, je to jen a jen jeho problém.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
čáryfuk
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1586
Registrován: 15 srp 2006

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od čáryfuk »

Sam píše: Byl jsem zrovna v dobrém rozmaru a tak jsem před odchodem úřednici stačil ještě sdělit, že její požadavky jsou pro mne méně než "Dobrý den" a že jestli na tomto dokumentu opravdu trvá, není problém jej přeci zfalšovat.
mám pocit že si tím ne moc trefným a vtipným dodatkem malounko narazil ....

Uživatelský avatar
wally
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2294
Registrován: 20 říj 2010
Bydliště: Praha 9 skorovenkov..:o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od wally »

Nikoho nenabádám, jen říkám že je tu levnější cesta :roll:
Radio Flyer_004_flat4.jpg
Dneska přijeli zase polácí..

Radio Flyer, (80x60x40cm)
přítlačák, lamela a setrvák 12kg
Budík na kompresi (kufříček)

sotobabek zusammen
Naposledy upravil(a) wally dne 07 bře 2013, celkem upraveno 1 x.
Myslíme to vwážně...;o)
First Czech EBI-Racer on Weber carbs :D
------------------------------
Wally T2b doka 1976 - 2276ccm /brutal doka :)
Florián malookno 1963 - 1584 ccm
Karel KG 1963 - WBX / Typ5 / ???? ccm
Blue T2a 1970 Deluxe / 1679ccm / C25 /1x DRLA40 / CSP Python
------------------------------

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od Sam »

Je pravda, že humor IT nelze považovat za humor
čáryfuk píše:
Sam píše: Byl jsem zrovna v dobrém rozmaru a tak jsem před odchodem úřednici stačil ještě sdělit, že její požadavky jsou pro mne méně než "Dobrý den" a že jestli na tomto dokumentu opravdu trvá, není problém jej přeci zfalšovat.
mám pocit že si tím ne moc trefným a vtipným dodatkem malounko narazil ....
Je to možné, IT nejsou dobrými vypravěči vtipů, resp. krom jich samých se jim nikdo jiný nesměje. Berte to jako historku pro pobavení/ponaučení. Budu se snažit držet doporučených rad, ale slíbit to nemohu. :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od Andy »

Je to o pristupu, a psich ocich. Sel jsem si tam vyzvednout par pop-outu (vyklapecek), tvaril jsem se jak nejvetsi chudinka, mluvil jsem s chvejicim se hlasem a se slzou na krajicku. To vse pomohlo k tomu abych o tamtad vysel se sklama pod ramenem a nezaplatil jsem ani vyndru. Je fakt ze jsem jim nakukal ze to je na praci a ze to ma pouze sberatelskou hodnotu.

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od Skid »

Andy píše:Je to o pristupu, a psich ocich. Sel jsem si tam vyzvednout par pop-outu (vyklapecek), tvaril jsem se jak nejvetsi chudinka, mluvil jsem s chvejicim se hlasem a se slzou na krajicku. To vse pomohlo k tomu abych o tamtad vysel se sklama pod ramenem a nezaplatil jsem ani vyndru. Je fakt ze jsem jim nakukal ze to je na praci a ze to ma pouze sberatelskou hodnotu.
Tak to mi na prvnim srazu budes muset predvect, ten tvuj herecky vykon. ;-)
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od Laco »

Andy píše:Je to o pristupu, a psich ocich. Sel jsem si tam vyzvednout par pop-outu (vyklapecek), tvaril jsem se jak nejvetsi chudinka, mluvil jsem s chvejicim se hlasem a se slzou na krajicku. To vse pomohlo k tomu abych o tamtad vysel se sklama pod ramenem a nezaplatil jsem ani vyndru. Je fakt ze jsem jim nakukal ze to je na praci a ze to ma pouze sberatelskou hodnotu.
Keci v kleci, 96 Kč si zaplatit musel, i kdyby si podal výkon jak Delon kříženej s Bartoškou ! :lol:

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od Andy »

Hele bylo to v lete 2011, vim na stopro ze jsem zadny clo a dph neplatil. Pokud tam byl nejakej urednickej manipulacni poplatek, tak to uz fakt nevim.

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od lišák »

Andy píše:Hele bylo to v lete 2011, vim na stopro ze jsem zadny clo a dph neplatil.
Bejvávalo, probuď se :lol: .
Každý celek se skládá z detailů.

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od Andy »

No pockej, to neni zas tak dlouho, a to uz platila ta nova "vyhlaska". Kazdopadne ted cekam na neco hodnotnyho z US po delsi dobe, tak uvidime. Jinak chodi baliky prave se statu tak 1-2 cca kazdy 2-3 mesice a chodim si to vyzvednout na postu jako kdyby to bylo z Cech nebo primo dorucenim postaka. Ale nejsou to tezky a velky veci.

Uživatelský avatar
p3p1k
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 388
Registrován: 03 zář 2007
Bydliště: praha

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od p3p1k »

nemá někdo s touto společností zkušenost?

https://www.usa-balik.cz/

na první pohled to vypadá celkem fajn
nejkrásnější pohled na svět je z VW sedačky ;)
1775ccm, 2xweber 40idf, engle 110 .... zajíždí se :- )

JirkaB
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 405
Registrován: 19 srp 2008

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od JirkaB »

Ahoj
konkrétně s touto ne, ale používal jsem jiné. Dnes je to minulý čas, protože je to drahé jako prasátko. Jedna společnost sama clila a bylo to bezva. Šlo to jejich jménem do ČR, proclili a pak poslali po ČR.
Jenže před pár lety to zrušili a přešli na systém jak je na tvém odkaze. A to byl finanční konec. DHL za proclení chce cca 500Kč, za proclení ne za DPH a clo. To je ještě navíc. Přeprava DHL není také zrovna levná + 22% DPH.... to je skoro zbytečný používat tyto služby. To si nech poslat na přímo přes státní poštu, ti za proclení chtějí cca 300Kč a ...
..jo a lodní proclení, tam klidně pár tisíc.

..prostě od té doby jsem skoro nic nedovezl. Na uvedeném odkazu se mi nelíbí jedna věc, pošlete do skladu a pak se dozvíte cenu dopravy. Ty jiné co na webu najdeš mají ceník dopravy, takže víš co to bude stát než objednáš. Tady ne. Ať nejsi překvapen.
už máme busa T2b 1972, ovšem model 73

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Doprava z ameriky

Příspěvek od udeeska »

Poplatek na PayPal mají "jen" šest procent. PayPal ale chce čtyři procenta. (Pokavad se něco současně nezměnilo).
Jen nad míru jasné,že tahle společnost chce vydělávat jako každá jiná. Nejhůře na tom asi budou bytí ti co nerozumí anglicky, protože nakukaji klientovi cokoliv.
Vwase nocni sichta...

Odpovědět