CB Performance

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Uživatelský avatar
vako
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 830
Registrován: 07 úno 2005
Bydliště: Kežmarok - Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: CB Performance

Příspěvek od vako »

je kopec dobrych band vyrabajucich ozaj dobre hlavy.. ja sa vzdy orientujem vo vsetkom podla RACING style, je to jedno ci je to v oleji - Elf, Spectro Drag, Valvoline..... v hlavach pre beznu klientelu s vynikajucim vykonom za adekvatnu cenu je to MOFOCO - Johny vie svoje a urcite potvrdi.. Samozrejme su dalsie.. a super hlavy pre urcity Racing Style, ale to je uz vyssi level.. preto ak kupit za dobre peniaze hlavu a byt vysmiaty :mrgreen: , tak - MOFOCO / dobra cena, dobry shipping, isty vykon/, kto pozna - vie svoje
Blacksmith - Juniperus Hero
VWolkers

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: CB Performance

Příspěvek od prak »

vako píše:tak - MOFOCO / dobra cena, dobry shipping, isty vykon/, kto pozna - vie svoje
tak to má něco do sebe :shock:
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: CB Performance

Příspěvek od john »

Vako ma pravdu, su to velmi slusne odliatky. Flowbench test je velmi dobry, no mame len jednu hlavu na testovanie a to samozrejme nemusi predstavovat reprezentativnu vzorku...nevyhoda je , ze pre F Vee to nie je povolena hlava, takze prakticke skusenosti nemame.Ale v porovnani zo stock Brasil / Mexico odliatkami su hodne lepsie...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: CB Performance

Příspěvek od udeeska »

Limit na odeslani baliku je kolem 30 kg,takze 8 hlav neni mozne poslat najednou.To pak jedine najit nejakej freight v pristavu kde vlastne kolektujou veci do kontejneru.Kolik vazi hlava?Je jedno jestli je to pres celou Ameriku,jelikoz cena je od vahy a ne od vzdalenosti.Jo a nezapomente,ze ta tabulka s cenama co je na prvni strance taky uz neplati.
Jinak mi volali ze servisu,protoze jsem vracel presit koberecky na kterych zapomeli vystrihnout a zaposit diry :? a ptal se na ty brazilske hlavy.Rekl mi,ze jsou to same jak nemecke,jelikoz je startovali vyrabet pod kontrolou VW.Nakonec se tam vyrabeli brouci a busy,ktere dodnes jezdi,takze by to melo fungovat.
Obrázek
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: CB Performance

Příspěvek od Pětišroub »

hlava váží asi 5.5 kg
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: CB Performance

Příspěvek od Herbie »

rekneme ze jedna hlava nam vazi 5,5 kila
takze 3000 kc hlava, 1200 doprava jedny hlavy do CR
a kolik je vlastne clo ?

aby se to vubec vyplatilo :)



doplneno pozdeji
3000+1200+300clo+600DPH = 5100 Kč

zakoupeni nove hlavy na ebay 5200 + doprava
hofmann speedster 5700 + doprava
CSP parts 6500 + doprava
jasko kuri 6300
dudik olomouc 5950
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: CB Performance

Příspěvek od Pětišroub »

clo je 10%, DPH 20%. DPH je jistý, clo pak záleží na tom, jak se to s celníkama podaří uhrát. Ideálně, pokud máte v USA známého, ať vám pár hlav přibalí při příští cestě do uzlíčku. Já jsem za pár hlav platil kolem 130-140 USD poštovné ale tak nějak se to vyplatilo.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: CB Performance

Příspěvek od john »

john píše:Vako ma pravdu, su to velmi slusne odliatky. Flowbench test je velmi dobry, no mame len jednu hlavu na testovanie a to samozrejme nemusi predstavovat reprezentativnu vzorku...nevyhoda je , ze pre F Vee to nie je povolena hlava, takze prakticke skusenosti nemame.Ale v porovnani zo stock Brasil / Mexico odliatkami su hodne lepsie...
Dnes som rozpraval s viacerymi ludmi ohladne MOFOCO hlav a nastalo zaujimave poznanie...traja su velmi spokojni s kvalitou a dvaja hovorili, ze vacsi kus hovna este nevideli...tak som k jednemu skocil na overenie tvrdenia a skutocne to bolo pod psa...z toho vyplyva, ze Mofoco pouziva viacerych dodavatelov, pretoze odliatky sa znacne od seba lisia uz od pohladu...vzorku, ktoru sme dostali na testy mozem vsak ohodnotit ako nadpriemerne dobru... takze je asi na stasti kupujuceho...

