Autolakovny

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Re: Autolakovny

Příspěvek od ovalisimus panornik »

Pokud jde o mě, tak moho jen doporučit autolakovnu Havel z Košťan http://www.autolakovnahavel.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
příjemný přístup, návrh řešení, čas a provedení.... já s nimi budu pokračovat.
Tel. 604614024

marcusw
Příspěvky: 6
Registrován: 26 říj 2009

Re: Autolakovny

Příspěvek od marcusw »

dalsi krasna renovace Jaguar E type http://wmarcus.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
poszupne budu vkladat fota

Wassermann
Příspěvky: 7
Registrován: 13 pro 2009

Re: Autolakovny

Příspěvek od Wassermann »

Dobrý den.
Dovoluji si Vám touto cestou nabídnout lakýrnícke práce. Jsme kousek od Opavy.
Několik referencí včetně projektu SWED BROUK 69 a OMLADLEJ ĎEDULA zde http://www.autoservislarys.cz

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Autolakovny

Příspěvek od IGi »

Wassermann píše:Dobrý den.
Dovoluji si Vám touto cestou nabídnout lakýrnícke práce. Jsme kousek od Opavy.
Několik referencí včetně projektu SWED BROUK 69 a OMLADLEJ ĎEDULA zde http://www.autoservislarys.cz
jop pravdu ma uvidime co to udela casem :D ale do ted naprosta spokojenost !!! se swedem se jedna v pohode a lak je opravdu dokonaly!! fakt si s tim vyhral a ruce na nem skoro nechal holt broukar v lakovne co si vice prat !!no ni ???

jen by me zajimala cena kdybych si auto nechal udelat komplet primo ... :oops:

kdybych delal dalsi auto obratim se opet na tuto lakovnu ... =D>
Obrázek

Wassermann
Příspěvky: 7
Registrován: 13 pro 2009

Re: Autolakovny

Příspěvek od Wassermann »

IGi píše:
Wassermann píše:Dobrý den.
Dovoluji si Vám touto cestou nabídnout lakýrnícke práce. Jsme kousek od Opavy.
Několik referencí včetně projektu SWED BROUK 69 a OMLADLEJ ĎEDULA zde http://www.autoservislarys.cz
jop pravdu ma uvidime co to udela casem :D ale do ted naprosta spokojenost !!! se swedem se jedna v pohode a lak je opravdu dokonaly!! fakt si s tim vyhral a ruce na nem skoro nechal holt broukar v lakovne co si vice prat !!no ni ???

jen by me zajimala cena kdybych si auto nechal udelat komplet primo ... :oops:

kdybych delal dalsi auto obratim se opet na tuto lakovnu ... =D>
Cena laku je individuální. Pokud by se dělala cena na tvého brouka tak by to bylo cca. +- 10% 55 000kč. Na laky poskytujem záruku. Že je broukař v lakovně nemá vliv. Kdyby to byla třeba 110tka tak se na ní pracuje úplně stejně.

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Autolakovny

Příspěvek od IGi »

Wassermann píše:
IGi píše:
Wassermann píše:Dobrý den.
Dovoluji si Vám touto cestou nabídnout lakýrnícke práce. Jsme kousek od Opavy.
Několik referencí včetně projektu SWED BROUK 69 a OMLADLEJ ĎEDULA zde http://www.autoservislarys.cz
jop pravdu ma uvidime co to udela casem :D ale do ted naprosta spokojenost !!! se swedem se jedna v pohode a lak je opravdu dokonaly!! fakt si s tim vyhral a ruce na nem skoro nechal holt broukar v lakovne co si vice prat !!no ni ???

jen by me zajimala cena kdybych si auto nechal udelat komplet primo ... :oops:

kdybych delal dalsi auto obratim se opet na tuto lakovnu ... =D>
Cena laku je individuální. Pokud by se dělala cena na tvého brouka tak by to bylo cca. +- 10% 55 000kč. Na laky poskytujem záruku. Že je broukař v lakovně nemá vliv. Kdyby to byla třeba 110tka tak se na ní pracuje úplně stejně.
jo to je mi jesne :) ale vis jak pracuje se na aute lip kdyz mes k tem autum vztah :) ale vim ze by jste udelali poradne i malucha :)
Obrázek

Uživatelský avatar
p3p1k
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 388
Registrován: 03 zář 2007
Bydliště: praha

