Výztuhy na blatníky s hrazdama pro USA

Pro majitele a příznivce klasických VW do roku výroby 1967. VW coby veterán, v původním, nebo dobově odpovídajícím stavu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Výztuhy na blatníky s hrazdama pro USA

Příspěvek od axoun »

Sundal jsem bla?áky a rozhod se, že Termixovi dodělám výztuhy k nárazníkům s hrazdama, který na něm chybí. Mohl by mi někdo prosím poslat fotku jak jsou uchycený (nebo aspoň nákres). Drží to vepředu na nápravě? Jak? Jaký je průměr kulatiny, z níž jsou výztuhy udělaný?
V případě, že nezjistím co nejpřesnější podobu těchto výztuh, nabízím tyto nárazníky výměnou za klasické dědkovské (s doplatkem, jsou moc pěkný). Díky.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Jedinej kdo mě napadá a u koho by se to dalo okoukat, je AustVW a jeho faltdach
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

doldy na berusce....... 8)
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Doldy
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 717
Registrován: 16 kvě 2004
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doldy »

Jojo...já tam ty výztuhy mám :wink:
Na nápravě přidělaný určo nejsou...zdá se mi, že jsou normálně napojený za plechama na ty hlavní držáky nárazníků...oboje dohromady jsou přišroubovaný úplně na stejným místě do kastle...takže jediná úprava je udělání ještě jedněch děr do blatníků. Průměr ti změřím, až se dostanu k berušce. :) ...a samo udělám i nějakou fotku... :wink:

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Díky fšem
To Doldy: když to bude do půlky ledna tak to stačí. Blatníky mam sice sundaný, barvu mam taky, ale ještě je musimn trošku vyspravit. Ale nezapomeň na mě plís, páč bych se pak moh dostat do časového posunu a jaro by mě rázem mohlo překvapit nepřipravenýho...

Doldy
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 717
Registrován: 16 kvě 2004
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doldy »

axoun píše:Díky fšem
To Doldy: když to bude do půlky ledna tak to stačí. Blatníky mam sice sundaný, barvu mam taky, ale ještě je musimn trošku vyspravit. Ale nezapomeň na mě plís, páč bych se pak moh dostat do časového posunu a jaro by mě rázem mohlo překvapit nepřipravenýho...
Neboj hopsnu tam co nejdřív....i když s časem mám dost často problém... :?

Uživatelský avatar
Pavel Kubín
Pan Vierloch
Příspěvky: 129
Registrován: 29 srp 2003

Příspěvek od Pavel Kubín »

Taky mám na svém dědouškovi (64) exportní nárazníky s hrazdičkami, které tam nepatří, navíc vpředu jsou dobastlené jinak než u fešného originálu.
Asi půjdu cestou nejmenšího odporu a přebytečné "věšáky na ručníky" odšroubuju a bude vše tak, jak má být. Skoro. Těch pár zbylých montážních otvorů v nárazníku se myslím "vsákne" :)

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

Mám pocit, že se ty výztuhy nechají koupit...alespoň pan Jaško mi je onehá nabízel.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Na originalu prochazeji drzaky narazniku i vyztuhy (jestli myslis ty trubky od slz) prednim celem do prostoru rezervy, kde jsou pripevnene 2 srouby (ta vyztuha jen k 1 z nich) k plechove krabici, ktera je privarena k bocni stene. Blatniky zadne diry nemaji. Vyztuha je obycejna trubka patricne stlacena a na vnejsim konci ohnuta. Prumer trubky, smer zahnuti konce u narazniku a polohu kulaty diry v cele ted zrovna z hlavy nevim. Ten smer zahnuti ale vyjde, protoze obe diry jsou nad sebou.

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Mám pocit, že se ty výztuhy nechají koupit...alespoň pan Jaško mi je onehá nabízel.
a to jsem tamvčera byl pro těsnění do karbece :roll:
ale já to spíš řešit nebudu, zatim tam hrazdy nechám bez výztuh a až se bude Termix jednou dávat původna, prsknu tak klasicky starý bla?áky. Díky tedy za rady, zatím tuhle část projektu odkládám na neurčito.

Doldy
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 717
Registrován: 16 kvě 2004
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doldy »

Anonymous píše:Na originalu prochazeji drzaky narazniku i vyztuhy (jestli myslis ty trubky od slz) prednim celem do prostoru rezervy, kde jsou pripevnene 2 srouby (ta vyztuha jen k 1 z nich) k plechove krabici, ktera je privarena k bocni stene. Blatniky zadne diry nemaji. Vyztuha je obycejna trubka patricne stlacena a na vnejsim konci ohnuta. Prumer trubky, smer zahnuti konce u narazniku a polohu kulaty diry v cele ted zrovna z hlavy nevim. Ten smer zahnuti ale vyjde, protoze obe diry jsou nad sebou.
Pravda...není to zkrz blatníky, ale přední čelo...kdo si na to má tak narychlo vzpomenout... :wink:

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Příspěvek od john »

Hi Axoune, v mojej galerii su obrazky uchytenia narazniku,akurat som este nezvladol vsadenie obrazku priamo sem http://www.flat4.org/galerie/displayima ... &pos=-4500
P.S. to auto nie je moje.Vonkajsi priemer trubky je 19.2 , alebo 3/4"

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Čao Johne,
dík za údaje, ale já jsem sem zapomněl napsat, že akci vzpěry odsouvám na neurčito. Sehnal jsem dvě originální vzpěry, ale budu je na auto dávat až někdy přijde řada na celkovou rekonstrukci. Tímto děkuji i Tobě Doldy, vyprdni se na to.

Odpovědět