2006 - Norky pod glokáčem - afterpokec a fotky

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

halejte lidi a nevíte jestli už se vrátili Australani ze Salcburku s těma blatníkama? :P

Uživatelský avatar
Žbluňk
Mme. Türaushänger
Příspěvky: 365
Registrován: 02 bře 2004
Bydliště: Karlín

Příspěvek od Žbluňk »

axoun píše:halejte lidi a nevíte jestli už se vrátili Australani ze Salcburku s těma blatníkama? :P
asi je zahodili hned po té, co jim to znova spadlo na nohu =)))
nadrcená tráva voní líp než káva

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

axoun píše:halejte lidi a nevíte jestli už se vrátili Australani ze Salcburku s těma blatníkama? :P
Blatníci [smilie=rofl5.gif]

bruno1
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 544
Registrován: 11 kvě 2006
Bydliště: Bad tolz

Příspěvek od bruno1 »

Sesto píše:
axoun píše:No nevim to přesně, ale za ten víkend od úterý do pondělí to bylo něco kolem 11 stováků, myslim....
No tak som myslel Ze za cely vylet.
Uf ale moc nerozumiem co znamena 11 stovaku.
Šesťo, nerob ostudu :lol:
Patina forevwer

Uživatelský avatar
Grossraum
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 314
Registrován: 27 bře 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grossraum »

Pěkný, pěkný, ale proč jsou ty Norky všechny takový nizoučký...... :D

A co bylo s hajzlíkama, Axi?

Předloni jsem si přivez pěkné suvenýry, byla letos taky nějaká pomlázka? Byla tam nějaká zajímavá norka, nebo samý leštěnky?
Minule jsem tam učúrával z děduly se Sambou s nápisem Katmandu, co měl na spojkovým pedálu přitejpovanej dřevěnej špalík.
Nic než VW Bus!

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5879
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Příspěvek od pulenejksicht »

axoun píše:halejte lidi a nevíte jestli už se vrátili Australani ze Salcburku s těma blatníkama? :P
jo jo ..blatníky včera dorazili do garáže ...že bych je hodil na Sobín ? :wink:

kathmandu tam byla ..jak říká Víťa ..úplnej patina cruiser :wink:

jinak nejuchcávatější pro mě byla norka v origo dove blue ..sice velký okno ,ale celá v původním laku a nechutně zdravá

Uživatelský avatar
Leer
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1668
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: v březnu je nejkrásnější Vídeň

Příspěvek od Leer »

sice jsem na dovolený, ale tenhle topic mě dostává.... no prostě jsem zase prokaučoval jednu superakcičku, ale nevadí, příště to třeba také vyjde 8)
Veteran car club Česká lípa - www.vcc-ceskalipa.cz

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5879
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Příspěvek od pulenejksicht »

Leer píše:sice jsem na dovolený, ale tenhle topic mě dostává.... no prostě jsem zase prokaučoval jednu superakcičku, ale nevadí, příště to třeba také vyjde 8)
co ti bránilo abys jel ? jo já zapoměl von toho má Ťupajs málo pojízdnýho ... :wink: a vo tom to je !

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Dědeček Katmandu mě taky dostal. Dřevěnej špalík na spojkovym pedálu má furt. Taky nejtovaný podběhy se mi páčily. Pokoušim se nacpat na ftp-ko sekvenci s jeho pokusem o přesné zaparkování. Třeba to vyjde.
Leštěnek tam byla - jak už jsem řikal - většina.
Mě osobně se teda nejvíc líbila jedna taková pěkně vocucaná, ale zdravá hasičská potvůrka.