Re: Autolakovny

Příspěvek od p3p1k »

chtěl bych vás varovat at si davate pozor na autolakovnu v hlaholicích, zkušenost velmi špatná :( ,
přítelkyně jsi tam nechávala dělat celolak na golfa v kabriu nejdřív všechno v pořádku a legrácky ,když se nastříkal tak jsme ho odvezl domu a za 3 dny jsem si měl ject pro další varku batníky naraziky atd... bohužel nárazníky popraskali :( tak jsem ji rekl at to opraví, opravili to ale opět rupli takhle se to asi 5krat opakovalo nakonec to nalakovali i hezky ale bohuzel uz to zase popraskalo :(, kdyz jsem volal majiteli tak to nebral na sms neodpovidal nic a kdyz jsme za nim jel tak se mi vysmal do obliceje
nejkrásnější pohled na svět je z VW sedačky ;)
1775ccm, 2xweber 40idf, engle 110 .... zajíždí se :- )

Uživatelský avatar
clayd
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 356
Registrován: 06 led 2007
Bydliště: Struhařov

Re: Autolakovny

Příspěvek od clayd »

Zkus příště paragánskou padinu
Já vím Bohumile ,já vím

lális
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1539
Registrován: 24 srp 2009
Bydliště: Tábor zdraví venkov

Re: Autolakovny

Příspěvek od lális »

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 691&start=" onclick="window.open(this.href);return false;
Ideální majitel brouka,buggy,buse...a co dál??

Kuchař
vrchní kuchař flat4
Příspěvky: 160
Registrován: 28 bře 2008
Bydliště: Loděnice

Re: Autolakovny

Příspěvek od Kuchař »

p3p1k píše:chtěl bych vás varovat at si davate pozor na autolakovnu v hlaholicích, zkušenost velmi špatná :( ,
přítelkyně jsi tam nechávala dělat celolak na golfa v kabriu nejdřív všechno v pořádku a legrácky ,když se nastříkal tak jsme ho odvezl domu a za 3 dny jsem si měl ject pro další varku batníky naraziky atd... bohužel nárazníky popraskali :( tak jsem ji rekl at to opraví, opravili to ale opět rupli takhle se to asi 5krat opakovalo nakonec to nalakovali i hezky ale bohuzel uz to zase popraskalo :(, kdyz jsem volal majiteli tak to nebral na sms neodpovidal nic a kdyz jsme za nim jel tak se mi vysmal do obliceje

Jak píše Lális. Spokojenost největší a super domluva.
http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 691&start=" onclick="window.open(this.href);return false;
Ten co steaky jo jo jo

Uživatelský avatar
p3p1k
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 388
Registrován: 03 zář 2007
Bydliště: praha

Re: Autolakovny

Příspěvek od p3p1k »

to věřím :) ale dostal jsem kontakt na jednoho chlapika v jesenici u prahy, byl jsem se na neho podivat a taky na to jak maka a viděl jsme naky jeho vytvory :) a bomba :) dela taky hodne do tuningu takze pro jasna volba ale brouka jsem mu jeste nedal tak jeste pocity po praci nevim :(

EDIT: ve Středu jsem si vyzvedl nalakovaný auto, práce bomba, dohoda taky, to co řekne to platí,a co jsme koukal tak stříká hodně pro mazdu, jmenuje sem pan Novotoný a tel. 777 204 994 lakuje v dolních jirčanech bohužel web. stránky jsem nenašel :(
až se vyveze auto ze tmy tak dodám fotky :)
nejkrásnější pohled na svět je z VW sedačky ;)
1775ccm, 2xweber 40idf, engle 110 .... zajíždí se :- )

pitras

Re: Autolakovny

Příspěvek od pitras »

Dobré zkušenosti mám i s xxxxxxxxxx, nechával jsem přelakovávat celý předek kvůli nehodě a provedli dobrou práci. Je to autorizák, takže cena je trošku vyšší, ale u firemního vozu, se to vyplatí..

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Autolakovny

Příspěvek od Herbie »

pitras píše:Dobré zkušenosti mám i s xxxxxx, nechával jsem přelakovávat celý předek kvůli nehodě a provedli dobrou práci. Je to autorizák, takže cena je trošku vyšší, ale u firemního vozu, se to vyplatí..
nějak tomu nevěřim :) dnes se pitras zaregistroval, a hned reference na lakovnu ?
že by snaha o reklamu ?

Zná tuto firmu někdo z broukařů ?
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Autolakovny

Příspěvek od Sam »

Jde o internetového trola který dělá pr. články, nebral bych tuto referenci moc vážně. Váš Banana
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Odpovědět