Přístřešky před buse a dětské postylky

Odpovědět
Uživatelský avatar
Volcom
Příspěvky: 69
Registrován: 25 črc 2007
Bydliště: Olomouc

Přístřešky před buse a dětské postylky

Příspěvek od Volcom »

Jelikož se nam narodila dcera budu muset řešit dětskou postylku a přístřešek před stan. Nějaké druhy stanu mam i provedení postýlek,ale zajimalo by mě jak to máte vykutěné. Kde sehnat material,tyčky,jesi to někdo šije a vaše zkušenosti zatim to mám tak Obrázek

Uživatelský avatar
Volcom
Příspěvky: 69
Registrován: 25 črc 2007
Bydliště: Olomouc

Re: Přístřešky před buse a dětské postylky

Příspěvek od Volcom »

Postylku budu řešit asi takhle, ne na háčky jak je to u westek, ale diru do sloupku a trn tyče zajede do te díry
Obrázek
Obrázek
Přístřešek před busa nemám tušení, jde koupit takovej za 5tis.,ale to není žádné retro a nevim jestli by busiku slušel
Obrázek
Nejrači bych bral tohle, když by to někdo ušil za rozumnej peníz
Obrázek
Další přístřešky jsou tady
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
nevyhoda je že na střechu je potřeba připevnit jakejsi žlábek na upevnění stanu,ale vrtat do střechy busa nechci
a ještě jedno provedení
Obrázek
Přístřešek pro busíka
Obrázek
Ještě jde z busika normal udělat westka dočasně(upozornění není namontovane na busíku!), ale je to dost drahé kolem 60tis. Nějaký zručny kutil by snad dokazal z laminatu udělat ten skelet a ušít tu plachtu,bohužel to není muj případ.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Radek
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 770
Registrován: 10 bře 2004
Bydliště: mezi Libercem a Děčínem

Re: Přístřešky před buse a dětské postylky

Příspěvek od Radek »

Myslim, ze jeste mam nevyuzitou konstrukci na stan pred auto, snad k Vestfalce. Byla v cene k necemu jinymu. Platno umrelo, jaky to melo tvary nevim, musel bych to nejak sesadit...mozna je to neco z tvych obrazku.
Obrázek

Uživatelský avatar
Volcom
Příspěvky: 69
Registrován: 25 črc 2007
Bydliště: Olomouc

Re: Přístřešky před buse a dětské postylky

Příspěvek od Volcom »

Nebyla by konstrukce na prodej?

Uživatelský avatar
Radek
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 770
Registrován: 10 bře 2004
Bydliště: mezi Libercem a Děčínem

Re: Přístřešky před buse a dětské postylky

Příspěvek od Radek »

Jak uz jsem psal par zajemcum, moje hlava derava zapomnela ze uz jsem to za neco vymenil. Nebyla to inzerce (ani na to nespadl setrvacnik), proste trochu nemam prehled co se nam kde vali. :oops:

ROBIN.LONDONTAXI
Příspěvky: 97
Registrován: 07 bře 2008
Bydliště: čechova35,šlapanice

Re: Přístřešky před buse a dětské postylky

Příspěvek od ROBIN.LONDONTAXI »

asi bych nějaký přístřešek měl jen se musím v garáži podívat kde to je,je to i s tyčkama,koupil jsem to kdysi k t3,takže kouknu a uvidíme
robin londontaxi

Uživatelský avatar
Volcom
Příspěvky: 69
Registrován: 25 črc 2007
Bydliště: Olomouc

Re: Přístřešky před buse a dětské postylky

Příspěvek od Volcom »

ROBIN.LONDONTAXI píše:asi bych nějaký přístřešek měl jen se musím v garáži podívat kde to je,je to i s tyčkama,koupil jsem to kdysi k t3,takže kouknu a uvidíme
Mužeš mi poslat nějaké fotky a cenu do mailu mvybros@seznam.cz Děkuju

Davson12
Příspěvky: 2
Registrován: 13 bře 2015

Re: Přístřešky před buse a dětské postylky

Příspěvek od Davson12 »

Dá se sehnat i za rozumné peníze předstan ke karavanu. Jako já osobně to moc neřeším. Já vezu na ryby obyčejný stan, případně když je léto, tak prostě jen plachtu a neřeším. Dá se to.

Odpovědět