pocet schwimmu v Cechach

Pro majitele a příznivce klasických VW do roku výroby 1967. VW coby veterán, v původním, nebo dobově odpovídajícím stavu.
Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od OB »

Ferdinand píše:cenzura
Co pak je to cenzura?
Stačí se podívat na Wikipedii:

Cenzura je kontrola a omezování sdělování informací – ať už předávaných mluveným slovem, tiskem nebo dalšími formami vyjadřování. Bývá zřizována státem, náboženskou organizací, armádou, vedením firmy apod. Slouží pro udržení ideologického monopolu, uchování státního, firemního či vojenského tajemství nebo uchování hlásaných morálních principů.

Proto bych chtěl požádat Ferdinanda o změnu cenzury na TADY KONČÍM. To je daleko pravdivější než nápis cenzura!
Děkuji
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
Ferdinand
Příspěvky: 227
Registrován: 13 led 2006

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od Ferdinand »

Už ten můj linč konečně ukončete.
Kdyby se pohoršeně ozval alespoň jeden jediný jmenovaný z toho kaďouráckého seznamu, který jsem uveřejnil, tak bych celou tuhle slovní přestřelku chápal.
Slušností provozovatele fóra by také bylo, kdy mne vyzval ke stažení mého nevhodného příspěvku a né aby jej okamžitě a bez upozornění vymazal sám.
To se dělalo před rokem 1989 a pak je to bez diskuze CENZURA, které jsem si užil dost za komančů.
Tam mě soudruzi taky linčovali za to, že jsem si v roce 1985 dovolil uveřejnit ve Světě motorů pozvání na sraz VW Karmann Ghia a Porsche,
bez oficiálního schválení Ústředním výborem Svazarmu ...

K mým předcházejícím přispěvkům o domácích karoseriích na podvozku KdF/VW, o Karmannech, VW-Porsche 914 a Porsche 356 v Čechách bylo stejně jenom minimum vašich bezvýznamných reakcí
a tak jsem pochopil, že toto fórum není pro mne to pravé. Tady se plká hlavně jen o tom, kdo půjde kam na pivo a nebo co kdo kde napsal blbě, či uveřejnil bez schválení.

Holt si svoje mnohaleté zkušenosti s VW a Porsche budu i nadále zvežejňovat na svých stránkách a tady
OPRAVDU KONČÍM.

MiHo
Příspěvky: 231
Registrován: 31 říj 2009
Bydliště: Žižkovw

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od MiHo »

Vážený Ferdinande,
nikdy jsem tě neviděl a tvoje příspěvky jsem četl s nadšením. Ale bohužel, už nemohu souhlasit. Ve Světě motorů si bez souhlasu nikdy nic nemohl uveřejnit. Nejsem zrovna nejmladší, tak si tu dobu velmi dobře pamatuji.
Jednou si stejně koupím busíka...

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od Sam »

Ferdinand píše:Už ten můj linč konečně ukončete.
Kdyby se pohoršeně ozval alespoň jeden jediný jmenovaný z toho kaďouráckého seznamu, který jsem uveřejnil, tak bych celou tuhle slovní přestřelku chápal.
Slušností provozovatele fóra by také bylo, kdy mne vyzval ke stažení mého nevhodného příspěvku a né aby jej okamžitě a bez upozornění vymazal sám.
To se dělalo před rokem 1989 a pak je to bez diskuze CENZURA, které jsem si užil dost za komančů.
Asi je na čase, odkrýt pozadí celého toho "spiknutí" vůči Ferdinandově osobě.
Seznam jsem stáhl já a předcházel ho rozčílený telefonát uživatele. Váš příspěvek jsem nijak needitoval ani jsem nesmazal přílohu. POUZE jsem deaktivoval zobrazení seznamu a následně vás i ostatní vyzval jak dále se seznamem naložit.
Berte to jako předběžné opatření. Na fórum nejste non-stop a bylo třeba jednat rychle. Kdyby zde na flatu byly někým uveřejněny vaše osobní informace a pokud by jste mi zavolal, nebo mne písemně vyzval, udělal bych pro vás to samé.
Označení mého zásahu slovem CENZURA a spojení s praktikami před rokem 89 mne ale hrubě uráží.

Ferdinand píše: K mým předcházejícím přispěvkům o domácích karoseriích na podvozku KdF/VW, o Karmannech, VW-Porsche 914 a Porsche 356 v Čechách bylo stejně jenom minimum vašich bezvýznamných reakcí
Děkuji za zhodnocení práce ostatních, jistě to všechny zainteresované potěší. Slušnost mi nedovolí podobně zhodnotit vaše "registry" a tak vám jen popřeji hodně zdaru při vaší další činnosti na poli vzduchem chlazených a přidám své osobní přání, aby jste svému závazku dostál.

S pozdravem.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od pulenejksicht »

nevím jestli se dá svádět na "dobu" trend v chování většiny lidí kdy když je jim něco vytknuto ..i třeba po právu a v zájmu jiných tak je běžnou praxí se nad tím pokud možno ani nezamyslet
proč si kdo dovolil onu kritiku či námitku a okamžitě vše brát osobně , bránit se útokem a nejlépe ještě vše kolem poplivat ...

je to sice smutný ..ale je to bohužel tak ..

nějaká snaha o dialog ..konstruktivní ..v rámci společného zájmu a nejen slovní přestřelky nikam nevedoucí se většinou nekoná

není nad to si na tom našem malým pískovišti vzteky rošlapávat bábovičky jak malý haranti ..

to pak ztratí chuť si na pískoviště chodit hrát nejeden jedinec se slabším žaludkem i když zrovna jemu ještě nikdo bábovičku nerošlápl ..

