Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Pro majitele a příznivce klasických VW do roku výroby 1967. VW coby veterán, v původním, nebo dobově odpovídajícím stavu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Petr914 »

...do prdele...já už žádnej vobrázek nemám...navíc je spousta hodin a už musim jít spát a nevim kerej je Ervin...to nevim...jestli mě to nebude v noci budit...zasraná práce...

...navíc nevim co je Ovalfensters a tydle zaklínadla...německy neumim...

...no nic...hele Andy zanecháme léčby šokem...a já to tu později zmoderuju...nebo dostaneme voba BAN za prznění rasy...

...ale stejně mě mrzí...že už se nikdy nedozvim,kterej buben je Ervin... :wink:

...Ervin...Ervin...no nic...nemusim vědět všechno...sakra Ervin..................................to bude nakonec ten...co je jeho brácha Merlin...Rolls Royce Merlin...hahá...to je dobrá stopa...

Obrázek
You can't win 'em all...

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Andy »

Ale houby, Ervin je buben a Merlin je bratranec, kotouc, vzdalenej, furt si to pletes
Přílohy
imagesCAL1ARNK.jpg
imagesCAL1ARNK.jpg (9.46 KiB) Zobrazeno 4450 x

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Petr914 »

...o příspěvek vejš pak vidíme...co s tim udělá tendle web...když se člověk snaží...

...takže odešleme příspěvek beze změn ještě jednou...a hle...najednou to funguje...

...já ti řeknu jak to je hele...

...se podivej jo...tu čoveka prcaj...hele a v pravidlech je jasně napsáno...že v obrázkovym topicu musí bejt vobrázek...

...jo...a woni to řeší takhle...

...tam napíšou do příspěvku "Obrázek" a myslí si...že čoveka převezou...

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.php?p=98648#p98648

...dokonce tam ještě abstrahujou různejma hláškama...aby podnítili fantazii místních jůzrs...

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 34#p103334

...někteří jedinci si dokonce myslí...že když napíšou "obrázek"...tak nejsou OT...

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 15#p105415

...tuten s tou Yahodou je vůbec nejlepší...ten ještě radí...

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 04#p111904

...ale admin kamaráde...to je teprv něco...

...ten porušuju Copyrighty...

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 91#p101891

...nebo vydává nesouvislý zvuky...chrlí písmenka...

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 69#p213369

...někteří se snaží dohnat ztrátu kvantitou...navíc mu tam hned sekunduje nějakej P914 červenou barvou a je hustej...asi nějakej debil nebo co...

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 17#p114717

...no a nakonec se nám tu furt všechno spojuje s imaginárním středem vesmíru...Slivencem...kde maj spoustu zrezlejch krámů...kterejma vobkládaj zhulený holanďany...kteří sem v dobrý víře přijéchali svejma starejma krámama a sbíraj v našich luzích a hájích slávu tak,že zanedbávaj údržbu a zadřou co jim přijde pod ruku...tu buben...tu si zadřou třísku...v této citaci se Slivenec zjevuje jako místo kde se nachází ráfky modré barvy...

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 02#p170102

...a vo tom je celej příběh tohodle báječnýho topicu...jak máš příběh...máš vyhráno...

...ale dlužno podotknout...že bez obrázku by byl tendle topic bezcennej...ale chlapi...ruku na srdce...takhle tu republiku nevybudujeme... :wink:

Obrázek

Obrázek
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Herbie »

Petre, obdivuju ze mas dostatek casu a energie na to sepisovat takovyhle pribehy :)

a jeste obrazek aby se nereklo ze porusuju pravidla :)
Obrázek
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15201
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Sam »

:D Budem se muset zeptat Redhota jestli slovo 'Obrazek' naplnuje skutkovou podstatu vlozeni "obrazku". V opacnem pripade jsem i ja off a budeme muset nenapadne delat jako ze se nic nestalo, protoze ty BANy pak uz nebude mit kdo zrusit. :-"

PS: dochazeji mi obrazky, uz vyskrabuju ze dna... kdo tyhle pravidla vymyslel ? :)
Přílohy
4470431083_41feaf3215.jpg
4470431083_41feaf3215.jpg (46.66 KiB) Zobrazeno 4420 x
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Petr914 »

...to kdyby čovek věděl...kdo to vymyslel...a přitom to vodsralo několik stovek uživatelů...bejvaly doby...kdy se BANovalo denně pro zábavu... :mrgreen:

...Same ten první příspěvek...z těch dvou v podstatě totožnejch...je zpizděnej tim klasickym stylem...ale nevim,jestli to na svým prohlížeči vidíš...došlo k tomu tak...že sem odeslal...OK a tak za 2-3 vteřiny se znaky změnily v tendle patos...
Herbie píše:Petre, obdivuju ze mas dostatek casu a energie na to sepisovat takovyhle pribehy :)
...je to docela dobrá prdel...a je to jen citace toho...co se tu odehrává...krom těch vešplechtů mezi citacema to tvoří uživatelé tohodle fóra a semtam se do tý srandy připlete trochu toho softwéru... :wink:

...a teď si dáme takovej malej offtopic...páč to nepatří dobově sem...ale nepatří to ani mezi Brezely...takovej bonus pro čtenáře tohodle fóra...řek bych,že je to celkem pěknej vobrázek...včetně nezbytný nuly uprostřed...

