Dobove 6V radio.

Pro majitele a příznivce klasických VW do roku výroby 1967. VW coby veterán, v původním, nebo dobově odpovídajícím stavu.
Odpovědět
Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Dobove 6V radio.

Příspěvek od Budulin »

Nevi nahodou někdo za kolik se da pořidit dobove radio 6V nejlepe Saphire do Brouka r.v.1961 . Kdyby někdo měl na prodej tak koupím .Nebo sem napište nějake www linky kde jsou na prodej .Díky .

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobove 6V radio.

Příspěvek od htd »

Ja osobne doporucuji www.ebay.de a vydrazit :lol: Maximalni cena se pohybuje kolem 30EUR...nekdy i 1EURo :twisted: + postovny +/-20EUR a mas to doma v CR :oops:

http://search.ebay.de/ws/search/SaleSea ... &catref=C1

KOCHEJ SE

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Diky . Tak už jsem se tam dival a asi něco pořidim . :D

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

Musis byt zaregistrovany...pokud nejsi, tak se muzeme dohodnout a ja ti to vydrazim :P

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

..rádio

Příspěvek od yahoďák »

ještě bych doporučoval mrknout sem: http://gutefahrt.com
moc pěkné stránky a mimo jiné tam je kompletní přehled rádií pro brouky od všech výrobců a ročníků, takže si můžeš zúžit výběr, abys nekoupil něco moc mladého

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

nevim jestli to pomůže, ale Sapphire je pouze americký rádio. Dělalo se firmou Bendix (to mám já) a snad v Motorole a do evropských aut se nedávalo. Nejčastější v evropských broucích bude asi Blaupunkt, později potom Grundig atd...Já mám v autě Sapphire III, je o trochu mladší, než by správný rádio pro rok 61´ mělo bejt. Už si nepamazuju, kolik jsem za něj dal, ale vím, že bylo docela vysoký poštovný, protože tyhle rádia jsou těžký jako kráva.

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Pětišroub dne 26 úno 2004, celkem upraveno 1 x.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Radio?

Příspěvek od Budulin »

Čau Honzo .Tak to co maš v autě mi jeden amik nabizi za 125$ nevim jestli to neni moc? co mysliš . Je funkčni akorat tam nejde podsviceni dyspleje .

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

jestli je v jinak hezkym stavu, tak je to dobra cena. Postovny by mohlo byt ke 40USD.Čiselnik je podsvetleny obycejnou zarovkou s malou sufitou, melo by se to dat vymenit. Ja mel to stesti, ze radio bylo koncem 90. let repasovano, dostal jsem k nemu doklady a je funkcni. Slouzilo v kabrioletu, takze je panel trochu jety, ale nevadi mi to.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Jo to radio bylo moc pěkne , nakonec to bylo saphire I . Takže trochu starši než maš ty .Jinak jsem se pustil do dražby a zatim bojuji o Saphire III , je moc hezke . Jsem zaregistrovany na ebay.com . Tak jsem zvědavy :?

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

Doporucuji prihodit az v poslednich vterinach a max. castku co do toho chces dat :twisted:
P.S. z nemecka je levnejsi postovny...a pokud jsi registrovany na ebay.com, tak muzes drazit na vsech ebay po svete=>ebay.de a beay.at

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Zdarec htd. :D No ja bych prihodil na konec, ale když ja nemužu najit datum konce te aukce :roll: Mužeš mi prosim poradit :wink:

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

Jasny, jsi porad online? Najdes me na ICQ:-) Nebo posli maila!

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Zdarec . Tak jsem to nakonec vykrál :twisted: a cena je 51$ což si myslim neni tak špatne .Takže po obědě tady hodim fotečku toho radia :D

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

Supr :!:

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Tak fotku toho radia už mam v galerii. Jinak to poštovne mě vyjde na 27$ i s pojištěním a cena radia se vyšplhala na 51$ :? , ale jsem spokojen už aby bylo doma . :P

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

Mel jsi to drazit na wbay.de!!!Tam by te to vyslo levneji:-) Ja to tam sleduji, takze vim jak se pohybuji ceny... :twisted:

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

No jo, ale když jsem se tam dival tak tam byly same novějši kousky na superbrouky a kdybych čekal tak zase uvalim prachy a nebylo by nic :(

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

tak kdyz uz se tady resi radia
prispeju i ja svou troskou do mlyna

je to novejsi model, bohuzel nevim z ktereho roku
a pravdepodobne jiz na 12V
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Dobove 6V radio.

Příspěvek od udeeska »

Sapphire I.1960 MW(stredni vlny) 7.2 Volt 5 predvoleb,vyrobce Bendix radio Baltimore
...vyrabeno exkluzivne pro distributory VW v US pouze pro ponorky :D ..no dobra a VW zbytek+Karman Ghia
Vyndal jsem ho z valniku,ze ho dam jako dekoraci do Helmuta,cely jsem ho rozebral, vycistil a prostrikal
cudly konkorem,protoze nechodily.Po sestaveni dohromady jsem ho cvicne zapojil za predradny odpor steracu(druhy mam na palivomer)
a jake bylo prekvapeni,kdyz prvni naledena stanice hrala Beach Boys =D>

Obrázek
Obrázek
Vwase nocni sichta...

Odpovědět