Uživatelský avatar
vako
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 830
Registrován: 07 úno 2005
Bydliště: Kežmarok - Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: CB Performance

Příspěvek od vako »

john píše:...traja su velmi spokojni s kvalitou a dvaja hovorili, ze vacsi kus hovna este nevideli...tak som k jednemu skocil na overenie tvrdenia a skutocne to bolo pod psa...z toho vyplyva, ze Mofoco pouziva viacerych dodavatelov, pretoze odliatky sa znacne od seba lisia uz od pohladu...vzorku, ktoru sme dostali na testy mozem vsak ohodnotit ako nadpriemerne dobru... takze je asi na stasti kupujuceho...
a to je problem u vsetkych USA firiem bez ohladu. Asi ziadna USA firma nema v sebe vypestovane cosi ako Honor a hned ked mozu ojebabrat, tak ojebabru...
Blacksmith - Juniperus Hero
VWolkers

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: CB Performance

Příspěvek od udeeska »

Dneska uz Ti nikdo do uzlicku nic nepribali,jelikoz letecky spolecnosti zacinaj omezovat pocet kufru a nektere uctuji za druhy kufr $50 :twisted: .Zacinam pomalu zjistovat jak je to s prepravou lodi,tak snad zjistim neco do konce tydne.Nemuzu nikde najit presnou vahu hlav,napadlo me zjistit kolik vazi motor nebo prevodovka,ale nic ne muzu na infernetu najit.Ptal jsem se jedne firmy(Schumacher)z Califu na kolik by prisel prevoz busa a odpovedeli mi ze na $2975,za to byl nedavno celej kontajner :?
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: CB Performance

Příspěvek od udeeska »

O 200 kc drazsi kdyz se to posle express,ale je to tam do tydne a muzes se na komplu koukat kde to zrovna je(trucking number-neplest si z fucking number :D ).Posilal jsem par baliku a nikdo neplatil DPH,akorat jednou mati zaplatila 600Kc za clo,tak sem ji motyku hloupou vyslal na celni s potvrzenim o duchodu a pekne ji to socialce vratili =D> .Z ceho vypocitavaji clo a DPH?Kazda hlava ma prece. jinou cenu
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: CB Performance

Příspěvek od prak »

(cena zboží komplet + cena dopravy) = základ k vyměření
pak si to adresát může rozpočítat jak chce (pokud je všechno v zásilce ve stejné sazbě)
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: CB Performance

Příspěvek od Sam »

udeeska píše:Nemuzu nikde najit presnou vahu hlav,napadlo me zjistit kolik vazi motor nebo prevodovka,ale nic ne muzu na infernetu najit.
4489g nastrojena 30PS hlava :wink:
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: CB Performance

Příspěvek od Pětišroub »

nahoře to píšu, jako shipping weight jednoho kusu počítejte 5.5-6 kg ať je rezerva pro obal
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: CB Performance

Příspěvek od udeeska »

Pětišroub píše:nahoře to píšu, jako shipping weight jednoho kusu počítejte 5.5-6 kg ať je rezerva pro obal
Oko vidi,oko neni p..a :D .Zatim jsem se nedovolal,jeste prosim vahu motoru(bez prislusenstvi-blok s valcema a hlavama)a tej prevodovky at se zeptam najednou.Nejde mi porad na rozum,kde vezmou celnici cenu zbozi,kdyz je cena od $150az do $1000.
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: CB Performance

Příspěvek od Pětišroub »

pokud mají celníci důvodné podezření a není přiložen doklad tak zboží zadrží do doby, dokud ten doklad nedodáš. Hranice pro bezcelní dovoz je nižší než uvádíš.

Převodovka bez poloos je cca 32 kg, polomotor 60kg .
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: CB Performance

Příspěvek od SO 545 »

ako pise 5s ak nevedia cenu urcit alebo urcia vacsiu a tebe sa to nepaci tak ta vyzvu aby si dolozil potvrdenie nakupu.
U nas trebars staci aj odkaz z ebay. ale ak ma nieco cenu 150dolarov tak clo je viac ako iste.
Aspon u nas.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: CB Performance

Příspěvek od udeeska »

Jo diky za informace a vidim ze clo je podle ksychtu :? .Vezme mi to vic nez jsem si myslel,mam kolem 20ti tel cisel ruznych spolecnosti,takze zatim vydrzet.Uz mi s tim pomaha i kamos,stejne ma ho..o na praci,jelikoz je v duchodu,tak se snad brzy k necemu kloudnymu dopatrame.
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: CB Performance

Příspěvek od Pětišroub »

a po čem přesně pátráš?
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: CB Performance

Příspěvek od udeeska »

Herbie píše:poslechni udeesko, jen takovej napad,
slo by te vyuzit jako meziclanek na trase ? jestli nejsi teda zrovna na uplne opacnym konci :)

CPperformance by to poslali UPSkou k tobe
a ze bys nam to poslal do Cech necim levnejsim ? treba tou USPS ?
Kdyz to bude za rozumnej peniz......
Vwase nocni sichta...

Odpovědět