CSP- Custom Speed Parts Germany

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od Sam »

SO 545 píše:hmmm toz dilema. Asi budem na kolesach co ma auto z fabriky ako sa fasbukovat.

Hold staraskola.
Na druhou stranu je to jediná možná volba, že. Myslím tím ty fabrické kola :D :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od SO 545 »

A ked mam doma nove protektory este s vysackami od dodavatela a cenovkou v Kcs... no neobujto.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
Milan NM
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 736
Registrován: 25 pro 2015
Bydliště: SK-Nove Mesto nad Vahom

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od Milan NM »

Milan NM píše:Ak by bolo mozne pripojil by som Python 4
Takze Python je doma,ale pri cisteni zvarov mi nesli ocistit priruby a chytili lisku.Skuska magnetom ...priruby z obycajnej ocele...takze sklamanie.

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od john »

Je velmi pravdepodobne ze je to nerez, ale Martensitic alloy, ktora je magneticka a moze chytit slabu lisku...

Uživatelský avatar
Milan NM
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 736
Registrován: 25 pro 2015
Bydliště: SK-Nove Mesto nad Vahom

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od Milan NM »

John nemozem suhlasit,takto sa nerezovy material nemoze spravat,pri zvarani migom sa z priruby sa nemozu vypalit vsetky legujuce prvky ( a martenziticka nerezova ocel je tazko zvaritelna)aby to dopadlo takto:
20161129_162651.jpg
Ked budem mat cas tak dam preverit material.Predne J-cka som kupil v Hoffmann speedster ale musel som ich upravovat - urcite je to CHINA ale tam problem nemam.

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od john »

Foto vysvetli vela...skutocne to vyzera ako Mild steel....to by som od CSP neocakaval...

Uživatelský avatar
wally
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2294
Registrován: 20 říj 2010
Bydliště: Praha 9 skorovenkov..:o)
Kontaktovat uživatele:

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od wally »

No já mám tady pár konkrétních zkušeností s "kvalitou" jejich výrobků a zákaznického servisu.

Pominu již zamluvené pasování Pythona do busa, dodnes leží na příčce a drnčí..no a od té doby se mi už rozpadl silentblok co drží tlumič (nevím, ale na octavii jsem ho měl 14 let a původní). Položka za 80kč v ceně 700 euro podle mě není hodná CSP jména :lol:

Poslední je zkušenost s převodovkou od Rancha cca 2 tis Euro. :!:
CSP lidi jí poslali pouze v krabici ve které byly naházeny staré papíry a letáky do Bundes marketu, které jsem mimochodem tahal i zevnitř. [-X [-X
Nebyla ani v igelitu ani ucpané otvory k diferenciálu. No a paní krabice dorazila "trochu" dobitá a převodovka na několika místech odřená #-o #-o #-o

Když jsem dostal NOS výfuk od týpka z Ebaye za 100 Euro poslal mi navíc ofocený manuál na seřízení ventilů a plechovku mleté kávy, ať mi slouží a že ho těšilo. Asi jiné německo :lol:

No a poslední je nádobka brzdovky, ale tu CSP jenom přeprodává od WW, takže necháme ji být.

Nechci tady zvednout nějak nevoli, jen dávám do análů referenci na CSP. Konkrétní osobní.
Přílohy
19239420_10209398522815474_541052812_n.jpg
19244233_10209398522775473_1694271040_n.jpg
19368961_10209398522935477_1184938691_o.jpg
19389506_10209398523135482_661533120_n.jpg
19389611_10209398559536392_568023892_n.jpg
Myslíme to vwážně...;o)
First Czech EBI-Racer on Weber carbs :D
------------------------------
Wally T2b doka 1976 - 2276ccm /brutal doka :)
Florián malookno 1963 - 1584 ccm
Karel KG 1963 - WBX / Typ5 / ???? ccm
Blue T2a 1970 Deluxe / 1679ccm / C25 /1x DRLA40 / CSP Python
------------------------------

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od udeeska »

Je potreba to nafotit a poslat jim to. Nestydej se rict za velky penize,tak at se chytnou za rypak...
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od SO 545 »

Urcite sa treba ozvat. Ja som objednaval nejake nove veci na motorky z US cez Ebay.

