BBT produkty: dlouhozdvihová klika pro 30PS

Dobové úpravy. Co bylo tehdy a jak se s tím poprat v 21. století?
Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: BBT produkty: dlouhozdvihová klika pro 30PS

Příspěvek od Sam »

Zřejmě jsem nebyl pochopen. Mne nevadí nastavená "instantnost" Vintage Speed a hluboce upravených moderních motorů. Já jen projevil obavu, aby to u Vintage Speed v dohledné době nedopadlo jako u laciného VW tuningu: Buch, chromové plechy které nesedí, buch průhledné víčko rozdělovače, buch osazení mizerných a neslícovaných odlitků hlav, buch nefunkční odlitek karburátoru, buch nerez výfuk, hnusný jak čertův p*nis, buch CNC duralová bižuterie, atp...

Ale máš pravdu, každý ať dělá co ho těší a prezentuje co uzná za vhodné.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Re: BBT produkty: dlouhozdvihová klika pro 30PS

Příspěvek od Pětišroub »

Sam píše:Zřejmě jsem nebyl pochopen. Mne nevadí nastavená "instantnost" Vintage Speed a hluboce upravených moderních motorů. Já jen projevil obavu, aby to u Vintage Speed v dohledné době nedopadlo jako u laciného VW tuningu: Buch, chromové plechy které nesedí, buch průhledné víčko rozdělovače, buch osazení mizerných a neslícovaných odlitků hlav, buch nefunkční odlitek karburátoru, buch nerez výfuku, hnusný jak čertův p*nis, buch CNC duralová bižuterie, atp...

Ale máš pravdu, každý ať dělá co ho těší a prezentuje co uzná za vhodné.
Same k broukům je bohužel stále přitahována určitá specifická nemalá skupina pitomců, kteří si myslí, že Volks-wagen znamená levný-auto. A tím pádem že i údržba a díly budou co? Levné. Nejlíp skoro zadarmo. A protože tradiční dodavatelé nebyli schopni tomuto požadavku dostát, nastoupily šikovní výrobci ze zemí třetího světa, kteří jsou schopni tuto obrovskou poptávku uspokojit samozřejmě za cenu snížení kvality. Nelze vinit tyto výrobce, lze vinit pouze ty, kteří svými nákupy u EMPI a spol. podporují nekvalitu na trhu, byť existuje dražší, ale kvalitní alternativa. Trh funguje. Je to stejný v automotive segmentu, je to stejný u žrádla.

No a tuning pomocí pohledových dílů, které funkci prvku nevylepšují, ba ji leckdy zhoršují to je ještě úplně jiná kategorie, kolotočáři byli, jsou a budou. S tím je třeba žít.

Takže pokud tento požadavek vznikne u vintage speed kategorie, budou se na trhu objevovat nekvalitní díly na 30PS.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: BBT produkty: dlouhozdvihová klika pro 30PS

Příspěvek od lišák »

Pětišroub píše:Pánově vaše militantnost v místních reáliích je roztomilá,...
My nejsme militantní, my se jen tak štengrujem :D .
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Re: BBT produkty: dlouhozdvihová klika pro 30PS

Příspěvek od Pětišroub »

trochu jsem si zapřeháněl, abych zdůraznil humornost toho okamžiku, kdy se ukázalo, že dvě opice sedí na jedné větvi:-)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
wally
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2294
Registrován: 20 říj 2010
Bydliště: Praha 9 skorovenkov..:o)
Kontaktovat uživatele:

Re: BBT produkty: dlouhozdvihová klika pro 30PS

Příspěvek od wally »

Pětišroub píše:trochu jsem si zapřeháněl, abych zdůraznil humornost toho okamžiku, kdy se ukázalo, že dvě opice sedí na jedné větvi:-)
A když chceš mít opici, tak musíš mít na banány.. a to jsou ty dvě cesty... Vintage Speed/New technology performance..
z mého pohledu dojde na obojí... jedno už mám a druhý mi leží pod ponkem :wink:

Je to rozhodnutí v poměru ...Kč/PS. Bohužel/bohu dík je u new performance decentně nižší... a výsledky jsou víc vidět ( a někdy slyšet :lol: )
Myslíme to vwážně...;o)
First Czech EBI-Racer on Weber carbs :D
------------------------------
Wally T2b doka 1976 - 2276ccm /brutal doka :)
Florián malookno 1963 - 1584 ccm
Karel KG 1963 - WBX / Typ5 / ???? ccm
Blue T2a 1970 Deluxe / 1679ccm / C25 /1x DRLA40 / CSP Python
------------------------------

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: BBT produkty: dlouhozdvihová klika pro 30PS

Příspěvek od john »

Andy, neviem co si mam o Tebe mysliet... :D na jednej strane mas uplne spravne nazory na vec, na druhej uplne protichodne...pochadzame z rovnakej planety?... :D

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: BBT produkty: dlouhozdvihová klika pro 30PS

Příspěvek od Andy »

Preju ti aby jsi na to prisel, snad se tim netrapis :D . Ale jinak jsem z planety Zeme, a ty? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: BBT produkty: dlouhozdvihová klika pro 30PS

Příspěvek od Sam »

lišák píše:
Pětišroub píše:Pánově vaše militantnost v místních reáliích je roztomilá,...
My nejsme militantní, my se jen tak štengrujem :D .
Sím ano, my se tu, jen tak v rámci přísnější výstupní kontroly, přátelský špičkujeme. Takovej detail blatník-stupačka-blatník nebo popisek na hlavě šoubu, z toho je tu dnes každej druhej předpo**ej, před lety to nikdo neřešil... Takže za za mne dobrý, alespoň někam spějeme. :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: BBT produkty: dlouhozdvihová klika pro 30PS

Příspěvek od Andy »

Sam píše: blatník-stupačka-blatník
Pozor, kdyz jsme u detailu tak: blatnik-silikon-stupacka-silikon-blatnik, jo? To jen pro poradek.

Odpovědět