2006 - Norky pod glokáčem - afterpokec a fotky

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Kvak píše:eště jsem si vzpomněl, jak se raskopčáci předvedli, když lavičkou vítězoslavně zablokovali výjezd z parkoviště přes hotelovej dvůr... prej ať jedu jinudy... "kudy dutá hlavo? Tam je to zacpaný ponorkama, co se formujou do kolony, tamtudy dobrejch půl hodiny nikdo neprojede..."

Je to marný, dědek si tam dal lavičku, na ní se posadil a tvářil se vítězoslavně. Zezadu na mě řval Majloš: Pusť si stěrače a jeď... ale na to jsem moc měkej. Nemam na to dávat alpskýmu vidlákovi najevo, co si o něm myslim způsobem hodným tak akorát alpského vidláka, na to jsem příliš "nekulturní opičák z východu".
...řikám to od doby, co jsem ještě za Československa pásával v kopcích za Insbruckem krávy. Nebyly fialový a narozdíl od českejch Stračen nedělaly Bůůů ale Můůů. Teda aspoň to řikal sedlák Herbert Sailer z vesnice Karres u Imstu. To byl prototyp vidláka, kterej se mě ptal, jestli se u nás válčí a jestli už se u nás taky začala prodávat taková vymoženost jako je sprej. "Českej vidlák by se halt moh od rakouskýho učit!" Maj sice muškáty za volknama, věděj kterýmu sousedovi jaká kráva dobře dojí, ale stejně jako šelma sedlák od Lady čuměj ze sednice rovnou do chlíva, aby měli přehled, jestli jejich kráva ještě dejchá...
Naposledy upravil(a) axoun dne 17 črc 2006, celkem upraveno 1 x.

jerry.en

Příspěvek od jerry.en »

Kvak píše:Parádní fotky, Majloši a VWíťo.

V nadmořské výšce přes 2000 metrů jsem pozoroval několik zajímavých efektů:
1) V Alpách klakson netroubí (na Šumavě jo)
2) Nízský tlak příznivě působí na přerušovače blinkrů
3) Praskají plastová kolečka v tachometru, takže jeden neví kolik ujel (což v kombinaci s nefunkčním palivometrem vnáší do života notnou dávku nejistoty =) )
to musím souhlasit, čupr fotečky tu máte všichni.
my jsme byli na glokáči loni separe, ještě s pár lidičkama z wv klubu praha. tam se člověk, ale doví věcí o svym autě. nám tam např. nejprve v garfildovi vyletěla svíčka a následně nám vyvařila brzdovka. to byl ale adrenalin... :shock: :lol:

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5879
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Příspěvek od pulenejksicht »

Obrázek

Uživatelský avatar
Tereza
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1068
Registrován: 28 dub 2005

Příspěvek od Tereza »

Tak teda tahle s Hořticí je fakt luxusní :!: =D>

nádhera :)
...aj tak tak...

Zamčeno