hlavně si to nikdo opět neberte jako kritiku a urážku ale spíš jako důvod k zamyšlení ..
jdeme frflat na flat ...

simak
leštič starých součástek
Příspěvky: 926
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: asinus mundi

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od simak »

Jo, často se mi zdá, že je to takový znamení doby. Přijde mi, že žijeme neustále pod tlakem něčeho nebo někoho. Jsme masírovaní reklamou, měřítkem všeho jsou peníze a život je zběsilý závod. Internet potom díky svojí relativní anonymitě funguje jako ideální hromosvod, kde si může každý svoje mindráky snadno a rychle vybít. Frustraci je pomoženo a hurá zpátky do reality nechat se zmačkat nanovo. Zjebal mě šéf, seřvu podřízenýho, nemám podřízenýho, zapnu net.
Cha, měl jsem být psycholog :)
Ještě mě napadá, že bych se třeba Ferdinanda zastal. Uděláme dva tábory a můžeme po sobě házet virtuální hovna. Bude to švanda. Nebo jen tak planě tlachat, jako teď já. Je to fakt príma.
No, když je to tedy ten definitivní konec, tak by to mohl ten ukrutnej admin sáznout, ne?
nasávač

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od Petr914 »

Ferdinand píše: K mým předcházejícím přispěvkům o domácích karoseriích na podvozku KdF/VW, o Karmannech, VW-Porsche 914 a Porsche 356 v Čechách bylo stejně jenom minimum vašich bezvýznamných reakcí
...domácí karoserie na podvozku KdF/VW...to je čtrnáct stran...který v podstatě vytvořil yahoďák...

...VW-Porsche 914...to je třicet stran...který mam zase s podporou fora na hrbu já...

...a pak tu máme pár bezvýznamných a vpravdě statistických vláken...kde se auta řadí jako děvky na molu...a to sou Karmann...914 a 356 registry...který už v podstatě neexistujou...

...Ferdinande...bezvýznamný je tvoje počínání...ne počínání členů fóra Flat4...
You can't win 'em all...

lope
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1278
Registrován: 08 zář 2009

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od lope »

Myslím, že obecně by se neměly bez souhlasu majitele zveřejňovat k vozidlu SPZ (nebo jak to reformátoři dnes nazývají) a současně stanoviště a stav (např. fotky). Do registru vozidel má při dnešním chaosu a delegování agendy civilům na městské úřady a obskurním IT firmám leckdo. Ve spojení s aktuálním umístěním a stavem vozidla (což se z registru nevyčte) to může být nápad pro zloděje.

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od Laco »

Pánové, nechtěl jsme zasahovat, neb jsem poloamatér, ale taky vyjádřím svůj názor.

1.Neviděl jsme zde zveřejněný seznam, a nevím co v něm bylo.
2.Jsem proti zveřejňování osobních údajů, což jsou : rodné číslo, číslo OP a jiné zneužitelné informace
3.Pokud si tady na foru a nebo na srazech plácám játra o svém automobilu, existuje spousta veřejně přístupných fotografií a informací o mém vozidle. Jméno, SPZ a město nepovažuju díky moderním technologiím(internet) za osobní informace.
4.Pokud bych ale já dělal seznam, asi bych nejdřív kontaktoval majitele a chtěl jeho souhlas se zveřejněním dat.
5.Pokud se podíváte na zde odcizené vozidla za poslední rok, tak ani o jednom autě tady nebyl zásadní topic. Zloději si je vyjlédli na ulici, buď na projížďku a nebo na díly(asi) a nebo na přespání.
6. Můj názor je, že pokud o mém "vyjímečném" autě zveřejním co nejvíce informací, je prakticky těžko k něčemu použitelné. Snad jedině na šrot a na díly. A co se mého KG týče, tak kdyby mi zmizel a najednou se objevil někdo, že prodává třeba jen přední světla, tak je 80% šance, že jsou moje :lol: :lol:

Tak už toho nechte. Nejsem prezident, ale občas taky použiju nějeké to rčení či bonmot : Čím víc se v hovně dloubeš, tím víc smrdí ! Mě smrad z hovna zrovna čichovým senzorům nevoní :wink:

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od TomB »

Není tady už toho OT nějak moc? :D
Ať se s tím moderátoři nějak poperou,udělaj prohlášení (vymazaj)a bude...jinak to tady bude donekonečna... #-o
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od Herbie »

evidentne vas to porad bavi :roll:
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od Pětišroub »

to máte těžké mládenci...něco uděláte, je to špatně, neuděláte nic, je to taky špatně. Každopádně tenhle topic je opět ukázkovým příkladem toho jak problematická je. a kam vede, neschopnost potlačit vlastní ješitnost a ego v prostředí internetového fóra. Takže teď jsme všichni "potrestáni"zkurvením několika topiců.

Což mimochodem povede k úpravě uživatelských možností.

Těším se na další zajímavé informace o vzduchem chlazených. Nejhorší je, když ti, co by mohli, tak nechtějí.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od yahoďák »

Pětišroub píše: Nejhorší je, když ti, co by mohli, tak nechtějí.
starší ročníky by možná mohli oponovat, že ještě horší je když chceš, ale nemůžeš :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od Herbie »

ty už ses ten starší ročník ? :)
... a vůbec !

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od Andy »

No prave, ze by to bylo o te huse? :mrgreen:

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od yahoďák »

zas tak starej ještě nejsem, jen občas zaslechnu od starších postesknutí, že už to není co bývalo... nebudu jmenovat, André by se zlobil :twisted:
Obrázek

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: pocet schwimmu v Cechach

Příspěvek od Andy »

Brute! :lol:

Odpovědět