Hajzly před náma skutečně zamkli.
Přijeli jsme ve čtvrtek večír jako jedni z prvních. Zaparkovali jsme na parkovišti, kam jsme byli nasměrováni jedním Holanďanem, kterej přijel těsně před náma. Sympaťák chlap s kníračem. V tom se přihnal hlavní pořadatel v T4-ce (mimochodem majitel jediného obchodu s potravinami ve vesnici Grossdorf, v níž se akce konala - dělá to dobře kluk ušatá) a z okýnka na nás začal pokřikovat, že „Kefr und Té-cvaj museji stát dole“. Záhy za prokluzujícího předního náhonu zase rychle odfrčel.
To se dalo chápat. Představoval si tam nahoře ponorky vyskládaný pěkně čumáčkama vedle sebe. Pastva pro oči. Jenže byla už tma, děti podléhaly uspávacímu rituálu, celkem slušně chcalo a stany na trávníku pod billboardem už byly postaveny. Právě jsme se všichni shodli na tom, že se ráno přemístíme, když se hlavní pořadatel přiřítil znovu a veřejné záchodky u stanice lanovky demonstrativně zamknul na dva západy, div si při tom nevykloubil loket.
Ráno jsme se pochopitelně přemístili, no a za Keframa a Té-cvajkama se přesunuly i ponorky Samby a Austa VW. Drželi s náma sockama basu, kuci. Rozbili jsme tam dole takový malý cigošský ležení. Žádná čuňárna, žádnej řev, obyčejnej camping s grilem a dětma na tříkolkách.
To ovšem ranilo pořadatele ještě víc, neboť ponorky by přece měly stát nahoře, že? A zrovna takový krasavice. Austův furgon a Sambova Samba, tyhle auta hledaly konkurenci mezi těma leštěnkama jen stěží.
Z následnýho chování pořadatele (ů) jsem tedy získal dojem, že jsme tam takoví trpění a nezvaní. Ale to je jejich problém. Rozhodně to nebylo kvůli autům - kulaťáků jinejch tam bylo asi třicet. Jenže nikdo jinej než my v autě nekempoval, všichni byli nasádleni v hotelích a omuškátovaných penziónech. Že by je totok hnětlo? Těžko říct.
Obchodníkovi s potravinama a pořadateli v jedné osobě je třeba přičíst k dobru, že se mu během té první noci nejspíš rozleželo v hlavě, co takový zamčený hajzlík může způsobit a za ranního kuropění přihopkal toalety opět odemknout. Možná, že ho k tomu přiměla manželka. Jistý je, že to chlapík minimálně o jedno h*vno za vsí nestih´, že 8-[
Naposledy upravil(a) axoun dne 14 črc 2006, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Tak jsem koukal, že děda Katmandu už na to ftp-čko dolez.
Jen ještě pro úplnost: Myslim, že jsme nakonec žádnou ostudu neudělali, spíš naopak - i přes počáteční rozpaky z nás nakonec nemohli mít jinej dojem než pozitivní. Aspoň když jsme pak s Ríšou vstoupili před rozedněním do sálu hotelu, z něhož se ozývala hudební produkce pro účastníky srazu, přes prsty se na nás nikdo nedíval.
Možná by nebylo od věci spojit se s pořadatelem a o celý akci podebatovat. Pokud tam nějaký nevyřčený pochyby jsou, měly by se vyjasnit. Za dva roky bych jel každoprdně zasejc a už v plné zbroji.
Naposledy upravil(a) axoun dne 16 črc 2006, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19857
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

tak takovejle vůl hornorakouská by mi pošramotil náladu zhruba jako pan principál v hotelu v Srbsku..
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Pětišroub píše:tak takovejle vůl hornorakouská by mi pošramotil náladu zhruba jako pan principál v hotelu v Srbsku..
ano, je to totéž...

Uživatelský avatar
AustVW
Příspěvky: 16
Registrován: 18 čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AustVW »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Grossraum
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 314
Registrován: 27 bře 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grossraum »

Je to skoro až smutný čtení, ale někdy jde jen o pouhopouhý nedorozumění. Třeba by stačilo se ho hned zkraje zeptat "warum?". A třeba byste se dozvěděli, že na to je v Horních Rakousích zákon, že žádný veřejný hajzlíky nesměj zůstat přes noc otevřený a že "keine Angst", hned za ranního kuropění je zasejc přinde votevřít. Tak takhle bych to viděl já.
A že vás kamarádi nedali a šli s váma mezi plebs je hezké. I když jeho záměrům co do "čistoty rasy" bych já rozuměl spíš při spanilé jízdě na kopec, kdy chce každý fotit a filmovat tu big action, než při parkování u lanovky. Ale co, éto jevo dělo.
Tak napřesrok domluvíme velký výlet, jo? Pojedeme všichni Norkama jako letos, jo?!?! :D
Nic než VW Bus!

