2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1560
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od venca101 »

http://www.benpon.nl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5879
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od pulenejksicht »

jo jo rýsuje se zajímavá akce :wink:

Niels "AIRMIGHTY" se byl podívat v emerice na jejich Barndoor getherignu a nechá si jednoho taky dělat

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 124&start=" onclick="window.open(this.href);return false;

místo je super , doufám, že budu moct vyrazit ..kdo by do toho šel ? .. nemusí to bejt zrovna svým barndoorem :wink:

i když za více než rok ..kdo ví kolik jich z čech v konvoji pojede :wink:

nebo stačí Tempo Matador ..s tím nás taky nevyhoděj z busí VIP sekce
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1560
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od venca101 »

pulenejksicht píše:...místo je super , doufám, že budu moct vyrazit ..kdo by do toho šel ? .. nemusí to bejt zrovna svým barndoorem...
Kdo ví, co bude za rok, ale akce mě zaujala a pokud se tady během roku domluví česká konvoj, tak sebou budu mrskat, abych se taky zúčastnil :D

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5879
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od pulenejksicht »

tak kdo jede ? ponorčí kolonka z čech ? jiný starý pěkný vwčka taky vítaný ..

je to za chvíli a registrace obnáší platbu předem ..

napsal jsem Neilsovi jestli to můžem zaplatit vcelku paypalem ..

registraci aut by to chtělo ale každý kus zvlášť ..

státních vlajek je tam už dost ..jen češi jsou zatím za vostudy .. :wink:

pro mě busí a vintage nej sraz roku ...

kdo má v plánu a přidá se ?

galerka zaregistrovaných vozů ..

http://www.benpon.nl/index.php/componen ... rticipants" onclick="window.open(this.href);return false;
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1560
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od venca101 »

No já bych jel, ale s těma registrácijema a platbama dopředu všade, to už mně začíná dost vadit. To už dneska člověk nemůže normálně přijet na sraz, u brány zaplatit a šmitec?? Jako když deš na rockovou zábavu do dělňáku, taky se nemusíš nikde registrovat, prostě u dveří vysolíš 8 pětek, dostaneš razítko na ruku a hotovo :D

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15174
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od Sam »

Neznám vingate VW sraz v Evropě, kde by byla registrace povinná. Pokud ti nevadí čekání a vyřizování na místě s prípadným rizikem, že se na tebe již nedostane pořadové číslo, případně číslo někde na chvostu registrovaných a bydlení někde za polem, klidně přijeď na blind.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5879
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od pulenejksicht »

Sam píše:Neznám vingate VW sraz v Evropě, kde by byla registrace povinná. Pokud ti nevadí čekání a vyřizování na místě s prípadným rizikem, že se na tebe již nedostane pořadové číslo, případně číslo někde na chvostu registrovaných a bydlení někde za polem, klidně přijeď na blind.
Same neregistroval jsi se náhodou a neplatil třeba Hesiš víc než půl roku dopředu ? :wink:

organizátoři větších lepších akcí se samo snaží o registraci a platbu předem aby mělo tušení kolik lidí budou muset udělat šťastnými ..

napsal jsem organizátorovi jestli je možná platba dohromady za víc aut přes paypal a jestli je to nutné

samo nejradši bych se jen nahlásil a zaplatil na místě .. vzhledem ke spolehlivosti lidí ..ale to zase pak bude menší motivace vyrazit na stopro :wink:
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15174
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od Sam »

pulenejksicht píše:
Sam píše:Neznám vingate VW sraz v Evropě, kde by byla registrace povinná. Pokud ti nevadí čekání a vyřizování na místě s prípadným rizikem, že se na tebe již nedostane pořadové číslo, případně číslo někde na chvostu registrovaných a bydlení někde za polem, klidně přijeď na blind.
Same neregistroval jsi se náhodou a neplatil třeba Hesiš víc než půl roku dopředu ? :wink:
Mám pocit, že to bylo více jak rok, ale zase méně než dva roky dopředu. :D Každý to vidíme jinak. A to je dobře.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19857
Registrován: 02 led 2003

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od Pětišroub »

Ciwe...to je zas debata...hňhňhň...ale doufám že i přes porodní bolesti se všechny české barndoory seberou, a na tuto akci vyrazí. Nevím proč by měl organizátor přejímat odpovědnost za chronickou nespolehlivost účastníků, kteří se hurá zaregistrujou a den před odjezdem se rozhodnou že prší, nebo že jim to stará zakázala, nebo že umřela šestá babička za poslední dva roky...Hlavně nepodcenit tu registraci!Omlouvám se za OT ale tohle téma je moje startovací tlačítko:-)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Radek
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 768
Registrován: 10 bře 2004
Bydliště: mezi Libercem a Děčínem

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od Radek »

Uvažuju že bych se stavil jako čumil. Mám v Amersfoortu sestřenici, tak je to dobrá záminka jak být a nebýt na návštěvě.
(Pokud byste tam nedejbože měli někdo nějaké vážné trable, tak je asi možné tam případně domluvit nějakou pomoc.)

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5879
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od pulenejksicht »

Pětišroub píše:Ciwe...to je zas debata...hňhňhň...ale doufám že i přes porodní bolesti se všechny české barndoory seberou, a na tuto akci vyrazí. Nevím proč by měl organizátor přejímat odpovědnost za chronickou nespolehlivost účastníků, kteří se hurá zaregistrujou a den před odjezdem se rozhodnou že prší, nebo že jim to stará zakázala, nebo že umřela šestá babička za poslední dva roky...Hlavně nepodcenit tu registraci!Omlouvám se za OT ale tohle téma je moje startovací tlačítko:-)
chápu že je velký pokušení si neodpustit nějaký to "moudro"
ale furt nějak mám trochu problém s tím že když se někde vznese dotaz či pobídnou k přispěvku lidi kterých se to týká až zjistí že se jich to týká
mají bohužel větší potřebu se vyjadřovat jedinci kteří dopředu vědí že se jich to netýká :wink: asi takovej národní sport .. bohužel ..
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19857
Registrován: 02 led 2003

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od Pětišroub »

zase to je nešvar který se týká nejen barndoorových akcí, že. Vžij se do role organizátora, jemuž se zaregistruje na sraz 1000 lidí, takže na to nasmlouvá catering a nadimenzuje zázemí (rozuměj třeba hajzlíky, nebo objedná celou kapacitu kempu) a prásk, přijede jich polovina. Organizátor je v tom za svý. Přitom akce žije jen z příjmů vybraných od návštěvníků. Návštěvníci ale možná stále žijí v představě, že to financuje ministerstvo kultůry nebo co .-)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5879
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od pulenejksicht »

Pětišroub píše:zase to je nešvar který se týká nejen barndoorových akcí, že. Vžij se do role organizátora, jemuž se zaregistruje na sraz 1000 lidí, takže na to nasmlouvá catering a nadimenzuje zázemí (rozuměj třeba hajzlíky, nebo objedná celou kapacitu kempu) a prásk, přijede jich polovina. Organizátor je v tom za svý. Přitom akce žije jen z příjmů vybraných od návštěvníků. Návštěvníci ale možná stále žijí v představě, že to financuje ministerstvo kultůry nebo co .-)
Honzo já vím že máš proti barkasům velkou averzi a proto jednoho polovičního prodáváš když to má půl prdele z ponorky :wink:

..ale nechceš na tyhle moudra typu " to by jeden neřekl " založit nějaké sofistikovaný topik a nepřispívat k druhýmu největšímu nešvaru nejen na flatu : plevelení topiků ? :wink:

nedozrál už čas vystoupit z temných vod facebooku s vděčným tématem neukázněnost potencionálních účastníků vs nejlepší a největší sraz v čechách kam by
prostě měli všici přijet ? :D

BTW : pokud se jedná o sraz daleko v zahraničí s ne zrovna nízkým účastnickým poplatkem je mám pocit docela praktický řešit jestli je někdo ochotný zaplatit předem a nebo tam pojedem jako ostudy z východu zase nenahlášený nebo nahlášený ale bez záruky že přijedem a na sraz přispějem ..
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19857
Registrován: 02 led 2003

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od Pětišroub »

já nemám vůbec žádnou averzi:-) Snažím se jen agitovat že registrovat ale i platit sraz předem je správné a jediná cesta k rozumně zajištěným srazům.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od Milosak_1 »

K tomu srazu - proč zrovna ve stejný rok jako je Grossglockner? To aby člověk fakt jen sral peníze za benzín celý rok... :toimonster:
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19857
Registrován: 02 led 2003

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od Pětišroub »

Jen se koukám na http://www.benpon.nl....a" onclick="window.open(this.href);return false; nevidím tam žádné participanty z Čekien....nebo jen blbě koukám?? Osobně teda brouci smí jen do roku 57 takže mám zase pecháčka :-D
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5879
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od pulenejksicht »

koukáš asi dobře ...zatím jsou všichni opatrní něco platit předem :wink:
jinak poslední update z dneška je 50BDček v registraci
zatím se tváří že by jeli Kůča a Venca s pryčou
ještě někdo se plánuje přidat ke kolonce tří ponorek z čech ?
registrace a platba najedou paypalem až později z mý strany není problém
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1560
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od venca101 »

Poslední stav 65 barndoorů... A už se konečně nahlásil i voják a Kempes, Už ať je duben! :D

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5879
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od pulenejksicht »

tož jsem si nahlásil od středy 16 do pátku dovču a v pondělí je velikonoční volno :wink:

plánuju vyrazit ve středu , někde po cestě přespat .. ( Hesiš ? :wink: ) a ve čtvrtek to dorazit ..

a díky velikonocům valit dom asi až v pondělí ..

kdo se přidá ?
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1560
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: 2014 - 1st European Barndoor Gathering 19-20.4.

Příspěvek od venca101 »

pulenejksicht píše:... a díky velikonocům valit dom asi až v pondělí .. kdo se přidá ?
Že se přidávám, víš ne?? Akorát to bude chtít doladit plán cesty, mám to o 250km dál jak ty, takže cestu Amersfoort - jižní Morava (cca 1100km) za pondělí nedám ani kdybych se rozkrájel...

Odpovědět