Zenam vstup zakazan....

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Zenam vstup zakazan....

Příspěvek od udeeska »

...co myslite..stejne sem vlezou,aby jim nahodou neco neuteklo :wink:
...nedalo mi abych tu neotevrel novy topik o nasich zenach,nebo pritelkynich po vcerejsi prihode,kdy jsem soudruzce Hrabence oznamil,
ze jedu ke svemu priteli pritahnout valnika.Nejak se ji to pri jejim pedanstvi na zahradku a jejima kytickama neslucovalo s jejima
predstavama o harmonickem ladu s necim orezlym a nejak nechtela souhlasit,na cez jsem ji musel postrasit ze dam jeji fotku na stranky fora
a reknu vsem jak hrube se ke me chova!!
...no strasne to na ni zapusobilo,ze jako nema udelany vlasy a ze neni na fotografovani pripravena a nakonec jsme udelali dohodu.
Ne neni to tu o breceni,ze sme podpantoflaci(Ja ne!!!Ja porucim zene a za pul hodiny to du sam udelat!!),ale aby jsme se tady spolu zasmali
nad veselyma prihodama s nasima drahyma polovickama :D
..stejne nekdy premyslym,jestli by nebylo lepsi si vzit nejakyho hodnyho chlapa,kterej by mel kladnej vztah ke starym Volkswagenum :wink:

Prvni den kdyz jsem pritahl domu Helmuta,tak zena vysla pred dum,s opovrzenim pohledla na zaprazenou hromadu srotu a jizlive se zeptala:
...to s tim jako jedes zitra do prace?
Pozdeji uz vubec nemohla pochopit,ze jsem ji vyhnal Passata z pod pristresku a jak je vubec mozne,ze v incerci ma moje "hromada srotu" vetsi
hodnotu jak jeji bejby a co vic,ze ta moje hodnota narusta,kdezto jeji.... (je toho vic,ale casu dost) :D

Tak se nebojte,zensky sem nepolezou a pobavte sve kamarady prihodama ze zivota ..... :wink:
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
clayd
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 356
Registrován: 06 led 2007
Bydliště: Struhařov

Re: Zenam vstup zakazan....

Příspěvek od clayd »

=D> =D> =D>
Já vím Bohumile ,já vím

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Re: Zenam vstup zakazan....

Příspěvek od threeseven »

Ženě jsem kdysi dávno - v dobách kdy byla jen přítelkyně - vyprávěl o krásném a pomalém autě s exotickým názvem Karmann Ghia. No, a po pár letech:

Obrázek

Takže u nás doma žádný problém.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

bruno1
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 544
Registrován: 11 kvě 2006
Bydliště: Bad tolz

Re: Zenam vstup zakazan....

Příspěvek od bruno1 »

Pridám svoju trošku do mlyna.

Nad kúpou chrobáka som rozmyšlal dlhšiu dobu, po prelezení internetu a tohto fóra som sa definitívne rozhodol.
Problém ako to už býva ... peniaze.

Rozhodol som sa pre radikálny rez :mrgreen: čiže som naštartoval naše jediné auto smer AAA.
Auto bolo pisane na manželku, čiže som jej volal, že musí príst pre peniaze, že predávame auto :lol: , lebo idem kúpiť niečo iné...Na druhý deň vybavený hotovosťou a absolutne chabými vedomosťami o air cooled VW som si prišiel pre chrobáka.Následovala euforická jazda domov plná radosti, ako keď ste ako malé decko rozbalili pod stromcekom železnicu TT. S pribúdajúcimi kilometrami a skracujúcou sa vzdialenosťou od domova však krasny pocit začala naštrbovať obava z reakcie manželky na to, že toto bude naše jediné približovadlo na dobu neurčitú...

Domov som prišiel za tmy, už pri príchode k bytovke auto vzbudzovalo pozornost okoloidúcich(jeden mladík si ho dokonca fotil) čo ma ukludnilo a zbavilo napätia v nádeji, že manželka bude reagovať podobne.
Vytočil som mobil s tým, že nech príde dole, že som priviezol náš nový rodinný automobil.
Hned po jej príchode k autu aj s dcérou bolo vidieť, že som sa šeredne mýlil, ked som si myslel, že u nej prepukne podobná radosť ako keď som krasavca videl prvý krát ja... :D
Atmosféra bola hustá, pokúsil som sa bláhovo všetko zachrániť predvádzacou jazdou...

Problémy začali hned potom čo sme aj s dcerou naskakali do broučana a obidve ženské začali márne šmátrat na mieste kde v "normálnom " aute bývajú pásy...Následoval smrtonosný pohlad manželky ala meduza zo Súboja Titanov doprevádzaný dcérinou otázkou kolko to má airbagov.
Otáčam klúčom s vedomím, že ked to nenaskočí som v prdely...chlapec ma nesklamal, chytil hned na prvé brnknutie.Rozbiehame sa, po očku sledujem výraz ženinej tváre.Zmena k lepšiemu žiadna...pyšne jej púštam rádio schované v prednom kastlíku, ktoré sa snaží prekričať zvuk boxera ."To je zvuk maminka čo?!!"
Z jej očí čítam, že toto bude mať dozvuky ešte doma pri káve, dcera sa vzadu zlomyselne šklebí...
Zastavujeme pred domom, po manželkinych lícach sa kotúlajú slzy...ale ne slzy štastia tak ako som chcel :D

Po zbytok večera sa so mnou doma nikto nebavil, len sused ma zavolal dole na cigaretu, že si chce pozriet ten super stroj čo som privliekol.Aspon niekto kto tomu rozumie pomyslel som si... :mrgreen:
Druhý den som mladú šiel hodit do školy, rpikázala mi zastavit 300 metrov od školy, vraj sa nebude hanbit jaké sme socky, že nemáme na poriadne auto... :lol:

Odvtedy ubehli 4 roky a pár zrazov, kde som zobral aj rodinku.Tak niak pochopili o čom chrobák je a môžem povedať, že ho majú obidve ženské rady jak člena rodiny.Dcéra dokonca sníva , že kúpime busa.