Prisli uplne ine ako som objednal. Nafotil , poslal foto a co sa nedozvedel.
Vraj je problem zamestnat cloveka v sklade co bude robit poriadne svoju robotu.

Dodnes mam progresivne pruzenie na nejaku krosu v regali a do 2tyzdnov doslo co malo. :D
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od udeeska »

Problem je vetsinou v tom ze lidi co to balej jsou placeni minimalne,takze nemaj velkej zajem se angazovat. To same v moji firme, kdy nemci nekontrolujou US divizi a delnici na to serou,protoze nejsou dobre placeni a ja s kolegama pak musime dodelavat a opravovat chyby na place :roll: . Nezajem o praci dokonce dosel tak daleko,ze pri montazi magnetickych senzoru delnici neocisti izolaci dratu a zapojej to I s buzirkou, to pak je sranda hledat proc produkt nefunguje :D
Vwase nocni sichta...

Snížek
Příspěvky: 56
Registrován: 22 črc 2004

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od Snížek »

takže po řadě, nějakej ten fýdbek:

1) příruby na Pythonu nejsou stainless. Stainless příruby by nedávaly ani ekonomický, ani technický smysl, protože jsou dostatečně masivní a přesné. CSP se tím netají a stačilo se případně zeptat. Z mnoha mnou dodaných výfuků CSP zatím nikoho nenapadlo něco brúsiť (proboha proč? Auto výfukem jen prdí ven, to je jeho funkce, pokud ti jde o funkčnost tak spíš zahoď ty chromované plechy na válcích a neřeš housenku na přírubě). Pokud jde vedle funkčnosti i o krásu těla, je potřeba jít jinam, a připlatit si.
2) obal na funkčnost Rancha nemá vliv. Se zákazníkem jsem to řešil hned po dodání a pokud by roztržená krabice na funkčnost měla vliv, je možná reklamace, kterou jsme u jediného vadného Rancha řešili s CSP výměnou kus za kus. Nicméně CSP aktuálně mění spediční společnost po značné době, tak možná, že tam byly problémy. Takhle zřízenou krabici jsem nikdy neobdržel. Fotky jsem poslal hned po doručení (je to Kaldova převodovka) a je tu nabídka poslat extra novou krabici takže Kaldo, jestli to čteš, dej vědět.
3) silentblok je spotřební věc, je vystavenej enormní zátěži, enormní teplotě, dá se koupit naštěstí za 1.5 EURa. Gumičky nedošly, Hyvrise nevolejte.
4) nádobka T2 na brzdovou kapalinu od Wolfsburg West. Pokud by se zákazník choval normálně, zavolal a řekl že mu to prdlo, tak bych se zamyslel nad okolnostma, vzal v potaz všechny faktory, jako že to třeba mohl být špatnej kus, nebo - nedejbože - to zkurvil sám, a zřejmě by obdržel náhradní nádobku. Protože se však zachoval jako broukařka s premenstruačním syndromem, kdy hlava nehlava natřel celé CSP naskrz Facebookem aj flatem, nebudu to řešit.
Jak je všude psáno: Wie bei allen Fahrzeugteilen ist einegewisse Sachkenntnis Voraussetzungfür eine korrekte Montage.
Pětišroub pod závojem

Uživatelský avatar
Milan NM
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 736
Registrován: 25 pro 2015
Bydliště: SK-Nove Mesto nad Vahom

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od Milan NM »

bodu 1).....kde si cital o bruseni?Ked niekto uvedie na tovare Edelstahl nebudem cakat ze niektora cast bude rostiger Stahl
(Besonderheiten:
- Rohranlage aus Edelstahl 1.4512
- Schalldämpfer aus poliertem Edelstahl 1.4301
- gleiche Rohrlängen).V CSP neries chromovane plechy o ktorych nieje debata.Po tych ta je referenciach na CSP.. prd.

Sroube ale velka vdaka za pomoc, :partyman:

Uživatelský avatar
kalda
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 dub 2005
Bydliště: Vrchlabi, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CSP- Custom Speed Parts Germany

Příspěvek od kalda »

Cau Petiskrutko, novou krabici asi nepotrebuju, ale i tak dekuju za snahu. :wink:

Odpovědět