Brzdy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ales-X
beznadějný žumpofil
Příspěvky: 996
Registrován: 18 čer 2008
Bydliště: Wild West
Kontaktovat uživatele:

Brzdy

Příspěvek od Ales-X »

Rozhýbávám na ponorce brzdy a když už jsem si dal práci s tím vyhledat jak dlouhé mají být trubičky a hadičky, přikládám seznam délek. Koncovky na trubičky jsou běžné Ate M10x1 (WHT 000 078) které VW používá dodnes a hadice také se závitem M10 (brzo snad i dodám nová čísla dle ETKY až jí prohledám), trubičky jsou 4,75x0,7 (111 611 998)
Obrázek
Tak zadní hadice 270mm jsou 211 611 775 B
Přední 440mm by měli jít použít Starline HA EB.1235
Naposledy upravil(a) Ales-X dne 14 pro 2011, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Brzdy

Příspěvek od Kůča »

Aleši,na první ponorce jsem si ty trubičky také vyrábě,a mohu říct že mě to vyšlo daleko dráž než když jsem si je na druhou ponorku koupil všechny v sadě na VWBrouk.cz za 1100,-kč.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: Brzdy

Příspěvek od bubák »

Kůča píše:Aleši,na první ponorce jsem si ty trubičky také vyrábě,a mohu říct že mě to vyšlo daleko dráž než když jsem si je na druhou ponorku koupil všechny v sadě na VWBrouk.cz za 1100,-kč.
s trubkama z druhovýroby máme s Homolkou svou vlastní zkušenost a myslím, že nejsme jediní
Bubák píše:......... že i když jsou brzdy kompletně z nových, voňavých a lesklých věcí, tak se kurva vždycky najde spoj, ze kterého to chčije.

Cituji Homolku:
''To, že jsou díly z druhovýroby kompletně na hovno jsem zjistil už u nových aut, ALE CO JE DOPRDELE TOHLE?''
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Brzdy

Příspěvek od Kůča »

bubák píše:
Kůča píše:Aleši,na první ponorce jsem si ty trubičky také vyrábě,a mohu říct že mě to vyšlo daleko dráž než když jsem si je na druhou ponorku koupil všechny v sadě na VWBrouk.cz za 1100,-kč.
s trubkama z druhovýroby máme s Homolkou svou vlastní zkušenost a myslím, že nejsme jediní
Bubák píše:......... že i když jsou brzdy kompletně z nových, voňavých a lesklých věcí, tak se kurva vždycky najde spoj, ze kterého to chčije.

Cituji Homolku:
''To, že jsou díly z druhovýroby kompletně na hovno jsem zjistil už u nových aut, ALE CO JE DOPRDELE TOHLE?''
Já za sebe mohu říct že hned na poprvé mě to neteklo nikde.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
Samba
inzertní poeta
Příspěvky: 6111
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Kladno

Re: Brzdy

Příspěvek od Samba »

kupuju tez v zelenym provedeni od michala ze zlina.. nemecke, fesne jaksvina, spokojenost velika..

Odpovědět