Takže týmto ďakujem mojej "mamine" za trpezlivosť a že plní to čo slúbila pred bohom: "v zdraví aj v chorobe...", lebo toto je tiež diagnóza... :mrgreen:
Patina forevwer

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Zenam vstup zakazan....

Příspěvek od Šíša »

Hm, a já když bych řekl doma: "Buď já nebo mechikánec (nebo BulliHrášek, karavánek)"
tak mi následuje odpověď: "Ahoj, už máš sbaleno?!"

:D

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Zenam vstup zakazan....

Příspěvek od udeeska »

Tak to vypada,ze tu bude veselo [smilie=rofl5.gif] [smilie=rofl5.gif]
pred dvema lety,kdyz stal busik na kozach,tak sla sousedka pro postu do schranky a zeptala se moji zeny,ktera cosi kutila
s plevelem,jestli se jako nebude bat si do toho sednout,kdyz vidi,ze to nema zadny brzdy a ze ja je montuju zpetne dohromady,
nacez me prekvapive podrzela,kdyz rekla,ze se neboji.Tak jsem se ji pak zeptal jestli pojede az bude hotovo na kempovani a ona hlasi,ze
to urcite ne,ze by nerada sla odnekud domu pesky...no ale uz si pomalu zvyka,ale jeste se potvora nesvezla...
Vwase nocni sichta...

Perdichtel
Příspěvky: 17
Registrován: 21 črc 2008

Re: Zenam vstup zakazan....

Příspěvek od Perdichtel »

Také jsem se rozhodl přispět svou trochou do mlýna, který sice pro tento okamžik nenese značku VW, ale brzy mě to (snad) čeká..
Před rokem jsem se rozhodl pro změnu vozidla a protože přítelkyně byla na studijích v Německu, chtěl jsem ji udělat malé překvapení. Vždy jsem toužil po netuctovém autě, proto po 106tce se 120 koňmi, přišla do hledáčku Barchetta.
Protože má přítelkyně je stvoření nevypočítatelné, těžko se odhadovala reakce a tak jsme jedno odpoledne kecali, co děláme a já jen tak mimochodem posílal fotky různých aut a chtěl komentář. Překvapivě se Bára líbila téměř nejvíc (hned po alfě GTV).
Řekl jsem si, že to tedy nebude problém a koupil..
Po příjezdu přítelkyně domů jsem celý šťastný přijel ukázat nový kočár. Jak asi tušíte, narazila kosa na kámen. První problém byl, že to auto nemá střechu, což jsem bral jako vtip, bohužel pro ní dost velký problém. Dále jsem si vyslechl něco o autě na balení holek, malém zavazadlovém prostoru a pouze dvou sedačkách... no, odjížděl jsem celý špatný, ale s nadějí, že to přejde.
Elvíru (jméno podle přítelkyně) mám rok, přítelkyně stále brblá, že nemá pevnou střechu a když nemusí, jede vlastní fábií, ale jinak si to sedlo, jen to trvalo. Stále sice nemůže pochopit, proč s ní v zimě nejezdím, když je to přeci auto a s tím se jezdí kdykoli, ale to už jiné nebude :D

No a po roce, během kterého se situace uklidnila, je tu touha po druhém autě, něčem starším. Pokud to dobře dopadně, uslyším jen připomínky ke stavu, hlučnosti, zápachu a taky k tomu, že s tím v zimě nechci vyjet... ale stejnou "chybu" dvakrát neudělám, proto bude mít brouk pevnou střechu - není nic, co bych neudělal pro svou přítelkyni :D

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Zenam vstup zakazan....

Příspěvek od udeeska »

Kdyz jsem pred zhruba tremi lety vyndal vnitrek busu,tak jsem si uschoval vetsinu panelu za kulno-dilnu,no
a Hrabeci me videla a rikala mi,ze bych to tam asi nemel davat,protoze mi to voda stekajici ze strechy znici.
V duchu si rikam:..no jeste mi budes radit jak co uskladnit a vysvetlil jsem ji,ze voda rychle stece ze strechy
a ze se nema sanci dotknout panelu.Toliko jsem zapomel,ze nejakej veverkosaurus s tim nejak pohnul+
voda odrazejici se od cedroveho plotu....... #-o n.j.n.dilo zkazy dokonano a z tech trisek uz zadny miry nevemu :roll:
......dneska jsem se rozhodl,ze odstranim dukazy,prece nepriznam,ze sem picpant ne?..poprchavalo a rikam si to urcite
nevyleze z domu,no a jak to tak taham tajne ven tak za sebou slysim:"Ja sem Ti to rikala....Ty vole....."(ze ja ji ucim cesky :evil:)
Přílohy
DSC_0802.JPG
Vwase nocni sichta...

Odpovědět