ICQ a MSN, Skype a...

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

To si musíš skočit na Národní Výbor, kde ti dají disketu a přidělí číslo, které si musíš zaregistrovat na www.micr.cz. A jestli nedlužíš státu na daních, bude ti to fungovat.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

koutsky.jakub píše:To si musíš skočit na Národní Výbor, kde ti dají disketu a přidělí číslo, které si musíš zaregistrovat na www.micr.cz. A jestli nedlužíš státu na daních, bude ti to fungovat.
Jo jo a musíš se na okresní úřad chodit pravidelně každý rok přeregistrovávat s okolkovanou žádostí.
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Žanek píše:Jo jo a musíš se na okresní úřad chodit pravidelně každý rok přeregistrovávat s okolkovanou žádostí.
:lol:
... a desetikorunou pro Grosse na sledování internetu.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Marty
Příspěvky: 101
Registrován: 19 črc 2004
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Teď jsem asi prohnal všechny, kdo jsou tady na ICQ. Zadal jsem si je do adresáře :wink:
Moje ICQ je 227465212

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

Marty píše:Teď jsem asi prohnal všechny, kdo jsou tady na ICQ. Zadal jsem si je do adresáře :wink:
Moje ICQ je 227465212
nooo tak to je hustý..já si to tady čtu a řikám si, jo a mě néé...a pak si řikám, hmm, to je divný,...tak se podívám.. :shock: a co tam nevidí oko mé.. :twisted:
...a na to se napijem...
:drinkers:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

...vlčí mlhu.... 8)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

vlku nemlž :!:
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Tempo

Příspěvek od Tempo »

Přidám se tedy také 75164188.
Na spyware je dobrý Ad-aware, jak jde již bylo řečeno a taky bych doporučil Spybot - Search & Destroy a hlavně nezapomenou aktualizovat, čas od času 8)

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Kdyz jsme u tech komunikacnich kanalu, pouzivate nekdo VoIP, tedy telefonovani pres internet ?
Jsem se tedka ponoril do Skype ( www.skype.com ) a docela si libuju...
moje skype name je "sameleon"
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

viz nahoře Same, ale moje uživatelské jméno je flat4.org
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

Mně osobně ICQ 2000beta dost sere. Imrvére leze na zcela pochybný adresy na prapodivnejch portech a když mu to bloknu, tak se dá Disconected. To ovšem neznamená, že nepokračuje ve snaze dostat se na nějaký divný adresy.

Jdu najít nějou alternativu. Nemáte někdo k tomu dokumentaci nebo popis? Že bych si napsal sám nějakej šmejd, co sedí na portech ICQ a pokud něco chytne, napíše to do okna, na tlačítko zas něco odešle. Různý jiný fíčurky ICQ stejně nepoužívám. Základní protokol messageingu nemůže bejt nic moc složitýho.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Kvak píše:Mně osobně ICQ 2000beta dost sere. Imrvére leze na zcela pochybný adresy na prapodivnejch portech a když mu to bloknu, tak se dá Disconected. To ovšem neznamená, že nepokračuje ve snaze dostat se na nějaký divný adresy.

Jdu najít nějou alternativu. Nemáte někdo k tomu dokumentaci nebo popis? Že bych si napsal sám nějakej šmejd, co sedí na portech ICQ a pokud něco chytne, napíše to do okna, na tlačítko zas něco odešle. Různý jiný fíčurky ICQ stejně nepoužívám. Základní protokol messageingu nemůže bejt nic moc složitýho.
Kvaku, nevymejslis nahodou kolo ? Dyt messengeru pouzivajici ICQ servery je hafo. Ja pouzivam LICQ, dalsi moznost je miranda, ...

ale kdyz si ches napsat neco vlastniho, tak hledej icqlib ... je to pro Ccko, ale nejsem si jistej jestli to umi i ten novej ICQ protokol (icq2000)
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

ja mam mirandu a jsem konecne, po ICQ a trillianu, spokojenej
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Berušta
vrchní pařanka
Příspěvky: 476
Registrován: 26 dub 2004

Příspěvek od Berušta »

[smilie=user.gif] jo jo,taky jsem si vas pridala :lol: moje icq 105337239

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

Sameleon píše:
Kvak píše:Mně osobně ICQ 2000beta dost sere. Imrvére leze na zcela pochybný adresy na prapodivnejch portech a když mu to bloknu, tak se dá Disconected. To ovšem neznamená, že nepokračuje ve snaze dostat se na nějaký divný adresy.

Jdu najít nějou alternativu. Nemáte někdo k tomu dokumentaci nebo popis? Že bych si napsal sám nějakej šmejd, co sedí na portech ICQ a pokud něco chytne, napíše to do okna, na tlačítko zas něco odešle. Různý jiný fíčurky ICQ stejně nepoužívám. Základní protokol messageingu nemůže bejt nic moc složitýho.
Kvaku, nevymejslis nahodou kolo ? Dyt messengeru pouzivajici ICQ servery je hafo. Ja pouzivam LICQ, dalsi moznost je miranda, ...

ale kdyz si ches napsat neco vlastniho, tak hledej icqlib ... je to pro Ccko, ale nejsem si jistej jestli to umi i ten novej ICQ protokol (icq2000)
Ale kdež, kolo je již vymyšleno, chci na něm jenom jezdit. Napíšu si akorát řidítka. Nepotřebuju soft, kterej vyžírá pamě?, umožňuje spousta naprosto zbytečnejch věcí a ještě dělá něco za zády. Napíšu si svoje okýnko, který nebude umět nic víc nic míň, než přijmout nebo odeslat zprávu podle ICQ protokolu. Pokud ten seženu, je to práce na půl dne max.

Ale je fakt, že zatim jenom kecám a nehledám. Bude určitě spousta komponent a knihoven jak pro C++ tak pro Delphi.

Teď jsem stáhl Mirandu, tak uvidíme, co dokáže.

Uživatelský avatar
Brmbošek
Příspěvky: 102
Registrován: 03 lis 2004
Bydliště: LánoVW - Krkonoše

Příspěvek od Brmbošek »

:( ICQ nemám a zatím se jsem se po něm nepídil, ale moc jsem si oblíbil s kamárády Skype a ten rádi používáme. Mé uživatelské jméno ve Skype je " vwbrouk"... :P
nebo ne?

Uživatelský avatar
Brmbošek
Příspěvky: 102
Registrován: 03 lis 2004
Bydliště: LánoVW - Krkonoše

Příspěvek od Brmbošek »

Tak mě htd přesvědčil :lol: o tom, abych si nainstaloval ICQ. Až bude, dám kontakt. :wink:
nebo ne?

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

Mr.Vaahaa píše:mel jsem pres mobil.......nez se vsechno nacetlo tak jsem usnul :(

a koukam do monitoru 10hod denne tak chci mit vecer trochu klid :?

vecer koukam jako angorák :(
Tak ICQ do mobilu :twisted:

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

mno popravde....nevim co a jak........jak to funguje???
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
krizmen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1679
Registrován: 15 led 2004
Bydliště: Schakalovw

Příspěvek od krizmen »

icq je ztráta času
Obrázek

Odpovědět