Uživatelský avatar
Grossraum
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 314
Registrován: 27 bře 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grossraum »

půlenejksicht píše: jinak nejuchcávatější pro mě byla norka v origo dove blue ..sice velký okno ,ale celá v původním laku a nechutně zdravá
marně ji tady hledám, tu dafblů.

BTW: jde o tady toho pána, asi. Můžete mu napsat "výhrůžný dopis"

Veranstalter/Kontaktadresse:
Unterberger Kaspar
Großdorf 65
A-9981 Kals am Großglocknere-mail: info@bullitreffen.at
Telefon: ++43 (0) 48 76/83 66, Fax: DW 4

KASPAR UNTERBERGER veranstaltet 2006 zum sechsten Mal das Bullitreffen in Kals am Großglockner.
Geboren wurde er 1956. Er selbst fährt einen 1964er Fensterbus mit
44 PS. Seine Autoleidenschaft geht schon bis in die Kindheit zurück.

Kaspar Unterberger pořádá v r. 2006 už po šesté sraz Bullis v Kalsu a.G.
Narodil se r. 1956. On sám jezdí Fensterbusem 1964 s 44PS. Jeho automobilová vášeň sahá zpátky až do dětství.
Nic než VW Bus!

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19857
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

A alpští pastevci zaháněli ovce, selky pak svoje kypré dcery se zbytnělou štítnou žlázou, panč když přijedou ČEŠTÍ AVAŘI, berou to po řadě, hlava nehlava 8) :lol:
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Grossraum
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 314
Registrován: 27 bře 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grossraum »

Pětišroub píše:A alpští pastevci zaháněli ovce, selky pak svoje kypré dcery se zbytnělou štítnou žlázou, panč když přijedou ČEŠTÍ AVAŘI, berou to po řadě, hlava nehlava 8) :lol:
No, kypré selské dcerky snad, ale ovce???? :x :x :x
Nic než VW Bus!

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19857
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

kupříkladu mě už delší dobu honí mlsná po grilovaném jehněčím a žampiónech 8)

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5879
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Příspěvek od pulenejksicht »

Grossraum píše:
půlenejksicht píše: jinak nejuchcávatější pro mě byla norka v origo dove blue ..sice velký okno ,ale celá v původním laku a nechutně zdravá
marně ji tady hledám, tu dafblů.
tak se mi líbila,že jsem si jí pořádně ani nevyfotil :wink:

Obrázek
Obrázek[/img]

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Jestli Kašpar zamknul hajzliky kvůli zákonu, těžko říct... Jistý je, že kdybych podobnej srazik pořádal třá já a přijela by horda "sympaťáků" :P zmožená několia stovkami kilometrů, nejen že bych jim po "povinném" zamčení hajzliků předal od nich klíček, aby bylo zákonné povinnosti učiněno zadost, ale ještě bych jim nejspíš přikulil soudek s poctivým českým pívem, aby si těch tojlet dosti užíli. Zřejmě se jedná jen o rozdíly v pohostinnosti když už ne národů tak jednotlivcůch.

Jináč na ten přesrok se těšim, to zas neé že né. A hlavně doufám, že nás pojede víc. Nebo že o těch přípravách aspoň řádně pokecáme, jako si to užíváme v debatě o cestě za tibestkými mnichy, že... :P
Dovoluji si ocitovat:
Grossraum píše:
axoun píše:Dyg je putýnkka jesi tam nakonec fakt něgdo pojede bo ne. I ty přípravy si čék může užívat jako gdyby už si doma mazal Pionýrky indulónou, no né? :P :wink:
No tak s takovou nemá cenu ani rozbalovat mapu na stůl :cry:

Já bych jel přes Hatě.
[smilie=curtain.gif]

Snad nás za dva roky naše norky nevypečou po stránce technické (ani jiné)... :wink:
Naposledy upravil(a) axoun dne 14 črc 2006, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno