VW 38 se našel v Litvě

Pro majitele a příznivce klasických VW do roku výroby 1967. VW coby veterán, v původním, nebo dobově odpovídajícím stavu.
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..

Re: VW 38 se našel v Litvě

Příspěvekod loufes » 16 úno 2013

Teda chlapi,vy máte ale starosti...nějaká hadice....
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

OB
Dr. Přípraveček

Příspěvekod OB » 16 úno 2013

Mňo, na tom autě je daleko více zásadnějších problémů než přiblblá hadice.
Pokud bych takové auto měl, tak bych se snažil ho udělat, přesně tak jak má být! Souhlasim s doktorem patologem!
Co přijde dál???

Pětišroub
stálý inventář fóra flat4

Příspěvekod Pětišroub » 16 úno 2013

Je to jejich auto,můžou si s ním dělat co chtějí:) Podstata je,že se jedná o vw38 které dali do kupy v rekordním čase a nebáli se přitom jít s kůží na trh. U tý sahary se může jednat o určitou formu podpisu, protože pochybuju, že by přehlédli uvedenou fotografií, u hadice humpolactvi. Buďte rádi jak to dopadlo, o němcích je známo, že zapomněli i svaret. Takže to auto se pravděpodobně za rok rozpadne. Nebo ro dělali poláci?
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

OB
Dr. Přípraveček

Příspěvekod OB » 17 úno 2013

Ne klempířinu si dělali sami, tedy němec.
Co se týče sahary, tak ji dostali darem a je celá z hliníku. Jestli mne pamět nemýlí tak má být z Rekordwagenu. Proto není v barvě.
Co přijde dál???

pulenejksicht
ex beetleboy

Příspěvekod pulenejksicht » 17 úno 2013

oni řešili podstatnou část co se týká původnosti ( jako třeba celohliníková sahara) a dali díky svým kontaktům a zápalu dohromady kus o
kterým se "normálnímu " smrtelníku může jen zdát takže holt už asi nezbyla energie na doladění detailů nad kterými bude zbytek odborníků fr"flat" :wink:
jdeme frflat na flat ...

OB
Dr. Přípraveček

Příspěvekod OB » 17 úno 2013

pulenejksicht píše:oni řešili podstatnou část co se týká původnosti ( jako třeba celohliníková sahara) a dali díky svým kontaktům a zápalu dohromady kus o
kterým se "normálnímu " smrtelníku může jen zdát takže holt už asi nezbyla energie na doladění detailů nad kterými bude zbytek odborníků fr"flat" :wink:

Víceméně s tebou souhlasím ale v jednom detailu se rozscházíme. Pokud už dělám takový unikát, tak i ty detaily by měli být dotažené i za tu cenu, že to bude déle trvat.
Co přijde dál???

pulenejksicht
ex beetleboy

jasně že by si to takovýhle auto zasloužilo dovychytat do posledního šroubku .. kdo ale tvrdí že je to konečný stádium a že se časem nedoladí ?
to auto dali do kupy mezi Hesišem a dalších Cambergem ..takže za dva roky ... což je samo o sobě neskutečný ..dolaďovat ho můžou dalších 20 let :wink:

kdo trochu zná Grundmany a jim podobný typy kteří syslí víc a úspěšneji než specializovaná firemní muzea tak ví , že je to "daň za onu úspěšnost" ..
na detaily už není čas :wink:
jdeme frflat na flat ...

Sam
vintage patolog
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sam » 17 úno 2013

loufes píše:Teda chlapi,vy máte ale starosti...nějaká hadice....

Někoho zajímají hadice, někdo se baví kupováním relativně "tuctových" nárazníků v inzerci flat4. Nechtěl bych soudit, kdo je větší podivín. Peace :D

Zpět k tématu. Ch. Grundmann se nechal strhnout tlakem okolí a zbytečně vše uspěchal. Chce to Lišákovskou trpělivost + Sitz Fleisch a smeknou i brblalové z Flatu :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)

loufes
Internetový troll fauwer,loufes..

Příspěvekod loufes » 17 úno 2013

Sam píše:
loufes píše:Teda chlapi,vy máte ale starosti...nějaká hadice....

Někoho zajímají hadice, někdo se baví kupováním relativně "tuctových" nárazníků v inzerci flat4. Nechtěl bych soudit, kdo je větší podivín. Peace :D

Zpět k tématu. Ch. Grundmann se nechal strhnout tlakem okolí a zbytečně vše uspěchal. Chce to Lišákovskou trpělivost + Sitz Fleisch a smeknou i brblalové z Flatu :D

Já jsem tím chtěl jenom podotknout,že nějaká blbá hadice na motoru jde kdykoli vyměnit za jinou,není to nevratnej zásah do auta jako takovýho...prostě asi zrovna v danej moment nebyla hadice z roku 38 poruce....proto mi to připadá ůsměvný,jak to tady někteří silně řeší...
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Sam
vintage patolog
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sam » 17 úno 2013

A co např lesklý lak vozidla ? Klemy na manžetách, konstrukce sedaček ?? Vše jde vyměnit/předělat, jen je to práce navíc a nevěřím, že se tím bude někdo zabývat.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)

Andy
aircooled cheerleader

Příspěvekod Andy » 17 úno 2013

No ja bych se vratil k ty hadici................

Hele, osobne to beru tak ze jsem rad ze to auto je :) . Jak nekdo psal v "Hlasce dne": Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy :D velmi trefny a moudry

pulenejksicht
ex beetleboy

Andy píše:No ja bych se vratil k ty hadici................

Hele, osobne to beru tak ze jsem rad ze to auto je :) . Jak nekdo psal v "Hlasce dne": Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy :D velmi trefny a moudry

já říkám, že každej má much minimálně na dvě kadibudky :wink: .. stačí se s tím smířit ..

.. hnidopich po válce umí bejt každej ..ale nikdo a ničí produkt tím pádem není dokonalej ..vono ani z tý linky to nevyjíždělo dokonalý
a my tady zpětně řešíme věci který ani ve fabrice neřešili při seriový výrobě ... smrkali to jak baťa cvičky ..

takže posuzovat korektnost toho či onoho u vozu z pre produkční serie kde spousta věcí byla na různých vozech sesmolena různě co se zrovna jak povedlo
nikde ty detaily zdokumentovaný nejsou a nikdo nic přesně neví je dost velká frajeřina ..

samo že některý detaily mohly pořešit líp aby tím nedráždili znalce na srazech :wink: ..ale na takový detaily si Grundmani a spol evidentě nehrajou ...

jak se nejedná o nový unikátní kus něčeho co nikdo nemá tak je to pod jejich rozlišovací schopností :wink:
jdeme frflat na flat ...

Zpět na “klasické VWozy 1938-1966”