Obrázek
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7226
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Obrázek dne - nur fü��fensters und Klassiks(1954–6���

Příspěvek od udeeska »

...trosku mi to s tim Ervinem pripada jako v pohadce "Cisaruv pekar/Pekaruv cisar" a nutno
podotknout,ze jsem tady v tom topiku v prdeli jak Bata ze cvickama,elikoz mam posledni foto
ze svych zasob pro tento rok :?
Ten motor ze zhora je v:
http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 50#p229713" onclick="window.open(this.href);return false;

...jo a jednoho Ervina znam,akorat,ze je to buzerant :mrgreen:
Přílohy
DSC_0178.JPG
DSC_0176.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Petr914 »

udeeska píše:...jo a jednoho Ervina znam,akorat,ze je to buzerant :mrgreen:
...no dyť jo...to je taky důvod toho zadření bubnu...stalo se to proto,že byl přihřátej...

Obrázek
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7226
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od udeeska »

..tak neco pro zchlazeni,muj prvni Novorocni ulovek z maleho mestysu.Otevrenej,osamocenej,s propadlyma emisema....
Přílohy
DSC_0760.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2178
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od hydraulik »

Obrázek
Postoupil jsem do vyššího levelu....

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od maxmax »

Proč jsou smazaný moje obrázky?
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15201
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Sam »

Obrazky jsem presunul ja a to hned z nekolika duvodu.

- V topiku o ovalech a dedcich byl brezel, ktery ma vlastni topik hned vedle. To mne utvrdilo v tom, ze pro ty nohaty a kozaty baby, ktere pozuji v popredi ztracite schopnost vsimat co vubec na obrazku je. Navic topik s lehkou erotikou se vzdy po case zvrhnul a proto neni vule ho v obmenenych podobach reinkarnovat v jinych forech.

- Osobne mi bezduche lepeni fotek ve stylu Shovwstation prijde zcela zbytecne. Pokud budu chtit obrazky, behem chvilky jich pres google najdu tunu.
Kdyz uz zde na VWeteran foru podobne temata mit, bylo by dobre, aby fotky byly nejak zajimave,neokoukane. Idealne dobove. Vytuneny oval v metle, prilepeny k asfaltu, pokud mozno na nejakych uchylnych chromovych kolech? Co to ma proboha spolecneho s klasickym VW z let 38-66 ?

- Obrazky ktere jsem presunul /krom retusovane ponorky s kulometem/ jiz zde na foru minimalne jednou prosly. Jsou to stalice, ktere se s zeleznou pravidelnosti vynoruji aby znovu a znovu zazili svoji chvilku slavy.

.... a ted do mne.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Andy »

A DO NEEEEEJ Souhlasim se Samem, a navrhnul bych vytvorit topicy ve tvaru: Cal Look, Oldschool, RestoCal, Ratlook, German Look, French Look, Chop Top, atd.... Tim padem se oddeli klasika od ruznych tendenci ktere do aircooled sceny patri

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Skid »

to Andy: Jiste oddeleni uz tu je na styly tuningu co jsi zde vypsal. :wink:
Obrázek
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Andy »

To Skid: takze tenhle krasavec tam patri. A jakej je link? Ono totiz nejde o mne ale o nas vsechny, aby jsme vedeli a byl v tom poradek :)

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Skid »

to Andy: Prave netusim kam to flaknout, tak aby Sam nenadaval, ze tu jen krafame tak davam fotky ovalku z me soukrome sbirecky, kterou jsem namlatil fotoaparatem ve Spa. :D

Detailnejsi pohled pod krovky toho ovalka co jsem postoval vyse. ;-)
Obrázek
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od maxmax »

Sam píše:Obrazky jsem presunul ja a to hned z nekolika duvodu.

- V topiku o ovalech a dedcich byl brezel, ktery ma vlastni topik hned vedle. To mne utvrdilo v tom, ze pro ty nohaty a kozaty baby, ktere pozuji v popredi ztracite schopnost vsimat co vubec na obrazku je. Navic topik s lehkou erotikou se vzdy po case zvrhnul a proto neni vule ho v obmenenych podobach reinkarnovat v jinych forech.

- Osobne mi bezduche lepeni fotek ve stylu Shovwstation prijde zcela zbytecne. Pokud budu chtit obrazky, behem chvilky jich pres google najdu tunu.
Kdyz uz zde na VWeteran foru podobne temata mit, bylo by dobre, aby fotky byly nejak zajimave,neokoukane. Idealne dobove. Vytuneny oval v metle, prilepeny k asfaltu, pokud mozno na nejakych uchylnych chromovych kolech? Co to ma proboha spolecneho s klasickym VW z let 38-66 ?

- Obrazky ktere jsem presunul /krom retusovane ponorky s kulometem/ jiz zde na foru minimalne jednou prosly. Jsou to stalice, ktere se s zeleznou pravidelnosti vynoruji aby znovu a znovu zazili svoji chvilku slavy.

.... a ted do mne.
A v podstatě mi je to jedno, jen tam mohla být poznámka v tomto duchu..... Ale fakt je, že když objevím něco na netu,neprohledávám 10 stran dozadu jestli to tady už náhodou nebylo, tak maximálně 3 :( ale myslím,že ty obrázky tam dáváme, aby se pobavili i ostatní,ne? Je tu ještě někdo koho to pohoršilo? Jinak náš samozřejmě plný právo zmazat cokoli!
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Andy »

Tak tohle by byl muj "Dream come true" :heart:
11_oval_1_jpg_e_bb629df76e08ba1c2acc27bc2788758a.jpg
11_oval_1_jpg_e_bb629df76e08ba1c2acc27bc2788758a.jpg (32.36 KiB) Zobrazeno 4348 x

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5297
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od lišák »

Bude to takhle v pořádku Same ? Foceno kdysi na Vítkově Lukášem, ale přiznám se, že nevím, kdo je majitel vozu. On se určitě přihlásí.
Obrázek
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Obrázek dne - nur für Ovalfensters und Klassiks(1954–67)

Příspěvek od Herbie »

kdo je soucasnym majitelem vozu to se asi nedozvime, kazdopadne v ty dobe to byl Sambič :)
... a vůbec !

Odpovědět